Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

    Maluchy kochają pluszaki, chcą z nimi spać, bawić się i zabierać wszędzie ze sobą. Ubranka-otulanka to sprytne zabawki, w których można ukryć butelkę albo bidon. W drużynie Otulanek jest 6 postaci: królik Kicuś, kotek Łasuś, małpka Fikuś, smok Giguś, dinozaur Luluś i słonik Feluś. Jeżeli uważasz, że kogoś brakuje, weź udział w konkursie i napisz nam o tym!

    Zadanie konkursowe:


    Obejrzyj zdjęcia Ubranek-otulanek (znajdziesz je poniżej) i napisz, jakiego zwierzaka dodałabyś do kolekcji i dlaczego.

    Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).

    Smok Giguś


    Małpka Fikuś

    Dinozaur Laluś


    Królik Kicuś

    Słonik Feluś

    Kotek Łasuś


    Nagrody – zdobądź Ubranko-otulanko dla Twojego dziecka


    Nagrodą w konkursie jest jedno z 3 Ubranek-otulanek ze specjalną dedykacją od Anny Dereszowskiej.

    Konkurs trwa od 14 lipca 2016 do 28 lipca 2016.

    WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!


    Regulamin konkursu
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

    Do kolekcji dodałabym pingwina, a to dlatego, że to ulubiony przytulaczek mojej córki. Gdy pingwina zobaczyła pierwszy raz dała mu milion buziaków i krzyknęła Pipim. I tak się teraz nazywa nasz pingwin. Ach gdyby tak otulaczek też był Pipimem.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

      Mój synek uwielbia bardzo jaszczurki i proponowałabym dodać do grona zwierzaczków właśnie jaszczurkę o imieniu Tuptuś. Jaszczurki są bardzo przyjaznymi zwierzątkami i uwielbiają się przytulać, więc nadają się na zabawkowy wzór.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

        Moim i moich pociech zdaniem powinien dolaczyc do ubranek Kotek Łasuś.Jest przeuroczy kochany i doskonale pasuje mu rola zwierzaczka otulajacego dziecko do snu>pozdrawiamy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

          Moim zdaniem do drużyny ubranek - otulanek ,mógłby dołączyć piesek.Większość małych dzieci marzy o tym ,żeby posiadać własne zwierzątko. Maluchy wręcz błagają rodziców ,aby kupili im psa. Najczęściej rodzice rozważają dla swojego szkraba zakupienie pieska.Mając takiego pieska otulacza - przytulaka ,dziecko nauczyłoby się opiekuńczości,czuło się bezpiecznie .I zarazem dziecko spożywało pokarmy ze smakiem mając przy sobie takiego "czworonożego " przyjaciela .A imię dla pieska to Puszek .

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

            Koniecznie niedzwiadek. Stary,poczciwy misiu, którego nie może zabraknąć w żadnym dziecięcym pokoju. Kojarzący się od razu z dzieciństwem, zabawą i pierwszą ukochaną przytulanką. Nasza córeczka byłaby zachwycona.A imię?hmmm może Danduś. Zdrobnienie od imienia tatusia

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

              Zdecywanie powinien dołączyć ŻÓŁWIK ponieważ jest ulubioną zabawką otulanką mojego syneczka, ma go ze sobą wszędzie. jest piękny, wyraziście kolorowy, ma różne struktóry do gryzienia, jak trzeba spać to i zaśpiewa lub zanuci. kiedy naciśnie się go za brzuszek swiecą się mu policzki a wtedy Niuniuś chciałby go zjeśc. myśle że byłby zadowolony gdyby żółwik też dawał ulubione mleczko z kaszką na dobranoc, a w dzień soczek jabłuszkowy radość po same uszy !

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                Hej! To ja malutka Weronisia jest mi smutno ponieważ zapomnieliście o moim najlepszym kumplu psiaku Borysie. Postaram się udowodnić dlaczego powinien dołączyć do ekipy ubrankowo-otulankowej a mianowicie jest:
                - mięciutki jak podusia na której śpię;
                - zabawny jak 100 klaunów (rozśmiesza mnie czasem do braku tchu);
                - tuli tak jak mama;
                - pociesza w smutku i rozpaczy (co prawda głosem taty);
                - stróżuje w nocy, gdy smacznie śnie;
                - mogę go szczypać, kopać i tarmosić bez ograniczeń i konsekwencji;
                - nie ślini tak jak ja;
                - nie podjada mi jedzonka;
                itd. zalet ma bez liku Borys jest prawie królem zwierząt więc dodajcie go pilnie do grona najwspanialszych Ubranek-Otulanek

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                  Mama, Tata i Julcia nie dodalybysmy zadnego zwierzatka, bo Nasza przytulanka juz sie tam znajduje:-) KOTEK LASUS!!!! Tak uwielbiamy Kotki.. To prawie jak moje Nazwisko:-) Kotki sa takie puchate i mile:-) Glaskalabym i Przytulala:-P

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                    O ubrankach-otulankach pierwszy raz słyszałam,

                    lecz ochoczo do lektury z córcia się zabrałam.

                    Same misie- zachwyciły, przeznaczenie także,

                    serca nasze wnet podbiły, sprytne są, a jakże!

                    Po naradzie wnet już wiemy, czego tam brakuje!

                    Z czego serce małej Werci szczerze się raduje.

                    Żółte piórka, mały dzióbek, dwa skrzydełka ma,

                    o dobry humor w wannie doskonale dba.

                    Kaczusia Milusia- właśnie jej szukacie!

                    Trochę wam opowiem, lepiej ja poznacie.

                    Jak wspomniałam wcześniej towarzysz kąpieli.

                    Największego smutaska raz dwa rozweseli.

                    Chętnie się do niej mokre ciałko wtuli,

                    by już niebawem zrobić słodkie luli.

                    Kaczkę spotkac też możemy na wsi u dziadziusia.

                    Chętnie poznać tam zwierzatka pójdzie też Milusia.

                    Gdzie ja jeszcze można spotkać? W parku sobie mieszka.

                    Zjada chlebek, robi kwa-kwa, taka miejska śmieszka.

                    Teraz sami już widzicie, maluch często ją widuje.

                    Jestem pewna że ze sklepu szybko ja zaadoptuje.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                      O ubrankach-otulankach pierwszy raz słyszałam,

                      lecz ochoczo do lektury z córcia się zabrałam.

                      Same misie- zachwyciły, przeznaczenie także,

                      serca nasze wnet podbiły, sprytne są, a jakże!

                      Po naradzie wnet już wiemy, czego tam brakuje!

                      Z czego serce małej Werci szczerze się raduje.

                      Żółte piórka, mały dzióbek, dwa skrzydełka ma,

                      o dobry humor w wannie doskonale dba.

                      Kaczusia Milusia- właśnie jej szukacie!

                      Trochę wam opowiem, lepiej ją poznacie.

                      Jak wspomniałam wcześniej towarzysz kąpieli.

                      Największego smutaska raz dwa rozweseli.

                      Chętnie się do niej mokre ciałko wtuli,

                      by już niebawem zrobić słodkie luli.

                      Kaczkę spotkac też możemy na wsi u dziadziusia,

                      Chętnie poznać tam zwierzatka pójdzie też Milusia.

                      Gdzie ja jeszcze można spotkać? W parku sobie mieszka.

                      Zjada chlebek, robi kwa-kwa, taka miejska śmieszka.

                      Teraz sami już widzicie, maluch często ją widuje.

                      Jestem pewna że ze sklepu szybko ją zaadoptuje.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                        Do zwierzątek powinien dołączyć Królik Kicuś. Dlaczego?
                        Ponieważ:
                        Dziecko jest bardzo zniecierpliwione, gdy czeka na mleko. Tak bardzo, że czasami nie ma czasu, aby je porządnie rozmieszać. Gdybym założyła na nie otulacz przypominający królika, który by skakał w kierunku dziecka. Mleko wtedy samo by się rozmieszało. Moją córkę napewno by to uspokoiło.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                          Zdecydowanie do drużyny powinna dołączyć MYSZKA TULIŚKA -moja mała myszeczka ma fioła na punkcie myszek. Cały dom udekorowany jest tylko i wyłącznie myszkami, wielką radością byłoby obdarowanie ją następną myszką do kolekcji-otulaczem. W dodatku jest mega pieszczochem więc jej otulacz jak najbardziej by nam sie przydał Widziec radośc w oczach dziecka-BEZCENNE dla każdej mamy

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                            Te ubranko-otulanko świetnym jest pomysłem
                            Piesek Pikuś wśród zwierzaków moim jest wymysłem
                            Brązowiutki w jasne łatki z oklapniętym uszkiem
                            Z chęcią by się zaprzyjaźnił z niejednym maluszkiem
                            Pies najlepszym przyjacielem każdego człowieka
                            Czworonożny czy maskotka zawsze wiernie czeka
                            Zabierz dzisiaj na wyprawę takie otulanko
                            Z nim masz zawsze ciepłe picie no i przytulanko!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

                              Koniecznie powinien dołączyć do tak zacnej gromadki - MIŚ KOALA zwany Dudusiem. Znany ze swojego milutkiego futerka i łagodnego usposobienia, od razu dzieciom przypadnie do gustu. Jako przedstawiciel torbaczy, miś posiada schowek, który doskonale nadaje się na przechowanie bidonu, butelki, czy dziecięcego skarbu.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X