Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 09-01-2015, 07:00
kimala kimala jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kimala.polki.pl

Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

Nic z kupnych preparatów - najpierw zmiana stylu życia, koniec z używkami, zobaczycie, że to przyniesie fajne efekty. Nie od razu zęby będą ładne, to wymaga systematyczności, ale przy odpowiednim podejściu docelowo będziecie mieli na prawdę bardzo ładne zęby.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-11-2015, 09:25
taiwona's Avatar
taiwona taiwona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
taiwona.polki.pl

No właśnie niekoniecznie Ludzie mają różnego koloru zeby .Sama mam na przykład zeby żółte z natury. Nie piłam kawy a ni nie paliłam papierów a pomimo to nadal były bardzo żółte oraz miałam z tego powodu kompleksy. W końcu zdecydowałam sie na wybielenie zębów w gabinecie i jestem z tego bardzo zadowolona bo wyglądają o wiele lepiej. Przed decyzją poczytajcie sobie jednak o poszczególnych gabinetach
http://www.znanylekarz.pl/wybielanie-zebow/kielce - tutaj na przykład są opinie na temat wybielania zebów w Kielcach
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2015, 06:49
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Ajona, miękka szczoteczka, dobra dieta, eliminowanie używek - zęby odmienicie w kilka miesięcy, a zmiana będzie stale postępowała w pozytywnym kierunku. Wiadomo, że od razu nie będą one w idealnej kondycji, ale po czasie zauważycie diametralną przemianę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-2015, 06:19
malinka0077's Avatar
malinka0077 malinka0077 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malinka0077.polki.pl

A ja ostatnio sobie przetestowałam zestaw z żelem wybielającym.Mam koleżankę, ktora jest stomatologiem oraz poleciła mi właśnie taki zestaw mówiąc,że będzie w moim przypadku miał dobry efekt ( nie było mnie za bardzo stac na wybielanie w gabinecie, które tanie nie jest....).
Zdecydowałam się właśnie na ten zestaw:
http://www.dentway.pl/zele-wybielaja...ant-white.html

Nie jest to duzy koszt a widziałam,ze z każdym dniem użmiech robi się coraz ładniejszy.Jest to cały zestaw z nakładką na zęby oraz zawiera dokładnie te same składniki jakie są stosowane w profesjonalnych gabinetach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-2015, 17:26
polrun polrun jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polrun.polki.pl

Ja wybielałem zęby tutaj: http://www.implantmasterspoland.pl/k...-jelenia-gora/ zaraz po tym jak wstawiłam sobie u nich dwa implanty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-2016, 20:26
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Ja też zdecydowałam się raz w ubiegłym roku na wybielanie zębów i nie żałuję choć mam wrażenie że zęby szybko wracają do swojego koloru mimo pielęgnacji
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-04-2016, 14:09
emilcia65 emilcia65 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
emilcia65.polki.pl

Na chwile obecną znalezienie dobrego dentysty jest bardzo trudne. Sama od jakiegoś czasu sprawdzam opinie by dowiedzieć się gdzie jest dobry dentysta Opole to miasto w którym udało mi się znaleźć naprawde dobrego stomatologa. Wy podczas wyboru dentysty na co zazwyczaj zwracacie uwagę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-04-2016, 12:26
aliweglocja aliweglocja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aliweglocja.polki.pl

Jeżeli chodzi o skutecznie wybielanie zębów, to preparat Liquid Smile daje bardzo dobre efekty. Plusem jest to, że całe wybielanie nie jest tak bolesne jak w gabinecie dentystycznym, no i obywa się bez różnych szyn czy pasków. No a efekt jest taki sam jak przy profesjonalnym wybielaniu.
Nieprzeczytane 15-04-2016, 10:02
jarenty84 jarenty84 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
jarenty84.polki.pl

jest fajne ale i mysle że troszkę szkodliwe gdyz zęby sa osłabione
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-04-2016, 11:43
zuzka77 zuzka77 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zuzka77.polki.pl

Olej kokosowy wybiela zęby. Ostatnio myję zęby pastą własnej roboty - olej kokosowy, soda i olejek z drzewa herbacianego - niektórych ta pasta odrzuca, mi tam jest obojętna a jeśli ma być zdrowsza niż drogeryjna to mam zamiar ja stosować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania