Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez Aneczka83 Pokaż wiadomość
    Hej dziewczyny jestem tu poraz pierwszy Chcę do Was dołączyć bo również z moim narzeczonym zaczeliśmy starać się o dzidziusia. Przyznam się szczerze że nigdy nie liczyłam ile trwa mój cykl ale zawsze mniej więcej wiedziałam kiedy nastąpi @. Pierwszy raz spróbowaliśmy niedawno bo 4 pażdziernika był to 10 dc. Po 3 dniach miałam bardzo wzdęty brzuch oraz ból podbrzusza, trwało to ok 6 dni. Minęło i czułam tylko jak raz jeden raz drugi jajnik mnie boli. Myślałam że może się udało... zrobiłam test 18.10 ale wyszedł negatywnie, to za wcześnie? Od wczoraj mam plamienia takie brązowe i bardzo delikatne. Powiedzcie mi dziewczyny czy to może oznaczać że jestem w ciąży czy to tylko cisza przed @??

    Witaj Aneczka
    Czyli dziś masz 26dc jak dobrze policzyłam?
    A ilu dniowe mniej wiecej miałaś cykle
    Wydaje mi sie że zaczęła sie u Ciebie @
    Ale oczywiście najlepiej udaj sie do lekarza i z nim to skonsultuj
    pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Edzia no to rzeczywiście ginek się popisał i nieźle wypalił z tym sprowadzeniem usg jak to przeczytalam to nic tylko rece załamać Teraz przynajmniej nie masz już złudzeń i wiesz że wybór nowego ginka to dobry wybór i krok na przód pozdrawiam

      Aneczka witamy w naszym gronie !!! Też mi się wydaje że to raczej @ się zbliża. Sprawdź ilu-dniowe mialas poprzednie cykle to dużo wyjaśni. pozdro


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dziewczyny wydaje mi się że mnie więcej cykle mam 28 no może 29 dni.
        Wiem że za pierwszy razem pewnie się nie uda ale marzyć warto
        Jeśli mówicie że to oznaki nadchodzącej @ to może ale przyznam że nigdy tak nie miałam.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ok to nic Ci nie pozostaje tylko czekać na rozwój wydarzeń a tak swoją drogą to l;epiej się nie nastawiać i myśleć że nic się nie zwojowało niż potem przeżywać rozczarowanie gdy się pojawi @.


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Witaj Aneczka!
            Ja też myślę, że to raczej @ się zbliża, ale lepiej poczekać co będzie dalej





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Witm dziewczyny
              Aneczka- tak jak dziewczyny mówią lepiej sie nie nastawiac a potem bardzo mile rozczarowac niz odwrotnie. Pamietam swój pirwszy zawód tez sie natawiawiałam i to bardzo-myslałam jakie to trudne zajsc w ciaze przeciez tyle osób-"wpada" a jak teraz 3 lata i nic takze patrze na to z dystansem juz teraz. Zyczymy ci tu wszyskie zeby to te dobre objawy były-ale my po prostu na to z dystansem juz patrzymy-bo kazda z nas to przezyła, co nie oznacza ze to nie jest ciaża. Najlepiej poczekaj jeszcze tydz. jak @ nie przyjdzie zrób test i bete z krwi-to wtedy bedziesz wiedziala.


              Kaga nie załamuj sie ja tez niekiedy mam takie myslenie ale jak czytam opowiesci dziewczyn ze po5, 8 latach sie im udało a niekiedy lekarz im mówił ze za nic w swiecie nie beda miec własnych dzieci. To to mnie podnosi na duchu
              Ja tez nie wiem jak długo jest dane mi czekac jeszcze ale wiem ze kiedys ta chwila przyjdzie na nas wszyskie kochane!!!!!!!!!BO TAK PO PROSTU MA BYC I KROPKA

              Edziula a ty sie slońce z tym remontem nie przmeczaj.
              Anet daj mi troche tych mdłośći-moze to głupio zabrzmi ale ile ja bym dała zeby sie czuc jak ty mamusko Zycze szybkiego miniecia tych niedogodnosci i samych przyjemnosci bycia babeczka


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj




                Hejka!!!!
                No wreszcie jestem na kompie...tzn, byłam cały weekend przy kompach w szkole, ale nie moglam do Was zaglądnąć
                Witam nowe staranniczki!
                Dotka, nie znam Twojego ginka....pisałam Ci na privie
                U mnie bez zmian, staramy się dalej tyle, że bez kontroli i jest cudownie
                Pozdroooo
                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dziękuje dziewczyny za wszystkie odpowiedzi cóż okaże się za jakiś czas.
                  Powiem Wam że od wczoraj czuje się tak jakbym miała @ ,wzdęty brzuch i boli tak jak zawsze gdy jest, ale mam tylko brązowy śluz.
                  Poczekamy zobaczymy.
                  Mam nadzieje że każdej z nas uda się wkońcu poczuć fasolke
                  Pozdrawiam gorąco

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    oczekujaca na razie to sie panowie mecza ja tylko na kontrole wpadam, ale jest duzo załatwiania - wiec troche to czassem meczące, ale przyjemnie

                    dotka no popisał sie, ale nie w ta strone co trzeba
                    Ja to mam pecha do lekarzy i zawsze sobie sama diagnosze postawie kilka miesiecy wcześniej niż oni to zrobia ehhh szkoda gadac
                    Mam nadzieje, że ten nowy bedzie jakiś normalny z powołanial, a nie brania mamony
                    A wiecie co mnie śmieszy, że przez 3 lata to ja u niego tyle razy byłam, ze masakra jak sobie policze to, aż nie możliwe żeby tego nie rozpoznac

                    Ale najważniejsze, że juz wiadomo co mi jest i jak to leczyc i że można później łątwiej w ciąże zajśc
                    Last edited by edzia7891; 20-10-2009, 19:00.

                    Skomentuj


                      czy mam się już cieszyć?

                      cześć dziewczynki jestem już weteranką na forum i powiem wam że warto być cierpliwym!!!! Mam regularne cykle a tego miesiąca @ jeszcze nie przyszłaNie wiem czy mam się cieszyć,podchodzę bardzo ostrożnie do sprawy bo nie chcę cierpieć.Zobaczymy czy się @ spożni czy fasolka zamieszkała?

                      edzia -to cudownie że masz diagnozę!

                      kaathrina-my też daliśmy na luz bez liczenia i kontroli i może się udało??

                      aneczka ,współczuję ci ale daj na luz,tak jest lepiej>>>witaj!!!

                      dziewczyny- może czas założyć nowy wątek "mamuśki z klubu staraczek" co wy na to i wtedy nasze dziewczynki jak burza będą przechodzić do nowego klubu i tam na nowo się spotkamy

                      pozdrawiam wszystkie staraczki bo nie jestem w stanie do każdej się odezwać ,trzymajcie się cieplutko :
                      Last edited by gosia1970; 21-10-2009, 07:01.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Gosia a ilo dniowe masz zwykle cykle? i kw ktorym jestes dzis dniu cyklu? Miejmy nadzieje ze zafasolkowalas. nie pisze nic wiecej żeby nie zapeszyc. pozdrawiam


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dodka dziś jest końcówka.......więc nic nie piszę bo nie chcę zapeszać, w najbliższych dniach się okaże

                          Skomentuj


                            Cześć Dziewczyny.
                            Gosia mam nadzieję,że Ci się udało... trzymam kciuki.
                            Edzia bety nie robiłam jakoś tak wyszło a we wtorek idę do gina.
                            Oczekująca weź sobie trochę tych moich dolegliwości będzie mi lżej.
                            Dziewczyny dobrze mówi Gosia pasowałoby założyć już nowy klub -
                            KLUB MAMUSIEK.

                            Pozdrawiam wszystkie dziewczynki te nowe i te już ze stażem.


                            Skomentuj


                              Cześć dziewczynki. Dziś po raz pierwszy zmierzyłam sobie temperaturę, zaznaczę że nigdy dotąd tego nie robiła. Wczoraj tj. w 14 dc miałam 36,9, a dziś w 15 dc 37,1 więc mam nadzieję że owulka jest, no i że żołnierzyki we mnie przetrwały i rozpoczynają bój o fasolkę sama się śmieję z tego co teraz piszę, ale marzenia są piękne. Jak to któraś z dziewczyn mi napisała - "a nóż się uda, kto tam wie ..." - jakoś narazie trzymam się tej myśli. Buziaki :*


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                gosia napisała: "Edzia bety nie robiłam jakoś tak wyszło a we wtorek idę do gina. "

                                gosia to w moje urodzinki, no to czuje, ze dobre wieści mi przyniesiesz w prezencie urodzinowym
                                Bede trzymac kciukory ale myśle, ze to tylko formalnośc

                                A mnie energia rozpiera - dostałam powera jak bym miała przez te 3mies załatwic wszytkie sprawy nim leczenie sie skończy i bede zafasolkowana
                                Latam jak na spidzie ide w końcu do fryzjera sie zapisac na radykalne ciecie ..., nowy ginek, nowa praca, nowe mieszkanie_ stara - nowa JA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X