Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zęby po ciąży??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Mi tez strasznie sie zeby popsuły w ciazy i teraz zaczynam generalny remont w gebie bo w ciazy nie zdazylam wszystkiego a wlaosy to mi tez strasznie wychodza ale to z osłabienia nie mam kiedy dobrze sie odzywiac i temu
    Wikunia 04.08.2008r

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      ja zauważylam zmiany w moich zębach, dwa dolne mi się pokruszyły, tzn., ułamał się kawałek z jednego i drugiego, pewnei będzie plomba na jednym i borowanie
      Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
      http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

      Skomentuj


        #18
        mi się psują.... jestem załamana....dwa będą leciały przy następnej wizycie a nie wspomnę o 1 kanałowym i 2 ubytkach... pani dentystka mowila ze pol roku i bedzie pieknie... na szczęście leczę ząbki za granicą wiec tutaj profesjonalne leczenie i aparaturę mam za free.... ale zęby... ehhh..
        jak widac kazda mamusia ma inaczej
        ARCYDZIEŁEM BOGA JEST SERCE MATKI

        Skomentuj


          #19
          Moje zabki jakos wytrzymaly ciaze za wyjatkiem jednego ktory pekl
          Jem sobie jablko a tu nagle czuje jakby piasek w ustach
          Na szczescie dentysta sie z tym uporal takze wszystko jest na swoim miejscu

          Skomentuj


            #20
            Ja mialam tylko klopoty z dziaslami.
            Podczas ciazy mialam do leczenia 3 zabki i je wyleczylam jeszcze pzred porodem.
            Dentysta powiedzial ze lepiej wyleczyc je w ciazy - po porodzie podczas karmienia wzmacnianie organizmu ( i zebow ) bedzie mniej mozliwe bo o ile w ciazy zjemy wszystko o tyle podczas karmienia trzeba uwaznie z tymi nowosciami.Z niektoryc zebow moze "urodzic" sie zakazenie i klopot gotowy.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zęby po ciąży??

              Mie rowniez straszono krwawiacymi dziaslami lecz moje zabki w czasie ciazy i po niej sa w takim samym stanie jak wczesniej

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zęby po ciąży??

                Przez całą ciążę miałam pastę ajona, a później już tak mi zostało. Najważniejsze było dla mnie jednak to, że w krótkim czasie przywróciłam zębom normalność pod każdym względem. W tym momencie są ładne, zdrowe, podejrzewam, że duża w tym również rola pasty bez fluoru.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zęby po ciąży??

                  nie rozumiem dlaczego ludzi tak reagują na dentystów. fakt wizyty nie są przyjemne, ale bierze się znieczulenie i po stresie. zazwyczaj jak znajdzie się dobrego dentystę, to chodzi się do niego całe życie. wiecej odwagi

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zęby po ciąży??

                    moja babcia mi opowiadała, ze w ciazy miała zachcianke na jabłka i jadła ich tak duzo, ze wyplukała sobie wapń i zaczely jej wypadac zeby. wyobrazacie sobie, ok 30.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zęby po ciąży??

                      No moje driogie moje dziecko wyssało ze mnie wszystko nawet zęby jak przed ciążą miałam 1 ubytek tak po zrobiło mi się ich 5!! Cóz zrobić, nic nie poradzimy-dobry dentysta tylko jest rozwiązaniem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zęby po ciąży??

                        Mnie dziecko wyssało równie ze wszystkiego ... zęby zawsze miałam bardzo słabe ale zostawiłam w gabinecie kilka tysięcy zanim zaszłam w ciążę, ale nic nie pomogło po urodzeniu dziecka uzbierało się kilka nowych, tak samo osłabiły mi się włosy i paznokcie

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zęby po ciąży??

                          Niektóre gabinety, choć to niestety rzadkość, oferują bezpłatne konsultacje dla kobiet w ciąży lub planujących zajście w ciążę. Na pewno w Krakowie jest to gabinet Luxdentica, tak że Krakowiankom polecam Jak w stolicy, to już nie wiem. W każdym razie słuszna inicjatywa I warto skorzystać!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zęby po ciąży??

                            Ja zęby od zawsze mam bardzo słabe... przed ciążą wszystkie wyleczyłam zostawiłam u dentysty kupę pieniędzy, a po urodzeniu dziecka wszystkie zęby leczyłam od nowa, aż strach pomyśleć o się będzie działo kiedy zajdę w drugą ciążę, boje się że będzie to samo

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zęby po ciąży??

                              Napisane przez bas87ja Pokaż wiadomość
                              Niektóre gabinety, choć to niestety rzadkość, oferują bezpłatne konsultacje dla kobiet w ciąży lub planujących zajście w ciążę. Na pewno w Krakowie jest to gabinet Luxdentica, tak że Krakowiankom polecam Jak w stolicy, to już nie wiem. W każdym razie słuszna inicjatywa I warto skorzystać!
                              ja też z czystym sumieniem polecam ten gabinet ja w czasie ciąży chodziłam do tego gabinetu i byłam i jestem bardzo zadowolona i teraz po ciąży na szczęście wszystkie ząbki są zdrowe

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zęby po ciąży??

                                Napisane przez netmonika87 Pokaż wiadomość
                                Ja zęby od zawsze mam bardzo słabe... przed ciążą wszystkie wyleczyłam zostawiłam u dentysty kupę pieniędzy, a po urodzeniu dziecka wszystkie zęby leczyłam od nowa, aż strach pomyśleć o się będzie działo kiedy zajdę w drugą ciążę, boje się że będzie to samo
                                Ja z kolei zawsze miałam mocne, zdrowe zęby. Jak poszłam do dentysty to szybciej wyszłam niż weszłam, bo nie było co robić. Nawet żadnego kamienia, próchnicy. Przed ciążą też nie było co robić, a jak poszła już po porodzie to połowa uzębienia to naprawy plus koszmarny kamień do usunięcia. Myślałam, że dentystka trochę mnie naciąga ale kolejna niestety potwierdziła. Także mam podobny problem. Zastanawiam się tylko czy można coś zrobić żeby zapobiec takiemu psuciu się zębów podczas ciąży i karmienia piersią. Odżywiałam się naprawdę zdrowo i bogato w różne witaminy i mnierały

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X