Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

    Gdzie najczęściej kupujecie ubranka a gdzie produkty spożywcze?Gdzie najbardziej się opłaca?

    Ja ubranka kupuję w sieciówkach a kosmetyki i jedzenie w drogeriach(np. Rosmannie) albo dyskontach(np.Biedronce).A Wy?
  •    
       

    #2
    Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

    ja tak samo

    Skomentuj


      #3
      Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

      Ewelka21 a kupujesz te słoiczki Babydream? Musze kupić zapas na wyjazd. Do Rossmana mam kawałek drogi, więc po jeden nie opłaca mi się jechać A widziałam, ze sa sporo tańsze




      http://moj-dzikus.blogspot.com/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

        Pollinea zupki BabyDream kupiłam tylko raz. Moja córeczka zjadła parę łyżeczek a potem w nocy ...zwymiotowała. Od tamtej pory nie kupuję już tych produktów. Nie wiem może był to jakiś zbieg okoliczności, ale wcześniej nie doznałam podobnych przygód...

        Teraz kupuję wyłącznie Gerbera i BoboVitę(HIPPa malutka nie lubi).

        Skomentuj


          #5
          Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

          Fakt słyszałam duzo opinni na temat tych obiadkow babydream z rossmana duzo mam ich nie poleca,szczerze sama ich nie mialam ale wole nie ryzykowac i kupuje tylko z gerbera i bobovity,kiedys sama ugotowalam mu obiadek też bez dodatku soli ale już nie na parze bo nie mam tego urzadzenia i nie chciał wogule tego ruszyć nie wiem dlaczego a,w smaku było nawet podobne.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

            WItam,

            kosmetyki też w Rossmanie, a ciuszki na wyprzedażach w Kaphalu, Mothercare, Cubusie. Ostatnio kupiłam śliczny, szary, wełniany kombinezon w Kaphalu za 34 zł. Warto zaglądać tam.

            Pozdrawiam

            __
            Koty i psy - ogłoszenia w Zoomia.pl

            Skomentuj


              #7
              Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

              Napisane przez mamusia1984 Pokaż wiadomość
              Fakt słyszałam duzo opinni na temat tych obiadkow babydream z rossmana duzo mam ich nie poleca,szczerze sama ich nie mialam ale wole nie ryzykowac i kupuje tylko z gerbera i bobovity,kiedys sama ugotowalam mu obiadek też bez dodatku soli ale już nie na parze bo nie mam tego urzadzenia i nie chciał wogule tego ruszyć nie wiem dlaczego a,w smaku było nawet podobne.
              Z moją córeczką było podobnie - gotowałam jej warzywa i owoce samodzielnie ale nie chciała ich jeść. Wydaje mi się że chodzi o proporcje - może były niewłaściwe?

              A co do gotowania na parze - nie trzeba mieć parowaru,wystarczy że zagotujesz wodę w garnku i umieścisz w nim drugi, mniejszy(albo durszlak) i tam włożysz owoce lub warzywa

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                Rossman, Carrefour, Biedronka, Pepko, H&M, C&A, Smyk

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                  u nas właśnie otworzyli pepco, skuszę się i zobaczę co tam mają ciekawego może dołączy do naszych sklepów?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                    Napisane przez mareszka Pokaż wiadomość
                    u nas właśnie otworzyli pepco, skuszę się i zobaczę co tam mają ciekawego może dołączy do naszych sklepów?
                    Pepco bardzo tanie jest przynajmniej u nas.
                    Zakupy spożywcze głownie w Auchan, Biedronka. Ubranka teściowa poszukuje w lumpeksach... Choć ostatnio kupiliśmy śliczną sztruksową kurteczkę w Auchan za 20 zł i zastanawiamy się czy czasem nie pomylili się z ceną,bo aż trudno uwierzyć.



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                      u nas też taniocha-właśnie wróciłamBardziej niż ich ubranka, leżą mi tam dekoracyjne pierdółki)

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                        ja zakupy niwmowlece robie w rossmanie, pepco i "bajka"-sklep dla dzieci. Mieszkam w malym miescie i nie mam zbytnio wyboru w sklepach dla dzieci, czasami pojade na wieksze zakupy do Olsztyna to szaleje ile moge i kupuje dzieciom ciuchy duzo za duze na przyszly rok hehe

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                          To prawie tak jak ja, mieszkam niedaleko Warszawy. Jak tam pojadę to też szaleję na całego. Przy okazji spacer po mieście. I tak zejdzie się z cały dzień. A mały ma frajdę, że widzi coś nowego. No i dla mnie to jakaś odskocznia od życia w małej miejscowości.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                            Część ciuszków dostaje od znajomej co jest dużym odciążeniem dla naszego budżetu (oczywiście w ramach rekompensaty odwdzięczam się jej jakimiś prezencikami), resztę dokupuję tam gdzie się trafią fajne okazje, np. w Pepco, wyprzedaż w H&M, Smyku, sklepie osiedlowym dla maluszków i oczywiście również kupuję ciuszki przez allegro co jest bardzo wygodną formą. Kosmetyki - rossman lub superpharm, pieluchy również, chyba, że trafi się akurat jakaś promocja w którymś z marketów.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                              PEPCO & Dayli .

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X