Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: prezenty na chrzest

    Chyba najlepszym pomysłem jest połączenie jakiejś trwałej pamiątki z pieniędzmi. Jakiś album na pewno jest dobrym pomysłem, do tego złoty łańcuszek dla dziewczynki, jak podrośnie będzie jak znalazł. A pieniądze wiadomo- rodzice już pewno będą wiedzieli co kupić dziecku
    Jeżeli jesteś kobietą, która pragnie nieco bardziej przypodobać się swojemu facetowi, bez dwóch zdań majtki erotyczne https://secretplace.pl/675-majtki są w stanie zdziałać prawdziwe cuda.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: prezenty na chrzest

      Moja córa dostała od babć złote kolczyki i złoty łańcuszek. Za kilka lat będą jak znalazł. Jeśli chodzi o dalszą rodzinę, to często są to po prostu pieniądze, chyba lepsze to niż dostać w nadmiarze kilka kocyków, albo masę zabawek, które tylko zagracą przestrzeń. Oczywiście pieniądze otrzymane na chrzest wydamy z myślą o dziecku, albo nawet wpłacimy na jakieś konto, żeby były na przyszłość.

      Skomentuj


        #33
        Odp: prezenty na chrzest

        Jeśli jest się chrzestnym lub chrzestną to symboliczny medalik to najlepsze wyjście, a jak nie to pieniądze i książka dla dziecka, jak podrośnie do czytania lub oglądania na pewno się przyda

        Skomentuj


          #34
          Odp: prezenty na chrzest

          jako chrzestna dałam maluszkowi pieniążki. rodzice najlepiej beda wiedzieli jak je sporzytkowac a symbolicznie do tego dokupilam super tort pieluszkowy. wygladaja genialnie. polecam
          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-05-2014, 14:49.
          pieluszkowybum.pl

          Skomentuj


            #35
            Odp: prezenty na chrzest

            Najodpowiedniejsze są pieniądze. Aczkolwiek można kupić coś co się dziecku przyda. Wszystko zależy od wieku malca.

            Skomentuj


              #36
              Odp: prezenty na chrzest

              Może być np. medalik albo katolicka książka.

              Skomentuj


                #37
                Odp: prezenty na chrzest

                Ja myślę ze tu sie nic nie zmieniło jakas drobna biżuteria!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: prezenty na chrzest

                  Moja Córka dostała krzesełko do karmienia, złote kolczyki i pieniążki, wydaliśmy je na pełen pakiet szczepień.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: prezenty na chrzest

                    Może krzesło do karmienia, praktyczny prezent.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: prezenty na chrzest

                      Jeśli to dziewczynka , to może coś ze złota jakieś kolczyki może.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Pomysły na prezent na chrzest

                        Może literki na ścianę z imieniem dziecka
                        Moja strona gdzie można znaleźć literki dekoracyjne

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Pomysły na prezent na chrzest

                          Napisane przez Agataka27
                          Najlepszy będzie praktyczny prezent. Coś, co przyda się młodej mamie i dziecku Może jakieś krzesełko do karmienia? Wydaje mi się, że to będzie trafione i przydatne. Zobacz chociażby to: http://www.mebledladziecka.pl/Krzese...tural-969.html Nie jest jakieś mega drogie, a z pewnością rodzice ucieszą się z takiego prezentu
                          Z jednej strony praktyczny prezent owszem, ale można też no nie wiem założyć konto oszczędnościowe, na które wpłaca się pieniądze dziecku i np daje na 18stke i oczywiście jakaś pamiątka musi być. CrystalCity produkuje ładne statuetki w 3D : http://www.crystalcity.pl/produkty/prezent_na_chrzciny

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: prezenty na chrzest

                            Na chrzest zawsze przydadzą się albo pieniądze rodzicom, a jeśli już tak koniecznie chcemy coś kupić to lepiej z rodzicami skonsultować i oczywiście jakaś pamiątka musi być. Za moich czasów to były książeczki z obrazkami, a teraz jest coraz więcej statuetek, np szklane 3D CrystalCity
                            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-05-2014, 14:50.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Pomysły na prezent na chrzest

                              Moim zdaniem chrzestni kupują dla dziecka ubrano do chrztu i powinni kupić jakiś łańcuszek złoty lub dac pieniądze, które zawsze się przydadzą

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: prezenty na chrzest

                                Proponuję albo pieniążki podarować albo coś ze złota kolczyki bądź łańcuszek uważam, że jest to bardzo fajna pamiątka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X