Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

    Ja również karmiłam moją córcię piersią przez jakiś czas mój biust nie był taki jędrny jak przed ale teraz wrócił do stanu przed ciążą znów jest jędrny. W ciąży urósł do rozmiaru C teraz miedzy pełne B a C. Trzeba masować biust z balsamami.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

      Mi się udało, ale może dlatego że startowałam z rozmiaru A. W ciąży biust nie powiększył się jakoś szczególnie , podczas karmienia też nie. Po ciąży zostałam z pełnym B i mi starczy. NIe mam rozstępów, a piersi są uniesione jak przed ciążą.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

        Czy piekny to nie wiem Ale taki jak przed może, bo jestem na to dowodem Mój biust w ciąży i po porodzie nieznacznie zwiększył rozmiar - bardziej zwiększył się obwód pod biustem niż same piersi. Szcześliwie obwód już wrócił do swoich rozmiarów i piersi też choć jeszcze karmię. Kondycja skóry i wtgląd piersi jak przed ciążą na moje oko. Dodam, że nie stosowałam żadnych preparatów pielęgnacyjnych poza zwykłym balsamem do ciała.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

          A jak jest z tabletkami na powiększenie biustu? Czy takie środki dzialaja? Ktoś brał?

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

            polecam ćwiczenia z hantlami, gumami, pompki, masowanie i nawilżanie

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

              Mi po ciąży również biust się pogorszył... nawet myślałam o operacji ale mąż wybija mi to z głowy. Koleżanka, która miała taki problem poleciła mi abym dobrała odpowiedni biustonosz. Co prawda gdy chodzę bez biust nie prezentuje się zbyt dobrze natomiast pod ubraniem i sukienkami już jest ok. Biustonosze kupuję tylko na stronie xxx
              Last edited by gagatka; 20-10-2020, 14:34. Powód: reklama

              Skomentuj


                #22
                Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

                Napisane przez polinella Pokaż wiadomość
                Biust w okresie ciąży i nawału pokarmu zwiększył mi sie do kolosalnych rozmiarów. Miałam miseczkę B, w ciąży E, w połogu wolę się nawet nie zastanawiać co to było, a teraz mam C. Nadal karmię, rozstępy na piersiach jako jedyne zbledły ale skóra jest niemiłosiernie rozciągnięta... Boję się, ze po odstawieniu od piersi zostaną mi puste woreczki w rozmiarze A... Czy którejś udało się zachowac piękny biust mimo ciąży?

                Moja mama korzystała z kosmetyków które pomagają w ujędrnieniu ciała i piersi oraz są na bazie naturalnych ekstraktów. Kosmetyki BEAUTY MAMA zawierają bezpieczną dla kobiety w ciąży, unikalną kombinację składników aktywnych.
                Last edited by gagatka; 20-10-2020, 14:34. Powód: reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Kobietki uważajcie na swoje sutki jak karmicie, z jakimś problemem od razu idźcie na konsultacje do lekarza, ja trochę olałam sprawę i miałam poważne zakażenie, musiałam wykonać USG sutka, dobrze, że mam blisko do nowoczesnej przychodni w Warszawie – tam sprawnie wykonano mi badanie. Polecam maja przeróżne pakiety badań i bardzo dobrych cenach!!
                  Last edited by gagatka; 20-10-2020, 14:34. Powód: reklama

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X