Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

    My w wolnym czasie jeździmy na wycieczki Ostatnio byliśmy w Gdyni a teraz myślimy o urlopie w górach. Dzieciaki jeszcze nie widziały Polskich Tatr a myślę, że będą zachwycone. Poza tym przyda nam się trochę odpoczynku z dala od miasta i relaks w SPA

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

      Ja w wolnym czasie szukam ciekawych stron w sieci. Niedawno znalazłam portal edukacyjny http://edutorial.pl/, gdzie można poczytać naprawdę wartościowe artykuły. W dzisiejszych czasach ciężko trafić na dobrą stronę z artykułami, tę mogę śmiało polecić

      Skomentuj


        #93
        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

        Czas wolny z dzieckiem, jak dzieci są małe ważne, że z nimi jesteśmy. Bardziej niż na edukację i zwiedzanie trzeba nastawić się na zabawę!

        Skomentuj


          #94
          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

          hej! ostatnio dzięki uprzejmości *********************************.pl mamy możliwość testowania super zabawki dla dzieci w przedziale wiekowy 9m+ (chociaż uważam, że młodsze dziecko też z powodzeniem by się nią fajnie zajęło). Jest to rozkładany jamniczek - pierwszy przyjaciel mojego dziecka <3
          Jego niezwykłość polega m.in. na tym, że można go złożyć do małych rozmiarów, dzięki czemu nie ma problemu żeby wziąć go ze sobą na spacer czy do znajomych. Co do spaceru - jest też kolejna super opcja, bo jamniczka można przypiąć do pałąka wózka i już nigdzie go nie zgubimy. To jest mój hit! Poza tym niebanalna kolorystyka sprawia, że zabawka przyciąga malucha na dłuższą chwilę. Jest oczywiście efekt WOW, czyli po naciśnięciu na przycisk, pociągnięciu "dźwigni" w dół czy przesunięciu suwaczka w bok do góry wyskakują nam zabawne zwierzątka. Miły efekt zaskoczenia, taka akcja-reakcja, dzięki czemu dziecko uczy się wpływania na coś i wywoływania konkretnego efektu. Poza tym z boku jest śliczne, nie za duże kółeczko do kręcenia paluszkiem oraz otworkami, pod którymi ukazują się liczby i konkretne ilości przypisane do nich. Czyli kolejny plus - wczesna edukacja. Obok takiej zabawki żaden maluch nie przejdzie obojętnie, a wspaniała zabawa gwarantowana na długi czas! Nowoczesne wzornictwo i trwałość materiału również nie jest bez znaczenia, ale marka Playskool zadbała o wszystko. Łatwo utrzymać jamniczka w czystości, za co daję również wielkiego plusa. Wg mnie będzie idealnym prezentem dla dziecka. Nie pożałujecie. #playskool #mojpierwszyprzyjaciel

          Skomentuj


            #95
            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

            rower! uwazam, ze to zawsze dobry sposob na spedzenie wolnego czasu, no i przebywanie na swiezym powietrzu jest zdrowe i dla rodzicow i dla malca chociaz my poczatkowo mielismy problem z ubiorem naszego dziecka- nie wiem jak wy sobie radzicie z tym, bo niby na dworze cieplo, ale co i rusz pogoda sie zmienia ale z pomoca przyszla mi ta recenzja: http://www.mamyzdanie.pl/2016/08/2745/ zakupilam CoverOver i teraz smigamy rowerem bez wzgledu na warunki atmosferyczne

            Skomentuj


              #96
              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

              W tym wątku znajdziecie cały szereg pomysłów na to w jaki sposób można spędzić wolny czas ze swoim dzieckiem,warto poczytać i wiedzieć więcej
              http://forum.babyonline.pl/forum/sho...?t=7103&page=5

              Skomentuj


                #97
                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                Ja polecam w takich przypadkach krótkie 2-3 dniowe wypady do fajnego ośrodka. ja akurat mam blisko do Zakopanego, więc chętnie jeżdżę do tych bardziej znanych resortów jak np. Nosalowy Dwór. Co kto lubi, kwestia gustu

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                  My zawsze kombinujemy tak, żeby jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Pogoda jeszcze temu sprzyja, więc myślę, że warto korzystać.
                  Cały czas organizowanych jest sporo fajnych imprez, również z myślą o dzieciach.
                  Tu dla przykładu imprezy organizowane przez RWE przy okazji zmiany nazwy na Innogy: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg...a--BarKa-.html . Myślę, że to całkiem fajna opcja.
                  Kiedy zrobi się naprawdę zimno i deszczowo, większość czasu i tak będziemy sprawdzać w domu. Teraz staramy się jeszcze wychodzić

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                    Budowanie zamków z piasku - czy to na plaży, czy w piaskownicy. Dzieciaki zawsze mają z tego frajdę.

                    Skomentuj


                      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                      ja coś dla siebie ma zamiar zrobić. biorę udzial w przemyskiej Dysze z pko bp.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                        Budowanie zamków z piasku jest fajne chociaż raczej nie na teraz ( no chyba,ze polecicie sobie w jakieś ciepłe kraje....).

                        Propozycja ode mnie dla dzieci:
                        http://www.valhalla.pl/gry-przeglada...ria/minecraft/

                        Jest to gra Minecraft . Układanie klocków Nie jest to gra agresywna, rozwija za to inteligencję i zdolność logicznego myślenia.

                        Skomentuj


                          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                          Możecie wybrać się do jakiegoś magicznego miejsca, gdzie będziecie mogły się odstresować Na przykład do Centrum Promocji Zdrowia MagMed w Białymstoku http://krajowy.biz/firma,oczyszczani...zmubialystokpl. Tam to dopiero czynią cuda Oczyszczanie organizmu, masaże, medytacja - co tylko Wam do szczęścia potrzeba

                          Skomentuj


                            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                            U nas numer jeden to majsterkowanie i wspólne gotowanie. Syn uwielbia układać, przekładać i bawić sie wszystkim co mam w walizce a córka jest w raju jak może pomagać w gotowaniu

                            Skomentuj


                              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                              Czy w te rejony - http://www.rejsy-po-karaibach.pl warto się udać z dziećmi 5 i 8 lat?
                              W sensie - czy to nie będzie dla nich zbyt męcząca podróż?
                              Szukamy czegoś niesamowitego, jakiegoś wybitnej przygody, ale... jest problem.
                              Co sugerujecie?

                              Skomentuj


                                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                                Ponieważ Małej ostatnio wiele radości sprawia przebywanie z innymi dziećmi, planuję zorganizować jutro małą imprezkę dla znajomych z dziećmi. Poza tym często dogaduję się z innymi mamami na wspólny spacer. Maluchy się cieszą, że widzą inne szkraby! Na pewno dobre są też Kluby Malucha itd., ale jeszcze nie wypróbowałam. Może już wkrótce.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X