Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sylwestrowe urodziny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sylwestrowe urodziny

    Rok 1999 . Najwspanialszy a jednocześnie najtrudniejszy Sylwester w moim życiu. W tym właśnie dniu na świat przyszedł mój drugi syn Wojtek.Kiedy po trudnej ciąży pełnej powikłań wzięłam na ręce mojego syna świat zawirował i poczułam się kobietą spełnioną i szczęśliwą. Nasz wieczór daleki był od atmosfery wielkiej fety -ja obolała i zmęczona, w wystrzałowej , poporodowej kreacji , mąż zaglądający ukradkiem na oddział z termosem najlepszej na świecie herbaty... gorącej, gorzkiej, smakującej lepiej od szampana i nasz mały cud śpiący przytulony do piersi.
    Kiedy świat świętował nadejście roku 2000 my w oknie szpitalnym podziwialiśmy fajerwerki łykając łzy szczęścia i radości. Teraz każdego roku mój syn czuje się wyjątkowo, bo każdy pamięta o jego urodzinach i mimo tego, że ma już 12 lat wciąż lubi słuchać jak spędził swojego pierwszego sylwestra.

    #2
    Odp: Sylwestrowe urodziny

    Piękna historia . Moja chrześniaczka urodziła się w zeszłym roku w Mikołaja, czyli 6 grudnia. Być może data nie jest aż tak imponująca, ale będzie miała co roku podwójne święto

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sylwestrowe urodziny

      To syn mojej siostry też urodził się w Sylwestra, wszyscy miło to wspominamy. W tym roku jej rodzinka i moja chcemy spędzić Sylwestra razem, tutaj szukamy jakiejś ciekawej miejscówki http://www.fajnewczasy.pl/oferty_specjalne/sylwester no i mamy nadzieje że dzieciaki pójdą wcześniej spać i będziemy mogli posiedzieć spokojnie w 4

      Skomentuj

             
      Working...
      X