Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uczucie gorąca na stopach!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Uczucie gorąca na stopach!!!

    WITAM,OD NIEDAWNA,ZWŁASZCZA WIECZORAMI MAM UCZUCIE GORĄCA W STOPACH,STOPY SĄ POPROSTU GORĄCE,SCHŁADZAM JE W WODZIE,SMARUJE KREMEM DO CIAŁA,A KIEDYŚ NAWET MROŻĄCYM LECZ TO NIE POMAGA,MĘCZE SIĘ CAŁĄ NOC CZASAMI AŻ WKOŃCU USYPIAM I W DZIĘŃ NIC NIE CZUJE.NIEWIEM CO MI JEST.
    PROSZĘ O DOMOWE SPOSOBY NA GORĄCE STOPY,LUB POLECANY KREM.
  •    
       

    #2
    Odp: Uczucie gorąca na stopach!!!

    Napisane przez misiek1223 Pokaż wiadomość
    WITAM,OD NIEDAWNA,ZWŁASZCZA WIECZORAMI MAM UCZUCIE GORĄCA W STOPACH,STOPY SĄ POPROSTU GORĄCE,SCHŁADZAM JE W WODZIE,SMARUJE KREMEM DO CIAŁA,A KIEDYŚ NAWET MROŻĄCYM LECZ TO NIE POMAGA,MĘCZE SIĘ CAŁĄ NOC CZASAMI AŻ WKOŃCU USYPIAM I W DZIĘŃ NIC NIE CZUJE.NIEWIEM CO MI JEST.
    PROSZĘ O DOMOWE SPOSOBY NA GORĄCE STOPY,LUB POLECANY KREM.
    czy ktoś też tak miewa?????????????prosze o odpowiedzi i rady

    Skomentuj


      #3
      Odp: Uczucie gorąca na stopach!!!

      "U mnie" odwrotnie, moje stopy robią się lodowate, czasami nawet paznokcie robią się niebieskie, ale gdy tylko założę ciepłe skarpetki, to wszystko wraca do normy, myślę, że powinnaś o swoich "odczuciach" porozmawiać z lekarzem, ja mam zbyt niskie ciśnienie, za słabe krążenie...
      Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

      Skomentuj


        #4
        Napisane przez kika1985 Pokaż wiadomość
        "U mnie" odwrotnie, moje stopy robią się lodowate, czasami nawet paznokcie robią się niebieskie, ale gdy tylko założę ciepłe skarpetki, to wszystko wraca do normy, myślę, że powinnaś o swoich "odczuciach" porozmawiać z lekarzem, ja mam zbyt niskie ciśnienie, za słabe krążenie...
        O widzisz. Ja mam ten sam problem. U mnie to rodzinne podobno ale momentami wkurzające bywa.

        ____________________
        xxx
        Last edited by disne; 08-08-2020, 19:10. Powód: reklama

        Skomentuj


          #5
          Odp: Uczucie gorąca na stopach!!!

          mi bardzo pomogło satin p
          Last edited by disne; 08-08-2020, 19:10. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Uczucie gorąca na stopach!!!

            Wiem, że to nie temat na taki żart, ale w te lato to uczucie gorąca jest wszędzie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Uczucie gorąca na stopach!!!

              przede wszystkim dobre wkładki do butów :d ewentualnie jakiś sprej?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Uczucie gorąca na stopach!!!

                Może zakładaj do butów xxx ortopedyczne wkładki ?
                Last edited by disne; 08-08-2020, 19:08. Powód: link

                Skomentuj

                       
                Working...
                X