Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-02-2014, 14:19
Julieee Julieee jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Julieee.polki.pl

Domyślnie Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

Ja nie wyobrażam sobie ferii bez jazdy na nartach dlatego zdecydowanie wybieram góry
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-04-2015, 10:09
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Zdjęcia: 2

w ferie za zwyczaj jest zimno, także nad jeziorem nie bardzo jest co robić, polecam ferie w górach, sami tak spędzamy często czas
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-05-2015, 13:04
wroblewskaa wroblewskaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wroblewskaa.polki.pl

Blog Entries: 2

Ferie zimowe rzeczywiście najlepiej spędzić w górach. Wtedy śnieg jest największą atrakcją całego wyjazdu. Można jeździć na nartach, desce czy sankach, organizować kuligi, bitwy na śnieżki itd. Takie ferie będą przyjemne i dla rodziców, i dla dzieci. Nie wyobrażam sobie inaczej spędzać tego wolnego czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-05-2015, 16:51
macinka macinka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macinka.polki.pl

Pod Biskupią Kopą można wynająć pokoje z kominkiem. Zobaczcie: http://jar400.pl Spokój, cisza, ciepło bijąc od kominka- idealna opcja na spędzie kilku zimowych dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-2015, 07:01
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Trochę propozycji innego typu - http://twojarownowaga.pl/co-robic-w-wolnym-czasie/ Ale generalnie powinno się stawiać na ruch, aktywność i zaangażowanie. Nie siedzimy w domu - uczymy dzieci aktywności!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-2015, 07:42
stefa90 stefa90 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
stefa90.polki.pl

Ja osobiście wolę odpoczywanie na plaży, a mój syn aktywny wypoczynek, więc go wysyłam na obozy młodzieżowe, żeby popływał na żaglach czy jeździł konno.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-2015, 07:46
AnnaSun's Avatar
AnnaSun AnnaSun jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
AnnaSun.polki.pl

Odpowiem dyplomatycznie
Ferie zimowe - tylko w górach, ferie letnie tj wakacje - zdecydowanie nad jeziorem.
Wychodzimy w domu z założenia, że wypoczynek z dzieckiem powinien być dopasowany do atrakcji, jakie daje dana pora roku, dlatego jak zima to w góry, a jak lato to jezioro - w tym roku np na celowniku mamy Boszkowo, http://www.hotelsulkowski.pl/ i plażowanie. Byłam tam z rodzicami jeszcze za czasów włąsnego dzieciństwa, więc teraz sama zabieram swoje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2015, 10:38
pinkbird pinkbird jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pinkbird.polki.pl

ja wolę góry o każdej porze roku
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-2015, 14:27
dreptaki dreptaki jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dreptaki.polki.pl

Większość dorosłych woli plażę i tamtejszy wypoczynek,ale pamiętajmy że to ma być także atrakcja dla naszych dzieci,więc skoro ferie to z pewnością góry i tamtejsze atrakcje. Chętnie pomożemy skompletować wyprawkę dla małego turysty
Nieprzeczytane 05-08-2015, 06:46
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

Moim zdaniem lepiej wypoczywa się w górach.Szczególnie zimą. Nad jeziorem zimą nie ma za bardzo co robić. W górach z kolei jest sezon oraz jest wiele atrakcji. My jeszcze dokładnie nie planowaliśmy ferii zimowych w tym roku ale mamy już mniej więcej jakieś ustalenia.Jeśli zdecydujemy się gdzieś pojechać to jedynie w Polskę.Konkretnie do Białki Tatrzańskiej. Znajduje się tam świetne miejsce. Termy Białka ( tutaj jest ich strona: http://www.termabialka.pl/ ).Jest to wielki kompleks basenów oraz saun . Wypoczywaliśmy tam z męzem rok temu i bardzo dobrze się bawiliśmy. Dzieciaki również. Na tyle,że nie chciały stamtąd nawet wychodzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania