Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-03-2019, 19:25
mamapiotrka mamapiotrka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamapiotrka.polki.pl

Domyślnie Pytnie o smartfon

Mam zamiar kupic synowi pierwszego smartfona. Nachodzi mnie jednak pewna mysl, co zrobic jak by go zgubil gdzies? Czesto jest bardzo zamyslony i potrafi zostawiac rzeczy w roznych dziwnych miejscach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-03-2019, 17:26
marianna7 marianna7 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marianna7.polki.pl

Domyślnie Odp: Pytnie o smartfon

Jesli mialabym cos Ci poradzic .. to moze nie rzucaj sie na jakis najdrozszy model. Wiem o czym doskonale mowisz, mlodziez teraz nie patrzy na nic przez co czesto takie gadzety jak smartfon laduja w serwisie z potluczonym ekranem .. a Ty rodzicu placz i plac za naprawe. Przy tanszej opcji w stylu 500-600 zloty nie bedzie az tyle stresu. W kwestii poszukiwania telefonu jest pare mozliwosci. Nie wiem czy sie orientujesz ale teraz praktycznie wszystko ma wbudowany w sobie czujnik gps .. czy to bedzie smartfon, czy smartwatch, czy nawet laptop. Pozwala to na zdalne identyfikowanie sprzetu w razie jakby wlasnie sie zagubil. Potrzeba jedynie do tego jakiegos programu badz tez uslugi ktora pozwoli nam tym wszystkim zarzadzac. W sieci jest kilka ciekawych pomyslow jak znajdź mój telefon przedstawionych w formie artykulu. Podstawa jest miec wykupiony pakiet internetowy poniewaz wszystko dzieje sie zdalnie. Dodatkowo mozesz nawet wyczyscic zawartosc smartfona jesli wpadlby w niepowolane rece. Technika robi cuda
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2019, 13:03
bawal bawal jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bawal.polki.pl

hej, myślicie, żę warto kupić nowego iphone?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-03-2019, 14:26
skalna skalna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
skalna.polki.pl

Nie masz czego się obawiać. Ustaw w smartfonie lokalizację i gdyby okazało się, że gdzieś zaginął, istnieje szansa na jego odnalezienie. Poza tym są też specjalne aplikacje. Synowi możesz też np. kupić smycz z pokrowcem i może w ten sposób łatwiej będzie mu pamiętać o urządzeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-04-2019, 15:24
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

To nic, iphone maja taki czip i latwo go namierzyc wiec to dobry telefon. No a w razie usterek warto zwrocic sie do dobrego serwisu pogwarancyjnego http://serwis-iphone.pl/serwis-iphon...hone-warszawa/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2019, 13:29
antoni21 antoni21 jest online
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Najważniejsze to zastanowić się, w jakim serwisie będziecie naprawiali Wasz smartfon. Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdzą się takie miejsca jak https://applehome.pl/uslugi/serwis-iphone-warszawa/ gdzie możecie być pewni skuteczności. Dzięki temu jesteście w stanie zyskać sporo spokoju, sami się o tym przekonajcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2019, 18:00
matylda80 matylda80 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
matylda80.polki.pl

Jezeli nie wiecie jaki smartfon wybrac, ktore smartfony sa lepsze/gorsze, jaki ma najlepszy stosunek jakosci do ceny - to polecam odwiedziny tutaj: https://komorkomat.pl/

To mozna powiedziec, takiego rodzaju porownywarka - ale telefonow komorkowych. Wszystkie fajnie opisane, mozna robic ich 'bitwy' i wtedy latwo wychodzi, ktory jest lepszy. Aktualne dane techniczne i ceny, fajna sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-07-2019, 14:11
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Wszystkie telefony się psują. Nawet iPhone się psują. No ale nie można się zrażać - lepiej mieć po prostu namiar na dobry serwis, na przykład http://macintosz.com/. Oni na pewno pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-07-2019, 08:09
motinka84 motinka84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
motinka84.polki.pl

Ja jestem wierna Samsungom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-09-2019, 15:30
faustyna22 faustyna22 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faustyna22.polki.pl

Ja również bardzo polecam smasungi jeśli chodzi o telefony są bardzo wytrzymałe. Ogólnie polecam zajrzeć do https://www.skynet.pl/ mają naprawdę spory wybór telefonów w atrakcyjnych cenach. Sama często zaglądam do tego sklepu bo warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania