Wr   Forum Mamotoja.pl > Czekajc na dziecko > Poronienie i strata dziecka
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Poronienie i strata dziecka Grupa wsparcia dla mam maych aniokw. Wsplna pomoc jest bardzo wana!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 21-12-2017, 10:15
maja1993 maja1993 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
maja1993.polki.pl

Domylnie Pramolan

Pisz troch z trudnym problemem - niestety, poroniam moj drug ci, na samym jej pocztku praktycznie, mniejsza o powd. Lekarka przepisaa mi lek Pramolan i chciaabym si zapyta czy ktrej mamie pomg on? Czy dowiadczyycie jaki efektw niepodanych, co si dziao z waszymi organizmami? Jak reagowaycie na wszystko itd? Pytam o takie rzeczy, poniewa wiem, e potrzebuj pomocy, jednak chciaabym si podpyta o wasze odczucia. Dla przypomnienia lek dostepny jest tutaj https://www.apteka-melissa.pl/produk...ych,15392.html i std go wanie zamawiaam.
Odpowied z Cytowaniem

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:49.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.