Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

blizna po cesarce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    blizna po cesarce

    ja dbałyście o bliznę po cesarce? Czy szybko się wam goiła? Widziałam że są różne spraye przyspieszające gojenie, czy jest sens je stosować? Czy faktycznei to skraa czas gojenia się?
  •    
       

    #2
    Odp: blizna po cesarce

    ogólnie jeśli chodzi o gojenie, to mi się goiła ładnie, dostałam jakąś maść od lekarza i było git później też smarowałam preparatem na blizny, żeby była trochę mniej widoczna

    Skomentuj


      #3
      Odp: blizna po cesarce

      Moja siostra ma taki spray, który się nazywa Ranisilver. Oprócz tego standard - szare mydło, ciepła woda.

      Skomentuj


        #4
        Odp: blizna po cesarce

        Dzień dobry,
        w tak wrażliwych miejscach, jakimi są krocze oraz podbrzusze ważnym jest, by korzystać z produktów niewywołujących reakcji alergicznych i delikatnych dla naszej skóry. Jako Ekspert marki Kadefarm, aby wspomóc regenerację naskórka, polecam zapoznać się z wysokiej jakości wyrobem medycznym - Ranisilver®. Składniki Ranisilver®, takie jak: kwas hialuronowy, mikronizowane srebro, fitokolagen akacjowy, witamina E i oleje roślinne są tak dopasowane, by w procesie leczenia wyrób medyczny działał jak najbardziej skutecznie.
        Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji.
        Ekspert marki Kadefarm

        Skomentuj


          #5
          Odp: blizna po cesarce

          Dzięki wielkie za ciekawe porady. Myślę, że będą one niezwykle przydatne.

          Skomentuj


            #6
            Odp: blizna po cesarce

            Napisane przez Ekspert_marki_Kadefarm Pokaż wiadomość
            Dzień dobry,
            w tak wrażliwych miejscach, jakimi są krocze oraz podbrzusze ważnym jest, by korzystać z produktów niewywołujących reakcji alergicznych i delikatnych dla naszej skóry. Jako Ekspert marki Kadefarm, aby wspomóc regenerację naskórka, polecam zapoznać się z wysokiej jakości wyrobem medycznym - Ranisilver®. Składniki Ranisilver®, takie jak: kwas hialuronowy, mikronizowane srebro, fitokolagen akacjowy, witamina E i oleje roślinne są tak dopasowane, by w procesie leczenia wyrób medyczny działał jak najbardziej skutecznie.
            Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji.
            Ekspert marki Kadefarm
            czy ten ranisilver daje się bezpośrednio na skórę? Widziałam że jest spray i żel co lepsze do tego typu ran?

            Skomentuj


              #7
              Odp: blizna po cesarce

              Każda blizna pooperacyjna wymaga odpowiedniej pielęgnacji, zabezpieczenia - przecież powinno nam zależeć żeby rana po pierwsze wygoiła się szybko, a po drugie, żeby nie zostały szpecące blizny. Wiem, że Octenicare jest jednym z lepszych tego typu preparatów

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: blizna po cesarce

                Dużo tutaj zależy od tego jakie lekarz ma doświadczenie i czy zna sie na operacjach... .Sama na szczęście trafiłam na świetnego lekarza tak więc moja blizna wygladała naprawdę dobrze.

                Potem usunęłam jej wyglad za pomoca lasera i obecnie jest praktycznie niewidoczna. Moge bez problemu nosic bikini.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: blizna po cesarce

                  Będę mieć już wiedzę na przyszłość dzięki wam

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X