Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak nieść dziecko do chrztu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

    Chyba już zupełnie odchodzi się od chrzczenia dzieci w becikach. Mój synek miał 3 miesiące i mieliśmy go w wózku z później był trzymany na rękach bez becika tylko w ubranku

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

      Beciki to faktycznie juz mało popularne sa. Ja zauważyłam, że rodzice często niosą dziecko w nosidełku, albo tez w wózku mają. My synka trzymaliśmy na rączka, ale jak zasnął to ręce zaczęły mnie bolec.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

        Myślałam, że beciki to już przeszłość... A jednak czytając Wasze posty widzę, że jeszcze się zdarza nieść dziecko do Chrztu w beciku... My mieliśmy ze sobą po prostu wózek.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

          Wózek czy nosidełko to bardzo dobry pomysł, bo malutkie dzieci to z reguły śpią w kościele i potem trzeba je trzymać na rączkach. I ja widzę, ze beciki są jeszcze modne i wiele mam z nich jeszcze korzysta.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

            Maluch był po prostu w wózku, a raz w nosidełku. Dopiero, gdy trzeba było podejść do księdza malucha brało się na ręce. Nie widzę sensu w trzymaniu na rękach całą mszę, tak jak to kiedyś było.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

              U nas moja mama pierwsza myśl o chrzcie to becik. Jednak im dłużej o tym myślała, tym przekonywała się, że to bezsensu jest. Wzięliśmy wózek i mała w nim sobie leżała, było wygodniej i jej i nam. A gdy był czas, aby podejść do księdza to wtedy wyjęłam ją z wózka i już.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jak nieść dziecko do chrztu?

                Nasz synek aktualnie waży 6 kg, a do chrztu, który prawdopodobnie będzie dopiero za miesiąc czy półtora (jak nie dalej) jeszcze przytyje, więc nawet nie wyobrażam sobie trzymania go przez całą mszę na rękach :/ Wózek i już

                Skomentuj

                       
                Working...
                X