Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nocleg nad morzem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nocleg nad morzem?

    Szukamy z mężem jakiś atrakcyjnych ofert na wakacyjny wyjazd nad morze. Nasz synek będzie miał w wakacje ok. 1,5 roku, miło by było żeby miejsce wypoczynku miało jakieś huśtawki czy piaskownicę. Przydałby się też jakiś aneks kuchenny. Chodzi nam o jakieś sprawdzone, przytulne miejsce, niekoniecznie bardzo blisko plaży, a... i oczywiście w rozsądnej cenie. Wstępnie trafiłam na ofertę wolne pokoje mielno. Mają plac zabaw i mój upragniony aneks. Chciałam się jednak podpytać Was czy może któraś z Was lub Waszych znajomych tam było i może coś powiedzieć jak tam było nie tylko jeśli chodzi o nocleg ale też o samo Mielno?
  •    
       

    #2
    Odp: Nocleg nad morzem?

    Wygląda bardzo ciekawie. Ja bym się zdecydowała.
    Nie napinaj łuku, gdy masz kołczan pusty.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nocleg nad morzem?

      My jedziemy do Gdańska. Wolę takie większe miejscowości z uwagi na to,że jest tam więcej atrakcji dla dzieci. Nad naszym morzem zdarzają sie w końcu bardziej pochmurne dni. Bardzo ciężko jest wtedy zorganizować czas w miejscowości ,w której jest jedynie plaża. Wybraliśmy Gdańsk. Noclegi rezerwowaliśmy tutaj:
      http://www.dhapartamenty.pl/

      Na stronie jest możliwość zarezerwowania sobie całego mieszkania. Przy podróży z dziećmi jest to zdecydowanie wygodniejszą opcją niż rezerwacja pokoju w hotelu ( kuchnia, większa przestrzeń).

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nocleg nad morzem?

        Moim zdaniem Gdańsk nie jest odpowiednim miejscem jako baza wypoczynkowa. To ładne miasto,ale na jednodniową wycieczkę niż na cały urlop z dzieckiem. Skupcie się bardziej na zachodnim wybrzeżu,gdzie faktycznie można odpocząć z całą rodziną.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nocleg nad morzem?

          polecam wam piękną Gdynie w ktorej sama mieszkam. Takich plaz jak na Redłowie i Orłowie nigdzie nie znajdziecie. A do tego cudne klify. Musiałam sie tam przeprowadzić! polecam

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nocleg nad morzem?

            Jeżeli szukasz czegoś nad morzem to polecam Ci wakacje w Kołobrzegu jest tam bardzo fajne miejsce, a mianowicie http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-...-w-kolobrzegu/ mają bardzo fajną ofertę i często można załapać się na jakieś promocje. Warto też skorzystać ze SPA

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nocleg nad morzem?

              Też chętnie wybrałabym się gdzieś na urlop z moim maleństwem. Rozważałam różne możliwości pod kątem tego, by moje dziecko się nie nudziło. Tutaj http://mangopress.pl/jak-spedzic-wak...op-z-maluchem/ przeczytałam porady jak wybrać miejsce na wakacje aby nasza pociecha, mąż i ja byli zadowoleni. I przy okazji chciałam zapoznać moją małą z pięknem natury.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Nocleg nad morzem?

                Szukając noclegów nad morzem najlepiej skorzystać z gotowej bazy noclegi Łeba, gdzie znajdziemy wszystkie przydatne informacje takie jak zdjęcia stancji, dane kontaktowe oraz mapę dojazdu. Sama korzystam z tej bazy i nigdy się nie zawiodłam.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Nocleg nad morzem?

                  My zawsze zatrzymujemy się w hotelu, a to z tego względu, że nie chce nam się gotować. Polecam taki z basenem krytym, bo wiadomo, że nad morzem może padać.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Nocleg nad morzem?

                    Udając się na taki wyjazd nad morze,warto pomyśleć również o niezbędnych akcesoriach dla naszego dziecka,dla małego turysty,a akurat nimi zajmujemy sie na co dzień i chętnie pomożemy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Nocleg nad morzem?

                      Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                      My zawsze zatrzymujemy się w hotelu, a to z tego względu, że nie chce nam się gotować. Polecam taki z basenem krytym, bo wiadomo, że nad morzem może padać.
                      testolandia, żartujesz oczywiście z tym basenem czy tak poważnie piszesz?

                      Ja osobiście wybieram opcje z jakimś aneksem kuchennym, bo wolę sama przygotować jedzenie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Nocleg nad morzem?

                        Ja jadąc nad morze zazwyczaj zatrzymuję się w jakiś pensjonacikach, zdecydowanie unikam hoteli, bo nie czuję tego klimatu nadmorskiego miasteczka będąc w takim miejscu. W tym roku stawiamy z rodziną na Łebę, z tego względu, że nastawiamy się głównie na wypoczynek i jedziemy aż na 3 tygodnie, a akurat z tego co sprawdzałam tutaj Łeba noclegi, to Łeba nie jest bardzo drogą miejscowością .

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Nocleg nad morzem?

                          Ja akurat mam teściowa nad morzem to raczej u niej zatrzyujemy sie aczkolwiek wolalabym pensjonat

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Nocleg nad morzem?

                            A nie lepiej wybrać się gdzieś dalej, w jakieś bardziej egzotyczne miejsca, nawet już tutaj hiszpania last minute, dzieciak powinien tego nie zapomnieć, a jest co zobaczyć.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Nocleg nad morzem?

                              A ja w ubiegłmy roku we wrześniu byłam w Dąbkach- fajne domki nad morzem, ośrodek nazywa się "Na fali" we wrześniu mają dużo niższe ceny.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X