Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cellulit moją zmorą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Cellulit moją zmorą

    ja ostatnio zaczęłam stosować się do zaleceń o których przeczytałam w takim artykule w serwisie o urodzie i faktycznie muszę przyznać, ze jak zmieni się dietę i będzie się piło dużo wody mineralnej to można widocznie redukować skórkę pomarańczową
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 03-07-2014, 11:42.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Cellulit moją zmorą

      Ehh tylko skąd wziąć samozaparcie, ja stosuje detocell a jeszcze czasami zapomną o nim, teraz ustawiłam sobie budzik. Nie mam siły ćwiczyć po całym dniu z córkami, trochę się odchudzam i mam nadzieję, że ogarnę temat.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Cellulit moją zmorą

        Prawda jest taka, że najskuteczniejszym sposobem na cellulit są odpowiednie ćwiczenia.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Cellulit moją zmorą

          Ja również walczę z tym od długiego czasu Niestety ale kosmetyki na mnie nie działały .Zastanawiam się czy nie jest to jedynie efekt reklamowy ponieważ tak na logikę to jak kremy mogą sprawić, że cellulit zmaleje? Chyba jest to jednak totalnie niemożliwe...
          Za to wiecie co sprawia, że widzę pewne efekty? Bańki akupunkturowe.
          Robisz sobie masaż sama albo ktoś Ci robi (trzeba jednak obejrzeć sobie filmik instruktażowy). Nie jest to takie przyjemne ponieważ czasami robią się siniaki ale zauważyłam,że jednak jest skuteczne.
          http://forum.mamotoja.pl/

          Skomentuj


            #20
            Odp: Cellulit moją zmorą

            Ach ten celulit. Jakby nie było najskuteczniejszą metodą na to paskuctwo jest ..-dieta bogata w warzywa i owoce, wyeliminowanie soli, produktów przetworzonych, mniej tłustego i oczywiście ruch- bieganie, rower i basen.
            Jeśli chodzi o kosmetyki- chmm myślę że pomagają , ale same celulitu nie zlikwidują. Bardzo dobry jest peeling kawowy taki domowej roboty, swego czasu używałam Elancyl na noc- muszę przyznać że efekty były. W ogóle skóra zrobiła się ładniejsza, zdrowsza.
            A co do baniek - chmm nie radzę eksperymentować na sobie- to jest rewelacyjny zabieg ale naprawdę doświadczona osoba powinna nam go zrobić. Kurs masażu takimi bańkami kosztuje kilkaset złotych , ale trzeba poznać zasady bezpiecznego stosowania i oczywiście nie u każdego mogą być wykonywane.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Cellulit moją zmorą

              A jak zrobić taki piling kawowy ? Ja nie słyszałam o takim , a bardzo chętnie bym wypróbowała Ja tam nie wierzę w działanie tych wszystkich kosmetyków ! Jest ich coraz wiecej na rynku i każda marka się bije obniżajac cene, ale czy one są aż tak skuteczne. Tak jak piszesz odpowiednia dieta ma tu duże znaczenie.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Cellulit moją zmorą

                marzenak ten peeling to jest jakieś zbawienie i każdy może go wykonać w domu- choć trochę bałaganu się robi w łazience
                Zalewasz kilka łyżek kawy fusiastej- może być nawet jakas najtańsza, albo pozbieraj z całego dnia normalnie po kawie
                Dodaj jakieś oliwki, balsamu, trochę żelu lub płynu do kąpieli i w sumie gotowe. Możesz dodać startego imbiru - działa dodatkowo, ale już sama kofeina w kawie i te fusy super wygładzi skórę . To naprawdę pomaga w z celulitem i zaden kupny peeling w moim wypadku jeszcze go nie pokonał. Ja czasem mieszam tez te fusy z peelingiem kupnym, możesz dowolnie sobie urozmiacać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Cellulit moją zmorą

                  Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                  marzenak ten peeling to jest jakieś zbawienie i każdy może go wykonać w domu- choć trochę bałaganu się robi w łazience
                  Zalewasz kilka łyżek kawy fusiastej- może być nawet jakas najtańsza, albo pozbieraj z całego dnia normalnie po kawie
                  Dodaj jakieś oliwki, balsamu, trochę żelu lub płynu do kąpieli i w sumie gotowe. Możesz dodać startego imbiru - działa dodatkowo, ale już sama kofeina w kawie i te fusy super wygładzi skórę . To naprawdę pomaga w z celulitem i zaden kupny peeling w moim wypadku jeszcze go nie pokonał. Ja czasem mieszam tez te fusy z peelingiem kupnym, możesz dowolnie sobie urozmiacać.
                  Szkoda, że tu nie można lajkować ha ha bo bym Cie już zalajkowała

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Cellulit moją zmorą

                    Poza tym peelingiem fajną metodą na celulit sa naprzemienne ciepło zimne prysznice na ciało. Super ujędrniają i nawilżają skórę. Skóra też tak hartowana dłużej zachowuje młody wygląd (lepsze ukrwienie).

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Cellulit moją zmorą

                      Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                      Poza tym peelingiem fajną metodą na celulit sa naprzemienne ciepło zimne prysznice na ciało. Super ujędrniają i nawilżają skórę. Skóra też tak hartowana dłużej zachowuje młody wygląd (lepsze ukrwienie).
                      Takie właśnie naprzemienne prysznice ciepłą i zimną wodą działają wspaniale też na piersi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Cellulit moją zmorą

                        Ja borykałam się z tym celulitem wodnym, wyskakiwał przed okresem, albo jak najadłam się słonego (zatrzymanie wody w organizmie). Warto dlatego unikać soli w diecie, i dużo pić zwykłej wody mineralnej. Wiem , że po ciąży przez skoki hormonów pewnie znów będzie moim problemem :/ Kiedyś jak brałam tabletki antykoncepecyjne moja walka z celulitem to była istna walka z wiatrakami. A szczerze- jakoś rozstępy mnie nie przerażają, ale ten celulit na udach bardzo, i dlatego staram się go nie mieć.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Cellulit moją zmorą

                          Ja mam taki typ cellulitu, że jak ścisnę rękoma to wychodzą takie bruzdy, jak stoję czy siedzę to nie, ale nie wiem jaki to jest typ. Na udach się on znajduje.
                          Ja jakoś nie walczę szczególnie z nim, bo ponoć jak się to ma w genach to walka z wiatrakami jest...
                          Jedynie te masaże tą rękawicą peelingującą, ale czy to coś daję? Nie wiem, bo stosuje ją raczej po to, by mieć super gładką skórę pod depilacje.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Cellulit moją zmorą

                            Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                            Ja mam taki typ cellulitu, że jak ścisnę rękoma to wychodzą takie bruzdy, jak stoję czy siedzę to nie, ale nie wiem jaki to jest typ. Na udach się on znajduje.
                            Ja jakoś nie walczę szczególnie z nim, bo ponoć jak się to ma w genach to walka z wiatrakami jest...
                            Jedynie te masaże tą rękawicą peelingującą, ale czy to coś daję? Nie wiem, bo stosuje ją raczej po to, by mieć super gładką skórę pod depilacje.


                            genetyka genetyką ale lepiej zapobiegać niż później z nim walczyć u mnie w rodzinie nikt nie ma cellulitu a ja mam i to już widoczny gołym okiem ponoć to złe magazynowanie wody i tłuszczów

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Cellulit moją zmorą

                              nie ma złotego srodka na cellulit ale lepiej zapobiegać powstaniu najlepszy sposób to dieta i kosmetyki ujędrniające masaż ciepła zimna

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Cellulit moją zmorą

                                Ja słyszałam o CellBlue takim silikonowym kubeczku do masażu. Podobno n=bardzo pomaga, ale trzeba być systematycznym i codziennie masować.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X