Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki dom zbudować?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jaki dom zbudować?

    warto jest inwestować w budowę domu energooszczędnego lub pasywnego. Dzięki czemu w przyszłości rachunki za ogzrewanie orz dostawy energii będą niższe.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jaki dom zbudować?

      Przede wszystkim trzeba się zastanowić, czy rzeczywiście potrzebujemy tyle pokoi, ile nam się marzy, bo potem jeszcze trzeba to jakoś ogrzać :P A przy okazji polecam Wam te rekuperatory do domu
      Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:26. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jaki dom zbudować?

        Mnie się bardzo spodobały okna z tej firmy stolbud i zastanawiam się, czy nie wymienić obecnych, chociaż kupowaliśmy rok temu
        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:27. Powód: link - reklama

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jaki dom zbudować?

          mi to się marzy dom z bala jednopiętrowy w dodatku. orientowaliśmy się już nawet jak wygląda sprawa z budową takiego domu, są to bardzo duże koszty materiałów, bo samo drewno jest dość drogie, poza tym takie uszczelnienie budynku oraz stabilizacja gruntu pod budynek, jest bardzo kosztowna, nie biorąc pod uwagę już samego wyposażenia domu, więc na razie chyba będziemy musieli się z tym wstrzymać i odkładać dalej pieniążki
          Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:28. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jaki dom zbudować?

            My zdecydowaliśmy się na dom piętrowy według własnego projektu. Niedługo będziemy mogli w nim zamieszkać Ostatnio zastanawiamy się nad wyborem podbitki dachowej
            Macie jakieś rady jak powinna wyglądać? Jak wygląda u was? Chciałabym żeby pasowała do dachu i ogólnie całego domu.
            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:29. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jaki dom zbudować?

              JA bym wybrała dom jednopiętrowy, tak zeby wszystko było na jednym poziomie. Bez garażu z czterospadowym dachem

              Skomentuj


                #67
                Odp: Jaki dom zbudować?

                Całe dzieciństwo wychowywałam się w domku rodzinnym i jak wyszłam za mąż, zamieszkałam w mieszkaniu 46 m2 to była dla mnie masakra nie umiałam się odnaleźć, wyciszyć, zrelaksować...teraz budujemy swój własny dom i jestem mega szczęśliwa, że w końcu będę mogła normalnie żyć
                To wszystko zależy od upodobań.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jaki dom zbudować?

                  Może zamiast domu kup mieszkanie?
                  Wyjdzie o wiele taniej. Ceny też nie są kosmicznie wysokie. Ja osobiście uważam, że mieszkanie to o wiele lepszy wybór niż dom.
                  Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:30. Powód: link - reklama

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jaki dom zbudować?

                    Najlepiej taki, na jaki nas stać. Wydaje się, że to banalne, ale wiele osób nie potrafi mierzyć sił na zamiary.
                    Zanim wybierzemy jakiś projekt, dobrze jest zorientować się, ile nas będzie kosztowało wykonanie to. Sprawdźmy, ile kosztuje cegła, a ile blachodachówka, . Taki ogólny kosztorys naprawdę daje nam pojęcie o tym, ile ostatecznie będzie nas kosztować budowa, więc myślę, że warto z niego skorzystać.
                    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:31. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Jaki dom zbudować?

                      Zależy od finansów i gustu. My budujemy własny dom, jesteśmy na etapie hydrauliki. Jeśli miałabym budować dom jeszcze raz od początku, to dużo bym zmieniła. Szczególnie jeśli chodzi o materiały. Braliśmy najlepsze, dostępne na rynku, a wystarczyłyby średniej klasy. No cóż człowiek uczy się całe życie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Jaki dom zbudować?

                        Jeśli chodzi o zbudowanie dobrego domu to według mnie lepiej kupić dobre mieszkanie w mieście niż budować się gdzieś na wiosce. Mieszkanie kupicie jeszcze taniej i możecie na nim kiedyś zarobić, ceny mieszkań będą szły w górę,
                        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:32. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Jaki dom zbudować?

                          W projektowaniu i budowaniu domu jeśli chodzi o jego wewnętrzne walory to polecam balkon-zabudowany. . Każdy tutaj podał wewnętrznę więc myślę żę mój przykład się przyda i choć trochę osób z niego skorzysta.
                          Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:33. Powód: link - reklama
                          http://wsstudio.pl/fotograf-slubny-cennik zapraszam do zapoznania się z ofertą!

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Jaki dom zbudować?

                            Mi się marzy taki klasyczny biały domek z czerwonym dachem i ogródkiem przed domem... musze namówić męża na chociaż przejrzenie czegoś jak ranking kredytów hipotecznych, może akurat spełni moje marzenie
                            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:34. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Jaki dom zbudować?

                              Prawie tu jak na targu - każdy zarzuca jakąś reklamą Ja się wyłamię. Jaki dom zbudować? Taki, jaki się podoba

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Jaki dom zbudować?

                                Mnóstwo pomysłów znajdziesz w sieci, wystarczy poszperać. Pamiętaj jednak o tym, że niezbędne przy budowie domu są też takie rzeczy jak na przykład rusztowania.
                                Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:35. Powód: link - reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X