Wr   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Testujemy!
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Testujemy! W tym miejscu dodajemy zdjcia i opisy sprawdzonych produktw dla mamy i dziecka.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 27-12-2016, 23:05
pilarek pilarek jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
pilarek.polki.pl

Domylnie Odp: Danonki w saszetkach !!!

nigdy jeszcze nie probowalismy tych danonkow, zreszta nigdy jeszcze nie dawalam malemu zadnego jogurtu, ani nic innego co zawiera cukier..
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-2016, 13:31
lala25 lala25 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
lala25.polki.pl

#zapdanonki # i. W ostatnim czasie mielimy okazie testowa Danonki w saszetkach. Moje dzieci wyday pozytywn pinie tzn ; opakowanie pikne kolorowe, zacheca do kupna . Dwa warianty smakowe - obywa smaczne . Wielki pozytyw e mona je zabra ze sob do szkoy , na spacer czy w inne miejsce poniewamog byp rzechowywane przez 6 godzin po za lodwk . Wygodne w jedzeniu , dziecko nie brudzi si jak przy zwykych danonkach./ Polecamt
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-12-2016, 07:18
zazula73 zazula73 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
zazula73.polki.pl

Cytat:
Napisa kaarsika Zobacz post
Przecie to sama chemia i cukier! Okropno.
Zgadzam si w 100% . May ma 3 latka i nigdy nie podaam i nie podam.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-04-2017, 11:15
joasia7632 joasia7632 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
joasia7632.polki.pl

dziecko jeszcze biegunki jakiej dostanie po tym, lepiej nie ryzykowa.
Nieprzeczytane 15-05-2017, 14:48
kusku kusku jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
kusku.polki.pl

Ja jestem wielkim wrogiem danonkw i wszystkich innych smakowych, wciekle sodzonych jogurtw. Wole kupi jogurt naturalny od sprawdzonego producenta i zmiesza go z domowymi powidami.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-01-2020, 10:19
kslomins kslomins jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
kslomins.polki.pl

Najlepiej kupi owoce i jogurt naturalny- zmiksowa w blenderze i to bdzie najzdrowsze dla dziecka. Ja tak robi i moja creczka jest zachwycona

Nieprzeczytane 01-03-2020, 05:14
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайт
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:23.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.