Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chrzest-w domu czy w restauracji??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

    Nawet 10 osób to sporo, jak dla mnie, aby przygotować dwudaniowy obiad, przystawki, ciasta itd. Macie rację, że dla malucha wygodniej, ale chyba też nikt nie planuje chrzcin w restauracji i siedzenie tam 10h... Nasza mała nawet nie zmęczyła się, spała sobie w łóżeczku, a my zjedliśmy obiad, kawa, ciasto i każdy pojechał do domu.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

      W zasadzie wszystko zależy od ilości osób. Jeśli chrzest kameralny to chyba lepiej będzie zrobić posiaduchę w domu. Można wtedy posiedzieć dłużej niż w restauracji, bo wiadomo, jesteśmy u siebie - karmienie i przewijanie to nie problem, a jak dziecko się zmęczy to do łóżeczka je siup i po problemie. W restauracji już tak łatwo nie będzie.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

        Ilośc osób ma rzeczywiście spor znaczenie, ale ja bym jednak starała się taką impreze organizować w domu.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

          U nas chrzest dziecka zrobiliśmy w naszym domu - ale tez dlatego, ze nie było dużo gości - 8. Zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę. Komunię dziecka można organizować w lokalu, ale chrzest - gdziekolwiek
          .

          Skomentuj


            #65
            Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

            Przyjęcie z okazji chrztu dzieci mieliśmy w domu. Zaprosiliśmy rodzeństwo i zrobiliśmy jedzenie i tak nam było wygodniej niż w restauracji z malutkim dzieckiem

            Skomentuj


              #66
              Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

              moim zdaniem zdecydowanie w restauracji. my robimy w xxx zawsze mniej sprzatania i mniej stresu, a przy okazji nie musze sie martwic o gotowanie, moge sie skupic na sobie i dziecku
              Last edited by disne; 29-07-2020, 21:13. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

                Ja nie wyobrażam sobie organizacji takiej imprezy w domu. Po pierwsze mam bardzo dużą rodzinę i strasznie małe mieszkanie. Po drugie trzeba ugotować masę jedzenia, tak jakbym miała na, to jeszcze czas przy dziecku. Dla mnie wybór jest prosty - jakaś przyjemna, smaczna knajpa i problem z głowy. Jeśli chodzi o xxx, to podobno przy hotelu Locomotiva jest dobra. Sama nie byłam, ale koleżanka polecała jak ostatnio rozmawiałyśmy.
                Last edited by disne; 29-07-2020, 21:13. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Chrzest-w domu czy w restauracji??

                  Postanowiliśmy zrobić naprawdę sporą imprezę, w związku z czym wybór padł na organizację przyjęcia z okazji chrzcin w xxx . Jako, iż mieszkamy przy Kaszubach okazało się to najlepszym rozwiązaniem - dworek zapewnił nam salę restauracyjną z przepyszną kuchnią, która śmiało pomieściła 50 gości!
                  Last edited by disne; 29-07-2020, 21:13. Powód: link

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X