Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Szyjemy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szyjemy dla dzieci Przytulanka, czapeczka, pluszowy miś, a może mata edukacyjna? Szycie jest znów bardzo modne, będziemy więc szyć razem z Wami! Zasięgnijcie porady gdzie najlepiej kupić materiały albo jaka krawcowa jest najlepsza w Waszej okolicy.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-04-2015, 06:54
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81
Domyślnie Odp: Szyjemy!!!

Cytat:
Napisał marzena_161 Zobacz post
Tak na maszynie ręcznie haha igła i nitka siedziałam nad tym 2 dni po nocach bo w dzień przy małym się nie dało Ale uszyłam - rodzice to się ze mnie śmiali, że mi sie tak chce, a w sumie nawet mi nie przysżło do głowy by iść do gospodarczego i na maszynie raz dwa to przeszyć
a to tez szyjesz ręcznie pytałam bo tak wygląda to jak spod maszyny - równiutko,ładnie i wogóle ja jakszyje ręcznie a maszynow nie umiem to wychodzi zawsze cos koslawo :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2015, 08:36
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Nie ja wszytsko ręcznie, bo mało mam dostępu do maszyny, tzn bym musiała jeździc ze wszytskim do rodziców Pokaże Wam np na Święta Bożego Narodzenia zrobiłam takie gadżety jak na zdjeciu.

Wszystko ręcznie. Teraz na te Święta jak robiłam marchewki to pojechałam do mamy bo już mi się nie chciało igłą tego szyc, na maszynie 5 minut i miałam wszystko gotowe A z tymi pierdołami to sie bujałam :P
Załączone Grafiki
File Type: jpg DSCN4728.jpg (90.2 KB, 11 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2015, 10:53
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

obiecane zdjęcie słoni
Załączone Grafiki
File Type: jpg DSC08540.jpg (91.0 KB, 10 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2015, 11:07
majowa_mama majowa_mama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
majowa_mama.polki.pl

Zdjęcia: 6

Utalentowane jesteście dziewczyny ja bym nie miała cierpliwości do tych wszystkich detali
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2015, 11:13
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Marzena to ma dopiero cierpliwość patrząc na jej dzieła, ja robie cos od czasu do czasu , a Ty majowa mamamasz cierpliwosc do maszyny, pisałas ostatnio ze cos przez wieczor szylas a potem próbas i od nowa bo cos nie wyszło to musza poklady cierpliwosci
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2015, 14:04
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Słoniki piękne
bożonarodzeniowe również
ale z Was zdolniachy !!!
Dziewczyny tyle nad tą maszyną spędziłam czasu że aż naprawdę zrezygnowałam może poczekam na tą koleżankę to zobaczy bo inaczej nie dam rady a nie wiem czy ręcznie to mi tak ładnie wyjdzie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2015, 15:19
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

no szkoda że nie jesteś tu gdzieś blisko bo bym aż spojrzała sama z ciekawości co tam nie trybi. Mam ogólnie pełno literek z filcu porobionych i motyle kwiaty i tak myślę jak się uporam z firankami i kocykami do pokioi by młodym polepić ściany

Ja jak mam faze to robie, bo jak nie mam natchnienia to nic nie zrobie bo zaraz po wycięciu do kosza lądują Kurcze może dziś uda mi się jakieś foto strzelić to pokaże Wam marchewki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2015, 21:16
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Weszłam wam jeszcze tutaj pokazać jedno z moich dzieł, to było szytę również ręcznie i jako 3 rzecz po tych literkach z samochodem i chmurką. W sumie to jest zielona chmurka taka inna dziwna bo taki kolor filcu wtedy mi został.
Załączone Grafiki
File Type: jpg DSCN2778.jpg (93.7 KB, 4 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-04-2015, 15:35
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Cytat:
Napisał marzena_161 Zobacz post
Weszłam wam jeszcze tutaj pokazać jedno z moich dzieł, to było szytę również ręcznie i jako 3 rzecz po tych literkach z samochodem i chmurką. W sumie to jest zielona chmurka taka inna dziwna bo taki kolor filcu wtedy mi został.
Marzena super dużo szyjesz z tgo co widzę - filc wciąga , ja zamirzam zrobic Zosi chmurke z filcu z kropelkami deszczu ale narazie musze sie wyrobi z innymi rzeczami
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-04-2015, 16:06
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Ooooo to jak kiedy zrobisz pochwal sie, widziałam na fejsie kiedyś, strasznie mi się podobało, ale w sumie narobi sie tego a wieszać nie ma gdzie

Ale chmurka z kroplami jest piękna Takze czekam na efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania