Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    To jest niezle
    http://www.allegro.pl/item521560688_...ik_gratis.html

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      chyba takie praktyczne

      Skomentuj


        #18
        fajna, ale: nie ma pojemnika na pościel i jest niewielka po rozłożeniu
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #19
          A to inna historia. Chodzilo mi o efekt wizualny
          Ale fakt pojemnik na posciel to duuuze udogodnienie

          Skomentuj


            #20
            Goplana a to łóżko co pokazałaś zdjęcie, mogłabyś podać jakiś link?/
            Chciałabym poczytać o nim, wygląda fajnie

            Skomentuj


              #21
              Alez prosze bardzo
              http://www.allegro.pl/item520439624_..._szuflada.html

              Skomentuj


                #22
                Ja Mojej Córce Kupiłam łużeczko Piętrowe Gdy Miała Rok I 10 Miesięcy Bo Drugie Było Dziecko W Drodze Dzisiaj Ma 2 Latka I 5 Miesięcy Posłuży Jej Na Długo Bo Ja Sie W Nim Nawet Mieszcze

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja bym wybrała takie ze szczeblami, aby po ich odłączeniu, można zrobićstosunkowo niskie łożeczko z materacem. U mojej siostry sprawdziło się w 100%. A później dostała w wieku 3 lat,. takie bardzo wysokie łóżko na 3 m prawie i nie było żdanych problemów.

                  Skomentuj


                    #24
                    Poldek ma 15 m-cy i juz sie zastanawialam ostatnio czy nie zdjac szczebelkow (jego lozeczko mozna transformowac )ale troche sie w nocy kreci i boje sie ze spadnie wiec mam jeszcze watpliwosci...

                    Skomentuj


                      #25
                      mi sie podoba lozko z serii MAMUT z ikei....ale czy dla 2latka?
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

                        Witam

                        tylko drewniane, solidne i naturalne W przypadku dwulatka można kupić łóżeczko z dodatkowymi bocznymi barierkami, które ochronią je przed wypadnięciem z łóżeczka. Ja kupiłam od razu łóżeczko, które ma też szufladę i materac, bo uznałam że to konieczne, by dziecko spało wygodnie i bezpiecznie. Mała jest wniebowzięta

                        Mogę Wam polecić sklep, w którym to kupiłam - naprawdę się opłacało
                        http://www.spokojnysen.biz

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

                          Napisane przez BOZENA79 Pokaż wiadomość
                          Ja Mojej Córce Kupiłam łużeczko Piętrowe Gdy Miała Rok I 10 Miesięcy Bo Drugie Było Dziecko W Drodze Dzisiaj Ma 2 Latka I 5 Miesięcy Posłuży Jej Na Długo Bo Ja Sie W Nim Nawet Mieszcze
                          Ooo, to w sumie to ja mam bardzo podobnie do Ciebie z tą drugą ciążą. Nasza mała spi na takim łózeczku, co się je z łózeczka szczebelkowego przerobiło. Odpina się jeden bok, i wychodzi takie pół łóżeczko szczebelkowe, pół normalne tak to wygląda http://pierwszyusmiech.com/product-p...a-Ksiezyc.html W sumie to u nas sie fajnie sprawdziło. No a teraz chyba bede musiała jeszcze jedno łóżeczko dokupić, bo tamto które mamy przerobie znowu na szczebelkowe


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

                            Ja zakupiłam łóżeczko w sklepie: http://mebledladziecka.com.pl/lozecz...at-120x60.html i póki co jestem z niego bardzo zadowolona. Niebawem jednak planujemy zakup małego łózka, bo synek już powoli wyrasta z łóżeczka. Myślę, że też zakupimy u tego samego sprzedawcy, bo towar mają naprawdę dobrej jakości.
                            notatki młodej matki czyli moje www.happinessiseasy.pl

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

                              Kupiliśmy Jasiowi na drugie urodziny łóżko Kritter z ikea.
                              Jak dla nas było i jest idealne.
                              Niskie - wiec dziecko samo zejdzie i wyjdzie.
                              I do tego ma blokadę ,żeby dziecko nie spadło.
                              I odpowiedni materac.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jakie łóżeczko dla 2 latka ?

                                Ja polecam IKEA Minnen - łóżeczko, które rośnie z dzieckiem. Na początek można ustawić 135 cm. Do tego są "kawałkowe" materace.
                                Więcej można poczytać tutaj łóżeczka dla dzieci
                                Xany27
                                BAJKI DLA DZIECI | IMIONA | MAMA-DZIECKO

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X