Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na roczek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Prezent na roczek

    ja uważam ze komuś na roczek powinno się kupić cos co się przyda dziecku a rodzice nie koniecznie chcieli by wydać na ten cel pieniądze

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Prezent na roczek

      Mój synek nie dostał jakichś wspaniałych prezentów bo dostał jakiś dziny garaż który ni jak się ma do garażu haha i to na tyle z prezentów.tAKTO DOSTAŁ PIENIĄZKI KTÓRE MU ODŁOŻLIŚMY.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Prezent na roczek

        Dla dziecka w tym wieku lepszym pomysłem niż garaż są zabawki maskotki,najlepiej takie większe do których będzie mogło się przytulać,ewentualnie tradycyjnie pieniądze i rodzice wybiorą już coś odpowiedniego np z akcesoriów dla dziecka.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Prezent na roczek

          Wiem, że to bardzo indywidualna sprawa ale w okolicy jakiej kwoty powinien oscylować prezent na roczek według Was? Teściowa zapytała co chcemy dla małego ale nie chciała określić przedziału cenowego i nie mam pojęcia jak wybrnąć z sytuacji :/ Do tego synek urodził się w Dzień dziecka co jeszcze utrudnia sprawę

          Skomentuj


            #35
            Odp: Prezent na roczek

            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
            Wiem, że to bardzo indywidualna sprawa ale w okolicy jakiej kwoty powinien oscylować prezent na roczek według Was? Teściowa zapytała co chcemy dla małego ale nie chciała określić przedziału cenowego i nie mam pojęcia jak wybrnąć z sytuacji :/ Do tego synek urodził się w Dzień dziecka co jeszcze utrudnia sprawę
            no niestety dziecko z takiej okazji zazwyczaj dostaje jeden prezent Ja na roczek kupuje prezent w granicy 100-200zł zależy czego dzieciakowi brakuje no i jak zrzyta jestem z malenstwem

            Skomentuj


              #36
              Odp: Prezent na roczek

              Napisane przez kjaroszka Pokaż wiadomość
              no niestety dziecko z takiej okazji zazwyczaj dostaje jeden prezent Ja na roczek kupuje prezent w granicy 100-200zł zależy czego dzieciakowi brakuje no i jak zrzyta jestem z malenstwem
              Puki dziecko jest małe to nie widzę problemu ale w końcu urodziny to wyjątkowy dzień i trzeba będzie tłumaczyć dlaczego tego dnia wszyscy dostają prezenty :/
              A co do kwoty i zażyłości między obdarowującym i dzieckiem to myślałam tu o najbliższej rodzinie i chrzestnych

              Skomentuj


                #37
                Odp: Prezent na roczek

                Warto zapytać rodziców czego potrzebują dla dziecka,co może im się przydać. Poza tym u nas znajdziecie teraz kilka fajnych,ciekawych promocji na wybrane artykuły dla dzieci,warto sprawdzić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Prezent na roczek

                  Zdecydowanie najlepiej podpytac rodzica, co mniej wiecej się przyda maluchowi. Ja raz popełniłam ten błąd, ze się nie zapytała, i zduplikowałam zabawkę, która maluch już miał. Teraz najpierw pytam mamę, robie rekonesans i potem kupuje prezent. Na raczek fajne są zabawy do manipulacji- kostki multifunkcyjne, wszyssko związane z chodzeniem-pchacze, jezdzicki itd...

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Prezent na roczek

                    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                    Zdecydowanie najlepiej podpytac rodzica, co mniej wiecej się przyda maluchowi. Ja raz popełniłam ten błąd, ze się nie zapytała, i zduplikowałam zabawkę, która maluch już miał. Teraz najpierw pytam mamę, robie rekonesans i potem kupuje prezent. Na raczek fajne są zabawy do manipulacji- kostki multifunkcyjne, wszyssko związane z chodzeniem-pchacze, jezdzicki itd...
                    A jeśli to rodzic szuka inspiracji to wtedy kogo pytać
                    Ale też się z Wami zgadzam że warto pytać tylko niektórzy albo kupują prezent cokolwiek aby było albo chcą zrobić super niespodziankę i nic nikomu nie mówią co często kończy się właśnie nietrafionym prezentem...

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Prezent na roczek

                      Wątpie aby rodzic szukał inspiracjo bo każdy dobrze wie czego potrzebuje dla swojego dziecka,najgorsze moim zdaniem są te niepraktyczne "pamiątki" czy to łańcuszki,ozdoby które rodzice wkładają potem do szafki i leżą latami,po czym są wyrzucane.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Prezent na roczek

                        Napisane przez dreptaki Pokaż wiadomość
                        Wątpie aby rodzic szukał inspiracjo bo każdy dobrze wie czego potrzebuje dla swojego dziecka,najgorsze moim zdaniem są te niepraktyczne "pamiątki" czy to łańcuszki,ozdoby które rodzice wkładają potem do szafki i leżą latami,po czym są wyrzucane.
                        Nie jestem pewna czy przeglądałaś chociaż kilka ostatnich postów w tym temacie ale właśnie jako rodzic pytałam się innych mam co polecają na pierwsze urodziny dziecka bo ja akurat nie wiem co powiedzieć jak inni pytają co kupić mojemu synkowi.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Prezent na roczek

                          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                          A jeśli to rodzic szuka inspiracji to wtedy kogo pytać
                          Ale też się z Wami zgadzam że warto pytać tylko niektórzy albo kupują prezent cokolwiek aby było albo chcą zrobić super niespodziankę i nic nikomu nie mówią co często kończy się właśnie nietrafionym prezentem...
                          oj z tymi nietrafionymi prezentami to znam ten bol - u nas jeden roczkowy stoi w garazu nieuzywany i czeka sobie :P

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Prezent na roczek

                            te kartonowe piramidy są super i fajnie , że są lekkie, ale powiem szczerze, że moje maleństwo by je zjadło ;p , zjada wszystko co z papieru i kartonu

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Prezent na roczek

                              My obchodziliśmy niedawno roczek u naszej siostrzenicy i kupiliśmy jej dużą maskotkę lwa- przytulankę,była zachwycona kolorami i na pewno był to także trafiony prezent,co do tego nie mam wątpliwości.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Prezent na roczek

                                Wszystko zależy od zainteresowań malucha, myślę że pluszaczki sa fajne jako pamiątka, jednak wiele mam uważa je jako zbieracze kurzu, poza tym córcia mając 3 latka ma ich aż za dużo, co okazja o pluszak
                                Bardziej stawiałabym na zabawki typu pchacz jeździk, jakieś klocki kreatywne zabawki czy nawet szczeniaczek uczniaczek jest wiele ciekawych ksiażeczek,

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X