Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziewczynka - lalka Barbie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

    bławatkowa - miejmy nadzieję że powoli staną się sławniejsze takie lalki Będąc małą dziewczynką też marzyłam aby być taka piękna jak barbie
    a te konkursy piękności to tylko są dla matek bo mogli by pokazać też to co się dzieje za kulisami jak dziewczynki płaczą bo muszą siedziec nad fryzurami strojami i pokazywać mimo zmęczenia cały czas uśmiech :/

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
      bławatkowa - miejmy nadzieję że powoli staną się sławniejsze takie lalki Będąc małą dziewczynką też marzyłam aby być taka piękna jak barbie
      a te konkursy piękności to tylko są dla matek bo mogli by pokazać też to co się dzieje za kulisami jak dziewczynki płaczą bo muszą siedziec nad fryzurami strojami i pokazywać mimo zmęczenia cały czas uśmiech :/
      Współczuję tym małym dziewczynkom. Musze przejść przez taki koszmar by zaspokoić niespełnione ambicje swoich matek Ja nigdy bym nie zafundowała czegoś takiego swojej córce


      Skomentuj


        #18
        Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

        Jako pedagog jestem przeciwna takiemu rodzajowi zjawiska jakie pomału wkracza do nas do Polski. Jeszcze rok, dwa i taki program u nas zawita, zobaczycie...

        Skomentuj


          #19
          Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

          aagnieszkaa masz rację, niedługo będzie w Polsce taki "chory" program, ja uważam że to jest przesada i nie powinno być konkursów dla małych dziewczynyk

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

            Mój syn Fabian zamiast uczestniczyć w konkursach piękności - na które nigdy bym się nie zdecydowała, bierze udział w tematycznych sesjach zdjęciowych. Zawsze, gdy zbliża się Boże narodzenie lub Wielkanoc umawiamy się z naszym zaufanym fotografem i fundujemy sobie sesyjkę, która później staje się fajną pamiątką rodzinną Myślę, że jeśli ktoś tak bardzo potrzebuje się dowartościować wysyłając dziecko na konkursy to piękności powinien spróbować takich dziecięcych sesji. Dziecko wtedy przynajmniej nie odczuwa porażki w razie ewentualnej przegranej a mama ma uwiecznione swoje piękne dziecko i zachowuje przy tym to tylko dla siebie.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

              Dziewczyny, moje dziecko wymyśliło sobie coś takiego, jak na foto. Opis jest tutaj - https://askot.pl/produkt/mattel-ster...-barbie-dlv45/ Jeśli już, to wchodzi w grę jako prezent od większej liczby osób, ale pytanie czy ta zabawka jest ciekawa, wciągająca? Nie chcę wydać tyle kasy na lalkę, która później zostanie rzucona w róg...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

                Wszystkie popularne serie lalek Barbie macie teraz w dobrej cenie na Empiku - http://www.empik.com/zabawki/lalki/p...o=tina_zabawki Nie widzę dokładnie do kiedy jest ta promocja, ale raczej długo to ona obowiązywać nie będzie. Też zazwyczaj te lalki są mocno wyceniane ;-)

                Skomentuj

                       
                Working...
                X