Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwsze ząbki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Julkowi wyszły pierwsze ząbki jak miał 10 miesięcy, potem 4 miesiące cisza ... i zaczęły wychodzić kolejne
    dziś ma 21 miesięcy i 12 zębów....

    brakuje jeszcze trójek i piątek...
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      a my dziś mamy kolejnego (drugiego) ząbka


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #18
        ząbek pierwszy 6 dni przed końcem 4go miesiąca ok 5 rano a drugi ząbek dokładnie dziś okolo 3 w nocy, jesteśmy wykończone, w szczególności ja bo mało spałam, dobrze że jutro niedziela,tatuś będzie bawił małą a ja odeśpie w obydwu przypadkach obyło się bez ślinienia, płaczu i nerwówki.Ząbki są dziedziczne więc każda mama może podejrzewać swojego malucha kiedy zacznie pokazywać zęby
        Kinia & Aminka

        Skomentuj


          #19
          U nas tzn.u mojego synka pierwszy ząbek pojawił się jak miał 3 miesiące i 3 tygodnie,kolejne tak szybko mu sie pojawiły że nawet niewiem kiedy,jak miał roczek to miał już wszystkie ząbki (oprócz dwóch,dolnych czwórek)teraz ma 19m-cy i nadal brakuje mu dwóch ząbków.Naszczęście to ząbkowanie odbyło się w miare do zniesienia,ale czasem nieobyło sie bez czopeczków przeciwbólowych.

          Skomentuj


            #20
            Na przełomie 7/8 miesiąca pojawiły się dwie dolne jedynki
            Teraz mamy 8 ząbków i 15 i pół miesiąca

            Skomentuj


              #21
              Mojej Olci pierwsze zabki wyszly jak miala 3 miesiace, teraz ma 12 m-cy i 16 zebow.

              Skomentuj


                #22
                mojemu synkowi wyrosl pierwszy zabek jak mial 9 miesiecy.po tygodniu wyszedl drugi.teraz ma rok i tydzien i wciaz dwa zabki,ale widze ze ma bardzo opuchniete dziaselka u gory.chyba cos niedlugo sie wykluje...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Mojemu synkowi pierwszy ząbek wyszedł 30 września miał dokładnie 7 m-cy i 2 dni ,3 tygodnie pózniej drugi się przebił a teraz idą górne
                  przechodzi okropnie ,meczy sie bardzo
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    #24
                    Mateuszek miał 6,5 miesiąca jak wyszły pierwsze dwie 1.
                    Jak miał 2 lata i 3 miesiące miał pełne mleczne uzębienie.

                    Skomentuj


                      #25
                      JEST!!! Dziś się pojawił nasz pierwszy ząbek!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        patrycji pierwszy zabek wyszedl jak skonczyla 7 miesiecy.teraz ma 19 miesiecy i 12 zabkow

                        Skomentuj


                          #27
                          Mój Szymon na juz prawie 8 mesiecy i ani jednego zabka A slni sie juz od 3 miesiaca.Mam nadzieje ze juz nedlugo cos wyjdzie
                          Kocham gdy sie usmiechasz,wiedzac że ten uśmech jest tylko dla mnie...:*

                          Skomentuj


                            #28
                            Maja za kilka dni skończy 7 miesięcy i dziś znalazłam pierwszy ząbek
                            Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                            Skomentuj


                              #29
                              alankowi pierwszy zabek wyszedł na poczatku 7miesiaca..w tej chwili ma 10zabkow..ale nadal wychodza nowe

                              Skomentuj


                                #30
                                Ja nawet dokładnie nie wiem jak miała 10m-c to podczas dawania jej piciu ze szklanej butelki coś stukneło a to "coś" to ogromniasty ząbek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X