Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs Piccolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs Piccolo

    Jestem babcią 5 wnuków, a dwójką z nich wnusiem i wnusią opiekowaliśmy się wraz z dziadkiem, gdy ich rodzice chcieli iść w tym roku na dorosłego Sylwestra sami . Moje wnuki oczywiście uznały, że również są już na tyle "dorosłe", że poprosiły czy mogą razem z nami poczekać do północy. Zgodziliśmy się z mężem i rozpoczęły się przygotowania: zrobiliśmy małe kanapeczki, przygotowaliśmy "kompotowego szampana", płyty z muzyką i czekaliśmy... jak się wkrótce okazało czekanie to wcale nie taka prosta sprawa, już koło 22 dzieci były znudzone ciągłym zadawaniem pytań: ile jeszcze? jak długo? która godzina? Postanowiliśmy skrócić sobie czekanie czytając bajki. Umościliśmy się, więc w czwórkę na łóżku, każdy wybrał po jednej ulubionej bajce i czytaliśmy na zmianę... Nie wiem, już nie pamiętam kogo była kolejka, ponieważ zwyczajnie usnęliśmy... mąż podobno wstał koło 1 w nocy, zobaczył, która godzina, więc tylko przykrył nas kocami, zgasił światło i tak spaliśmy do rana.
    Rano dzieci wstały niepocieszone, więc musiało się odbyć pidżamowe party i tańce na łóżku .
    Ja zaś zła pytałam męża dlaczego nas nie obudził chociaż o tej pierwszej w nocy? Bo przecież jaki Sylwester taki cały rok, a my go przespaliśmy, ale on mi tylko na to odpowiedział, że to bardzo dobrze, bo chociaż jesteśmy wyspani i wypoczęci i mamy siłę korzystać z pierwszego dnia w Nowym Roku i wziąć z niego więcej, niż wszyscy Ci, którzy właśnie odsypiają nieprzespaną noc!
    Jak tak sobie teraz myślę to może i miał rację...

    W Nowym Roku jako członek Waszej społeczności życzę sobie i Wam, abyśmy każdy dzień w Nowym Roku wykorzystywali do maksimum i wyciskali z niego wszystkie soki, jak z cytryny, ale by w odróżnieniu od cytryny Nowy Rok nie był kwaśny, a bardzo, bardzo słodki!
    Last edited by ela1951; 03-01-2013, 23:39.
       
Working...
X