Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    aga co to za zastrzyk? nie wiem, wiem, że hamujący właśnie te odruchy wymiotne.

    ania dobrze, że już wam lepiej troszke. oby szybko przeszło... a co lekarz powiedział?

    no na makijaż też, pewnie, że tak , demakijaż już miałam hehe

    eh, widze, że na forum zostałysmy tylko my trzy...
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Hej
      Karina masakra PARACETAMOL i tyle dobrze ze mam gencjane i jej smaruje te ranki i tantum verde na gardlo psikam dzis juz kaszel jej sie odrywa wiec jest lepiej ...
      Jedyny plus tej wizyty taki ze sprawdzone miala uszka i wszystko oki
      U mnie rano wstajemy a tu snieg lezy
      teraz padalo i strasznie wieje..
      Szkoda ze nas tylko 3 zostaly bo na poczatku duzo nas bylo co nie?
      Wiecie moja przez caly tydzien budzila sie z placzem (przez sen plakala) w nocy
      wczoraj zostawilam zapalona lampke od niani i przespala pieknie cala nocnie wiem czy cos jej sie snilo czy co innego



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Halo halo czemu tu znowu tak pusto??



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Hej,

          mala mi zepsuła komputer. koza jedna, nic nie działa, nawet sie załączyć nie chce. najgorsze, jak przepadną wszystkie zdjęcia dzieciaków, kurcze, czemu ja tego jeszcze nie zgrałam... teraz wziałam mamy laptopa

          Z nowości:
          Mała od 2 dni bez smoka. Na noc idzie spać normalnie, ale w dzien nie chce za bardzo. Troche przymusowo idzie bo jak smoka nie ma to rano wcześniej wstaje, tzn ok 6. Ale na noc idzie spać normalnie 6-7. Więc sie nie przejmuje. No musi sie przywzyzaic. A jak to zrobiłam? obcielam jej jeden smoczek to go wyrzyciłam, a reszta sie zgubila. I koniec. (jeden mam w barku w zapasie jeszcze)Szukałyśmy z małą wszędzie i nie ma. A jak wspomina o nunusiu to mówie, że nie ma, nie wiem gdzie jest i tyle.

          Sikamy do nocnika. Normalnie ciągle pampersa ściąga. i choćby po troszeczku to co chwila sie wysika.

          Wczoraj miałam znowu egzamin na prawko, oczywiście nie zdałam, normalka hehe. Następny termin 2.01.2013.:P

          ANia oby było szybko lepiej.
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Karina ja co dzien smoka podcinam juz zostal jej tylko maly kikut ze tylko do buzi wlozy i zaraz rzuca bo nie moze go ciuckac hehe
            w dzien tez juz nie chce

            Nastepnym razem zdasz napewno

            juz jest lepiej troche jeszcze kaszle i katarek ma ale jest oki



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej hej jest tu ktos???????



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej.
                u nas dobrze. chciałam się pochwalić że Marysia jutro idzie pierwszy dzień do przedszkola. jutro tylko na 2 godz. bo chce żeby się zapoznała pomału ze wszystkim. jak na razie się cieszy. zobaczymy co będzie później




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Hej hej - to super MoniaB Trzymamy kciuki, żeby się Marysi spodobało, najlepiej od pierwszego wejrzenia!

                  Aniazio: jak tam zdrówko? I jak przenosiny? Juz w nowym miejscu?

                  Buziaki dla wszystkich! :*
                  =&:>sygnaturka<:&=

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hej
                    po pierwszym dniu Marysia zadowolona. nie płakała, dzisiaj poszła już normalnie i też bez płaczu. zobaczymy jak ja odbiorę. dzisiaj jakiś teatrzyk mają mieć. szybko wstała, a w przedszkolu odrazu do Pani pobiegła. bo Panią ma super. traktuje dzieci jak własne wnuki




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej hej
                      Zdrowko hmmm mloda dalej kaszle najbardziej w nocy i rano ...
                      Aga porzenosiny dopiero w grudniu maja dac znac czy mozemy wczesniej klucze odebrac powoli firany wszystkie wypralam ,zaslonki i koce...juz nie moge sie doczekac szczerze mowiac....
                      Monia super ze taka pani jej sie trafila oby tak dalej



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Aniazio, widzisz, jaka skleroza - mi tak szybko czas umyka, że już myślałam, ze to na pewno juz jestescie na nowym )
                        U nas tez kaszel, nosy pozapychane, ale spia dobrze, na szczescie.

                        MoniaB, super, ze pani taka fajna. To juz wiecej niz polowa sukcesu.
                        =&:>sygnaturka<:&=

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Ninkapa: w przyszłym tygodniu jade z dziewczynami z mojej klasy na maraton Zmierzchu, od 21.00 do 8.00 rano, łącznie z najnowszą częścią - jedziesz? Zarezerwować Ci może bilet?
                          =&:>sygnaturka<:&=

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            cześć dziewczyny

                            Monia super że Marysi się podoba w przedszkolu
                            Moja Majka to w ogóle woli przedszkole od domu hehe a chodzi już do zerówki hehe w grupie 4-latków przeludnienie

                            ciągle nie mam czasu zaglądać na forum
                            mam masę zajęć nauki (JULKA) i zaczynam chodzić do pracy na razie na 1/4 etatu więc już w ogóle zginę ze wszystkim

                            pozdrawiam cieplutko


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej
                              Majajula witaj z powrotem
                              ostatnio znalazlam naszemu wlascicielowi nowa zainteresowana na ten nasz dom co jeszcze w nim mieszkamy okazalo sie ze mieszka na tym samym osiedlu tylko pod numerem 8...
                              byla ogladac i jest bardzo zadowolona i jutro albo w piatek ma przyjsc ze swoim chlopakiem...
                              Dziewczyny a podajecie swoim dzieciaczkom jakies suplementy diety typu sanostol,albo tran?



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                halo halo czy ktos tu jeszcze zaglada????



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X