Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-05-2019, 13:33
dama13 dama13 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dama13.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

Jeśli chodzi o pielęgnację cery dojrzałej i ze zmarszczkami to szczerze polecam ten krem z firmy Monduniq - SynˡRésist L’visage http://www.monduniq.pl/pl/detail/pro...sila-jadu-weza . Odżywia, nawilża, regeneruje i spłyca zmarszczki. To co ważne to fakt, że nie da się go kupić w żadnej drogerii czy w internecie a jedynie w salonach, ktore na co dzień współpracują z marką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-05-2019, 11:37
motinka84 motinka84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
motinka84.polki.pl

Warto szukać unikalnych kosmetyków, takich które wyróżniają się wyjątkowym składem. Niektóre z nich mogą zawierać np. komórki macierzyste z poroża jelenia, które wykazują mnóstwo cennych właściwości. Więcej na http://akademia-urody.net.pl/innowac...h-wyjatkowosc/ można dowiedzieć się o takich kosmetykach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-2019, 13:47
KarolinaMamcia KarolinaMamcia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
KarolinaMamcia.polki.pl

Używał ktoś kosmetyków BeBio Chodakowskiej? Polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-07-2019, 22:40
bertia bertia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bertia.polki.pl

Nie używałam, ale na blizny szczególnie mi się super sprawdził, żel silikonowy można bez problemu pod makijaż go nakładać, zmiękcza skórę i rozjaśnia bliznę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-07-2019, 10:41
PassivE91 PassivE91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
PassivE91.polki.pl

ja na pewno naturalne, chociaż mam pewne grzeszki jeżeli chodzi o np. krem bb z korei gdzie nie ma on zbyt dobrego składu, ale dobrze kryje na dość jasną cere.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-07-2019, 16:29
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

Mi ostatnio udało się kupić bardzo fajne perfumy w tej hurtowni www.ptgtrading.pl . Wole robić takie zakupy w takich miejscach bo wiem, ze mniej zapłace za perfumy, które są dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2019, 18:28
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Naturalne kosmetyki na pewno są delikatniejsze, choć w nich też trzeba przebierać i znaleźć dobry dla siebie, bo niekiedy jakiś składnik może uczulać. Mam krem witaminowy do ciała HB i po nim skóra jest delikatnie nawilżona. Dla mnie to podstawa, by skóra była jędrna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2019, 21:29
mamatokobieta mamatokobieta jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mamatokobieta.polki.pl

Cytat:
Napisał PassivE91 Zobacz post
ja na pewno naturalne, chociaż mam pewne grzeszki jeżeli chodzi o np. krem bb z korei gdzie nie ma on zbyt dobrego składu, ale dobrze kryje na dość jasną cere.
Naprawdę? Zapewne myślimy o tym samym koreańskim kremie bb. Ślicznie kryje, ale nie wiedziałam, że ma słaby skład. Kurczę, zawsze staram się wybierać jak najprostsze kosmetyki a przy tym jak najbardziej naturalne i ten krem bb bardzo teraz mnie zaskoczył.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-09-2019, 13:25
gilza gilza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gilza.polki.pl

to i ja wtrącę swoje 3 grosze i polece owocowy peeling enzymatyczny z eveline. Ma fajną konsystencję typu gommage, mam wrażenie, ze ściera wszystkie zanieczyszczenia i martwy naskórek jak gumka Fajna cena, za 50 ml płaci się niecałe 14 zł a teraz jest jeszcze na promocji w rossmanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-09-2019, 13:51
chmurka33 chmurka33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chmurka33.polki.pl

Też je lubię i muszę przyznać że często używam polskich kosmetyków z polskich surowców. Chodzi nie tylko o korzystne ceny ale także o to że są bardzo wysokiej jakości. Tu https://www.ekodrogeria.pl/blog/news...bio-i-only-eco można sobie o nich trochę więcej poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania