Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-06-2016, 19:11
natali_80- natali_80- jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
natali_80-.polki.pl

Domyślnie Odp: Praca w domu, własny biznes

A może spróbować sił w biznesie e-commerce? Jeśli powiem, że na platformie sklepów internetowych http://pasejo.pl można mieć sklep internetowy za darmo już robi się ciekawie..
Kusi mnie aby założyć taki sklep i wystawić w nim towary z hurtowni internetowej. Czyli po ewentualnym zleceniu dopiero kupuję towar i wysyłam go klientkom. Wiem że na starcie nie będą to duże obroty.. ale facebook potrafi czasem pomóc w promowaniu strony. W taki biznes praktycznie nie trzeba nic inwestowac, a co sprzedam to moje...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-2016, 19:35
sarra35 sarra35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sarra35.polki.pl

Tak na dobrą sprawę możliwości na zarobek w domu mamy całkiem sporo, o czym można przeczytać na Cena Biznesu http://cenabiznesu.pl/-w-jaki-sposob...chodzac-z-domu . Nie mniej jednak aby zarabiać w domowym zaciszu trzeba ogromnej samodyscypliny, a o taką często nie jest łatwo. Na pewno więc praca w domu nie dla każdego będzie odpowiednim rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-06-2016, 13:54
amelinka33 amelinka33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
amelinka33.polki.pl

Jeżeli ktoś ma taką chęć to uważam, że warto! Warto zainwestować w coś swojego, najlepiej mieć pasję które jest również pracą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-07-2016, 11:12
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Tak pasja pasją, a z czegoś żyć trzeba. Gdybym miała przypływ gotówki zainwestowałabym w obligacje korporacyjne: http://mangopress.pl/obligacje-korpo...ch-inwestorow/ - to dobry sposób na wzbogacenie się i pomnożenie majątku. Takie obligacje nabyć można z rynku pierwotnego lub wtórnego na przykład Catlyst.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-07-2016, 16:08
genju2 genju2 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
genju2.polki.pl

Możesz projektować strony internetowe . Ja tak robię i całkiem sporo zarabiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-07-2016, 10:57
tosia93 tosia93 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tosia93.polki.pl

Przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, jak duża ma to być firma. Czy chcesz pozostać jako firma jednoosobowa, czy chcesz przekształcić ją w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Jeśli interesuje Cię ta druga opcja, to na pewno powinnaś zaopatrzyć się w takie programy jak http://newdatalabs.com/coto-jest-tableau/ które niesamowicie zwiększą efektywność Twoich działań.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-07-2016, 10:32
martakot martakot jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
martakot.polki.pl

Najlepsza praca dla mam, to ta bez wychodzenia z domu Próbowałam osobiście wiele możliwości, najlepiej sprawdza się obecna. Sprawdźcie http://olx.pl/oferta/pracuj-i-zarabi...4-IDgMGGb.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2016, 20:55
faworytka faworytka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faworytka.polki.pl

Zajrzyjcie na stronę forum biznesowego http://businessdirectory.pl/. Wiele osób wymienia się tam doświadczeniami biznesowymi, warto poczytać. Lepiej uczyć się na czyichś błędach - nie na swoich Przy okazji może czymś się zainspirujecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-12-2016, 12:30
majaa862 majaa862 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
majaa862.polki.pl

Prowadząc firmę w domu warto poszukać narzędzi wspomagających niektóre zadania, np. prowadzenie księgowości - ułatwiają one wiele czynności, zmniejszają czas potrzebny na ich wykonanie, zmniejszają też koszty. Co do księgowości, to w sieci jest trochę aplikacji do jej prowadzenia, większość jest płatna (koszty są jednak niewielkie), niektóre są jednak darmowe, jak te kalkulatory http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulatory
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-12-2016, 16:31
kiwi2 kiwi2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi2.polki.pl

No i oczywiście trzeba mieć nieco pojęcia o tym jak biznes prowadzić, jak zając się księgowością, jak wystawić fakturę, oraz o wielu innych ważnych dla przedsiębiorcy informacjach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania