Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
    Tak Gizela zasuwaj bo z Twoim brzuszkiem to Cie przegonimy Pamietasz kiedy dokladnie zrobilas test? date?
    Pewnie,że pamiętam 7styczeń ok.17....a 8 stycznia moja ginekolog potwierdziła i założyła kartę ciąży..... Prezent miałam przed urodzinowy-bo ja styczniowa....

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Oj tak Edzia trzeba sie prezentować.... i tak z ciebie niezła lasencja....

      Moje największe szczęście

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ja uciekam do mamusi
        ugotuje jej obioadek niech duchnie od meskiego towarzystwa
        bede wieczorem

        ewcia 3mam kciuki za wizyte u gina bedzie dobrze

        gosia scarlet tule i całuje

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          No i pouciekaly wszystkie.
          To ja tez zmykam na obiadek.
          Milego popoludnia dla wszystkich.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hello
            No u mnie nic szczególnego się nie dzieje.bardzo bym chciała gdzieś wyjechać z moim M , żeby odpocząć od wszystkiego.Mam nadzieję na wakacje w Egipcie.Już znalazłam kilka ofert.
            Kto wie może na urlopie zafasolkuję? Było by miło.
            Wiecie co? Muszę Wam powiedzieć że zemną już coraz lepiej.Mam na myśli to że już mogę znieść obecność maluszków koleżanek.Nawet wzięłam na ręce takiego bobaska i przyznam że było to miłe uczucie.Fakt jest troszkę żal,ale co zrobić. Bardzo się z tego cieszę,to ogromna ulga nie czuć już takiej złości.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              paulinka to fajnie ze dochodzisz do siebie i przebrenełas w nastepny etap
              Ja sie tam krece ciagle wśród dzieci wiec najgorzej mi po szpitalu było, ale szybko sie musiałam dzwignac bo jak dzieckom wytłumaczyc ze cta ciocia co sie zawsze bawiła teraz nie chce. Dziecka same mnie goniły i cóż tak zostało hahahahahahah


              scarletko, gosiu całuje mocno

              cacperkowa wyłaź bo sie z kaloszem przejde do Ciebie

              ruda nowe zlecenie mamy, wanna u klary tylko ciiiiiii

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Co to za spiski, Edzia, Oczkusia nie wynosis, zakaz nu nu



                Ja wlasnie sie objadlam pizzy i piwka sie z mama napilam, kupilam sobie dzis fajne kolczyki i sie umowilam na masazyk jutro na 18 super uwielbiam tak lezec i sie relaksowac raz w miesiacu sobie funduje taka przyjemnosc, ach ju sie doczekac nie moge, najlepiej lubie chodzic w pt bo na nastepny dzien nie trzeba sie zrywac do pracy tylko mozna polulac plodne mi znow przepadaja w tym miesiacu wiec kolejny ykl do tylu bede bo nie da rady sie spotkac z m. w ten week, ale za to masazyk zawsze jakas pociecha


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  jaki spisek ciiii nikt nic nie słyszał
                  Masażyk ahhh jak M wróci to go zagonie do masowania nie tylko pleców hahahahahahahahhahaaaaaaahahahahahahah

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dotka ale my brzydkie z Edziula na tym zdjeciu jestesmy

                    ufffffffffff hahaahhahahahaha i nam cycki poucinało troszke

                    Edziulka ja juz narzedzia od m zakosiłam - uda sie zadne sruby nie powstrzymaja wannowiczek

                    Promesse dobrze ze juz jestes spowrotem, faktycznie duzo masz teraz na głowie ale niekiedy to lepiej bo człowiek nie ma czasu myslec.No i slub juz zaniedługo, takze przyszykowania tez pełna para co?

                    Edziula ja juz wiem co wy tam bedziecie z m robic ..................... skakac z jedenj wanny do drugiej hahahhahahhahahahahahaah, jak delfinki w krajinie rozkoszy

                    Paulinko - jestem z ciebie dumna ze tak to juz odbierasz coraz le[iej(dzieciatka) zobaczysz Bog nam wszystko wynagrodzi

                    Scaarletko tesknie słonce i to bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    MamaKiM a ty gdzie z naszym brzuszkiem sie podziewasz? napewno nozki w wanie moczysz co?

                    Całuje kochana, lece spac bo dopiero do domu weszłam a jutro na rano, buziaczki papappappapapa

                    Aneczko, sylwuś buzka


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Edzia Twoj m Cie tak wszedzie wymasuje ze az bedziesz miec skutki uboczne w postaci fasoleczki :P
                      Oczekusia (.)(.) nie widac bo odwrocone pleckami bylyscie, a teraz pewnie imprezeujecie w trojeczke ze Scarlet - cos jej ta wanna sie wyjatkowo spodobala bo w ogole z niej nie wylazi



                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Nie ma to jak od rana spora porcja dobrego humoru

                        Ja ledwo wstałam już zmęczona a przede mną zjazd w szkole jutro od 8-18 a niedziela od 8 do 21 Nie wytrzymam chyba.
                        10 dc dzisiaj. A nawet nie ma sił, czasu i chęci na przytulanie
                        No nic może po weekendzie coś się zmieni.
                        Nie smęcę wam już
                        Miłego dnia :*

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Biedroneczko to trzymaj sie dzielnie kochana na tych zajeciach, pogoda brzydka to bedziesz przysypiac pewnie.

                          A te sie dalej moczą, zrobic sobie babiszony przerwe na kawusie, ja dzis mialam dwa rodzjae ciasta bo sekretarka ma imieniny i poczestowala, jedno z makiem a drugie jakby sernik na zimno ale z biszkoptem i kwadracikami roznokolorowej galaretki mniam. Zapraszam



                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam kochaneWiedzę że pustki tu od wczorajAle docia jestI oczywiście serwuje ciacho.Jeśli chcecie wiedzieć to byłam wczoraj u lekarza i widziałam swojego brzdaca i malutkie serduszko które tak szybko biłoNa te moje skurcze dostałam dupka i luteinę dowcipną.Pozdrawiam
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czesc Ewcia widze ze musze nadrabiac za wszystkie dziewczyny Fajnie ze widzialas maluszka, jak dostalas tabletki to powinno sie unormowac, trzymam kciuki


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dzien dobry Kochane,

                                Zapraszam na pyszne rogaliki, bon za ciastem ktore serwuje dzis Dotka nie przepadam
                                http://img49.imageshack.us/i/cornetti6777tk1.jpg/

                                Ewciu to musi byc super uslyszec serduszko. Teraz musisz duzo wypoczywac i uwazac na siebie.

                                Oczekusia faktycznie nie podobne jestescie do siebie na tym zdjeciu hehehe


                                Milego dnia dla wszystkich dziewczynek :*


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X