Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla mamy na baby shower?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

    Fajne zabawy

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

      Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązanie są prezenty praktyczne. Wiadomo narodziny dziecka wiążą się ze sporymi wydatkami, dlatego dając coś przydatnego, ułatwiamy trochę życie przyszłym rodzicom.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

        Ja zawsze zanosiłam pampersy i jakieś ubranko bądź jak wiedziałam dawałam kosmetyki, ale najpierw musiałam wiedzieć co mamuśka kobkretnie bedzie używać . A teraz są w ogóle fajne pomysły z pampersów torty czy ze skarpet lizak

        Skomentuj


          #34
          Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

          najlepiej zapytać przyszłej mamy czego jej brakuje dla maleństwa ja już większość rzeczy mam wiec wolala bym pampersy

          Skomentuj


            #35
            Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

            Pampersy to chyba taki najbardziej praktyczniejszy bo zawsze w użyciu Jak się mnie ktoś pytał czy coś potrzebuję też mówiłam o pampersach

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

              Ja bym kupiła jakiś zabieg liftingujący albo na cellulit mamy po ciąży chca jak najszybciej wrócić do formy więc można im w tym pomóc Polecam zajrzeć na vicihair.pl i poczytać o fajnych zabiegach upiększających. Ja z koleżankami kupiłam jeden z nich naszej młodej mamie i była bardzo zadowolona

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                Ja bym jednak kupiła jakieś akcesoria dla dziecka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                  Również ucieszyłabym się z jakiegoś kosmetyku do ciała a tym bardziej zabiegu A i jeszcze oprócz cellulitu to coś na wypadnie włosów bo to tez zmora każdej młodej mamy

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Również ucieszyłabym się z jakiegoś kosmetyku do ciała a tym bardziej zabiegu A i jeszcze oprócz cellulitu to coś na wypadnie włosów bo to tez zmora każdej młodej mamy
                    Tak jakiś fajny preparat na wypadanie włosów byłby dobrym pomysłem, ja bym się ucieszyła

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                      Hejka, zapraszam na mojego bloga www.mopp.blog.pl - tam akurat znajduje się wpisik poświęcony Baby Shower :-)
                      a co z prezentów?!
                      Jako mama byłam bardzo wdzięczna za wszelkiego rodzaju gadżety dla maleństwa. Dziewczyny się zgadały i dzięki temu nic mi się nie zdublowało a wprost przeciwnie, pomogło uzupełnić wyprawkę :-)
                      Dostałam pieluszki, trochę ubranek, album na zdjęcia i ramkę, karuzelkę nad łóżeczko i kosmetyki dla siebie i maleństwa.
                      Fajnym pomysłem jest tort pieluszkowy i bukieciki z ubranek :-) jakby coś, ktoś to zapraszam do siebie :-))) dopiero zaczynam ale już są pierwsi zadowoleni klienci..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                        Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                        Hejka, zapraszam na mojego bloga www.mopp.blog.pl - tam akurat znajduje się wpisik poświęcony Baby Shower :-)
                        a co z prezentów?!
                        Jako mama byłam bardzo wdzięczna za wszelkiego rodzaju gadżety dla maleństwa. Dziewczyny się zgadały i dzięki temu nic mi się nie zdublowało a wprost przeciwnie, pomogło uzupełnić wyprawkę :-)
                        Dostałam pieluszki, trochę ubranek, album na zdjęcia i ramkę, karuzelkę nad łóżeczko i kosmetyki dla siebie i maleństwa.
                        Fajnym pomysłem jest tort pieluszkowy i bukieciki z ubranek :-) jakby coś, ktoś to zapraszam do siebie :-))) dopiero zaczynam ale już są pierwsi zadowoleni klienci..
                        ooo blogujesz chetnie zawitam na strone - a jak sie czujesz? ja taki torcik z pampersów i ubranek dostalam od kolezanek i rzeczywiscie fajnie to wyglada

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                          Dla maluszka jakieś fajne buciki i zabaweczkę a dla mamy kupiłabym zabiegi modelujące. Sama wiem po mojej siostrze, ze wygląd jej ciała po ciąży był dla niej paskudny i wtedy właśnie takie zabiegi przyszły jej z pomocą. Teraz słyszałam ze furorę robi zabieg Icoone z http://www.vicihair.pl/

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                            a może tak coś dla rodziców kupić żeby się cieszyli i mieli pamiątke z tego okresu?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                              ooo fajny pomysł, ja np. bym mogła dostać nową pralkę ;p a mąż niech się cieszy ^^

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                                Torty pieluszkowe są fajnym rozwiązaniem..sama takie robię i idą świetnie :-) bukiety z ubranek i skarpetek też się cieszą popularnością..można też zakupić gipsowe ramki na odciski łapek maluszka..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X