Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ulubiony alkohol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ulubiony alkohol

    Ja lubię niestety prosecco

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ulubiony alkohol

      Ja również. No i ogólnie inne wina.

      Skomentuj


        Odp: ulubiony alkohol

        U nas wszyscy lubią alkohol w postaci winka. Nawet na wesele piękne etykiety zamówiłam xxx i kupiłam bliskim znajomym winko. Sprawdza się taki upominek zawsze na różne okazje tak samo na ślub.
        Last edited by disne; 14-07-2020, 10:03. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: ulubiony alkohol

          Nie jest to coś co mnie interesuje. Z tego powodu nie mam tu dużej wiedzy.
          Rodzimy się bowiem i umieramy sami, a ci, którzy towarzyszą nam po drodze, zwykle będą musieli wybrac własną.

          Skomentuj


            Odp: ulubiony alkohol

            jeśli alkohol to wino wytrawne. Jak widno to i stojaki do wina. Na ten temat znajdziecie wpis na blogu xxx Warto przeczytać. Sam skłoniłem się do kupna nowoczesnego stojaka na wino. Może też przekonacie się.
            Last edited by disne; 14-07-2020, 10:03. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: ulubiony alkohol

              Na rynku jest taki wybór teraz. Polecam GIN-y smakowe. Jeśli chodzi o wina to polecam CHOYA słodkie ale przy tym też bardzo delikatne delikatne.

              Skomentuj


                Odp: ulubiony alkohol

                Ja uwielbia wino. pić je, smakować, czytać o nim. Nie ma chyba dnia żebym nie wszedł na tego bloga xxx w poszukiwaniu nowych informacji na temat wina
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 16:38. Powód: link - reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ulubiony alkohol

                  Ja kocham Jagermeistera wraz z Colą

                  Skomentuj


                    Odp: ulubiony alkohol

                    Zdecydowanie wino, lubię sobie lampkę wypić do kolacji, moje ulubione to kalifornijskie oak view półwytrawne. Smaczne i niedrogie, kupiam ostatnio w auchan to koło 20 zł płaciłam

                    Skomentuj


                      moj ulubiony alkohol to likier jajeczny. Oczywiście do alkoholu przyda się skrzynka.xxx Warto bezpiecznie przechować alkohol lub mieć go w czym podarować.
                      Last edited by gagatka; 25-09-2020, 13:10. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez eweliaa Pokaż wiadomość
                        Odp: ulubiony alkohol

                        Zdecydowanie wino, lubię sobie lampkę wypić do kolacji, moje ulubione to kalifornijskie oak view półwytrawne. Smaczne i niedrogie, kupiam ostatnio w auchan to koło 20 zł płaciłam
                        Bardzo lubię, w żabce tez mają to wino. Jest smaczne, zwłaszcza rózowe lubię, kupuję na każdą imprezę

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X