Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tutaj przenosimy konkursy, które są już zakończone.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-11-2018, 11:46
tropical111 tropical111 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
tropical111.polki.pl

Domyślnie Odp: Konkurs "Które dźwięki budzą nasze dzieci". Wygraj 1 z 3 Szumisiów Lily

Moją młodszą córcie budzi głos starszej córki Starszej córce buźka się nie zamyka więc jak wstanie to coś "mieli" wiec Iga młodsza córka od razu szybko się budzi wstaje i po swojemu coś tam do niej odkrzykuje aż starsza do niej przyjdzie Jest to zabawne ale pokazuje zżycie rodzeństwa wtedy duma rodzicielska rośnie Warto żyć dla takich chwil.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2018, 19:14
olajagodz olajagodz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
olajagodz.polki.pl

Domyślnie Odp: Konkurs "Które dźwięki budzą nasze dzieci". Wygraj 1 z 3 Szumisiów Lily

Szumi woda,
Trzeszczy łóżko,
Ćwierka ptaszek
Brzęczy brzuszko,
Wszystko dzidzie mi rozprasza
A Misio do zabawy ją zaprasza.
Dzwoni zegar- tate budzi,
O szóstej dzidzia oka już nie zmruży.
Wierci, kręci się dziecina
I tak każdy dzień zaczyna
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2018, 19:49
Justyna00713 Justyna00713 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Justyna00713.polki.pl

Ja ogólnie nie narzekam na sen mojej córeczki. Jeżeli śpimy u siebie jest świetnie, u mojej mamy jest super. Ale nasze wizyty u teściów nie trwają długo.
Choćbym nie wiem jak mocno spała gdy tylko przekroczymy próg ich domu i usłyszy teścia od razu oczy ma jak 'pięciozłotówki' i isteczka w kształcie podkowy. Jest spokojna tylko wtedy gdy je mleko. Ale i to niestety nie trwa długo.
Może być najglosniejsza impreza i będzie spać przy samym głośniku to jej nie przeszkadza, remont w mieszkaniu jej nie przeszkadza, odgłos wyjącej syreny jej nie przeszkadza jak szczekajacy pies sąsiadów. Ten odgłos działa na mojego króliczka jak Płachta na byka.
Także myślę że taki szumiś byłby dla niej idealny, ponieważ przy włączonym odkurzaczu śpi jej się najlepiej 😊😊
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2018, 20:41
Asiula9894 Asiula9894 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Asiula9894.polki.pl

Witam. Mój Syniu ma 6 miesięcy, ciągle jest usypianie na rekach (takie przyzwyczajenie po 3 miesięcznych kolkach) Czasem udaje się go uśpić odrazu ale czasem trwa to godzinami.. iii najczęściej jak go uśpie po trudach i znakach wchodzi do pokoju mój stary i wysiąkuje swój nos. OK. ludzka rzecz. Fakt, ale nie każdy człowiek siąka od pięt!😂 no i oczywiście Franio oczy jak pięć złotych i dawaj mamusia od zera do bohatera 😎 i tak sobie żyjemy w spokoju dopóki tatko znów nie zapragnie przy nas siakac noska 😂😎
Pozdrawiamy 🙂
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2018, 20:52
MoniDol MoniDol jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MoniDol.polki.pl

Moją małą Kruszynkę budzi magiczne zaklęcie wypowiedziane tylko i wyłącznie przez jej ukochaną wróżkę - MAMĘ. Każdego ranka, kiedy budzi się już dzień i wstaje słonko, wróżka Mama wypowiada cichutko do malutkiego uszka dwa słowa: "KOCHAM CIĘ". Tylko wtedy na maleńkiej twarzyczce pojawia się uśmiech, a oczka jak dwa kryształki budzą się by spojrzeć swojej wróżce w oczy i dać jej siłę na nadchodzący długi dzień.
To niezapomniane chwile dla Malutkiej dziewczynki i jej mamy wróżki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2018, 20:56
Ewelina1991 Ewelina1991 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Ewelina1991.polki.pl

Zacznę od tego, że mam dwójkę dzieci. Córeczka-Martynka ma 2 latka i synek - Hubercik ma 5 miesięcy. Zazwyczaj, rano o 5 30 dzwoni budzik mojego męża. Niestety córeczka słyszy go szybciej niż tatuś. Po czym budzi swojego braciszka głośnym, radosnym okrzykiem "Hubiiii wstaaawaajjj" to są poranne pobudki. W trakcie popołudniowej drzemki córeczkę może obudzić dosłownie wszystko! Zgrzyt podłogi, telefon, dzwonek do drzwi czy krzyk braciszka. Za to synusia budzi zazwyczaj córeczka Hubercik jest pogodnym dzieckiem, nawet gdy zostanie obudzony uśmiecha się i wyciąga rączki do siostrzyczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2018, 21:27
Gos88 Gos88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Gos88.polki.pl

Czy się wali czy się pali, Oluś śpi jak niedźwiedź stary. Choćby nie wiem co się działo, dziecię mocno będzie spało... Jest jedyna rzecz na świecie, melodyjka w toalecie, bo gdy pralka skończy prać, synuś szybko musi wstać. Kręci rączką w lewo, w prawo i radości ma nie mało. Już od roku tak szaleje, Matka kiedyś osiwieje 😂😂😂
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2018, 21:29
justynaarmanska justynaarmanska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
justynaarmanska.polki.pl

Jestem szczęśliwą mamą 4-letniej Martynki, a teraz znów szczęście uśmiechneło się do mnie i noszę pod serduszkiem synka Kubusia, którego za niedługo powitamy w naszym domu. Martynka jest małym śpioch em, którego ciężko obudzić, ale myślę, że szumiś przydał y się jej braciszkowi, którego budzą odgłosy Martynki jak tylko wraca z przedszkola do domu,myślę, że maluszek w brzuszku już rozpoznaje głos swojej starszej siostry i bardzo się cieszy, kiedy Martynka mówi mu jak bardzo czeka na niego i go kocha.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2018, 21:29
czikita19p czikita19p jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
czikita19p.polki.pl

Oj moja uparta zodiakalna lwica , ma bardzo czułe uszko. Takie malusie uszka, nie obudzi głośny odkurzacz, czy suszarka susząca mamie włosy , głośny głos silnika czy szumiące radio. Moje maleństwo budzi krok oddalającej się mamy. W domu mamy panele , w jednym miejscu chyba jest źle położona już ma już swoje lata i gdy moja stopa tam stanie, a akurat jest blisko łóżeczka, wydobywa się ciekawy dźwięk.. i wtedy oczka mojej małej córeczki się otwierają jak 5 zł , jaka tego reakcja ? płacz i tylko tulenie i śpiewanie i kołysanie , od nowa usypianie pomaga
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2018, 21:39
Mjb Mjb jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Mjb.polki.pl

dźwięki, które budzą moje dziecko to: chrapanie ojca, dzwonek do drzwi, głośna rozmowa, dzwoniący telefon, głośny śmiech, pukanie do drzwi, szczekanie psa, trzaskanie drzwiami, głośna TV lub muzyka, dźwięk, jaki wydają upuszczone przedmioty. A najbardziej to chyba wtedy, gdy usłyszy cichy i delikatny dźwięk moich zamykających sie powiek. Biedna ja, chyba ja potrzebuje szumisia żeby dobrze spać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania