Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

    Ja polecam basen.Każde dziecko lubi zabawy z wodą. Pluskać się w niej chlapać czy rozlewać. Wiadomo ze nei codziennie ale warto od czasu do czasu wybrac sie z dzieckiem na basen. Dzxiecko uczy sie plywac, dobrze sie bawi, uprawia sport od malego
  •    
       

    #2
    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

    W taką pogodę polecam spacery połaczone z robieniem zdjeć w liściach, fajna zabawa i świetna pamiątka

    Skomentuj


      #3
      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

      ja polecam zabawę w paluszkowy teatrzym z starszym dzieckiem - na paluszkach rączki malujemy markerem minki i sie bawimy - dzieciaki to lubia

      Skomentuj


        #4
        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

        fajna forma wspolnie spedzonego czasu jest wyxcieczka rowerowa, swieze powietrze, piekny krajobraz, bliskosc z rodzina, potem jak juz dobijemy do celu mozna urzadzic piknik : Bardzo mile spedzony wspolnie czas, ja uwielbiam takei chwile relaksu an lonei natury z rodzinką

        Skomentuj


          #5
          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

          my dzis z Zosia i jej starszymi kuzynkami robiłyśmy figurki z domowej masy solnej - super zabawa - polecam

          Skomentuj


            #6
            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            my dzis z Zosia i jej starszymi kuzynkami robiłyśmy figurki z domowej masy solnej - super zabawa - polecam
            My tez lepilysmy kiedys duzo rzweczy z masy solnej to nasze dzieła
            Attached Files

            Skomentuj


              #7
              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
              My tez lepilysmy kiedys duzo rzweczy z masy solnej to nasze dzieła
              nas dzisiaj jakos tak wzielo bo odwiedzily nas kuzynki Zosi i im ise nudzilo - Zosia cos tak próbowała tworzyć po swojemu - a Wasze dzieła fajne - mysly nie malowały - ten etap poczeka na kolejną wizyte dziewczyn

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                Ja mogę polecić: spacery,basen,zabawy np w chowanego na dworze,rowerek,jeździk- myślę że to spowoduje,ze na pewno nasze dziecko nie będzie się nudzić

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                  Zależy ile dziecko ma lat. Dla starszych dzieci jesienią polecam robienie ludzików z kasztanów i zapałek. Jak byłam mała sama lubiłam takie robić i później się nimi bawić

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                    Drodzy Rodzice.
                    Bajka Agi Bagi to nowy projekt warszawskiego studia animacji - która w kolorowej formie i na wesoło pokazuje podstawowe pojęcia ekologii - potrzebujemy waszych opinii, chcemy przekonać ludzi, że można o tym opowiadać kolorowo i wesoło, że forma animacji w Polsce nie musi być szarobura, a nasze dzieciaki zasługują na polski animowany serial ekologiczny.

                    Nasze założenie było proste - wytłumaczyć dzieciakom ekologiczne zjawiska i zagadnienia - ubierając je w kolorową i interesującą formę.

                    Możecie mieć realny wpływ na powstanie tego serialu, Wasze opinie są dla nas bardzo ważne.
                    Jeśli wspieracie ten pomysł i podoba Wam się forma - napiszcie nam coś pozytywnego :-)

                    Czy podobają się Wam kolory ? Czy pociechy rozumieją nasz przekaz ? Czy podoba Wam się idea serialu ?


                    Powstawanie takiego serialu to duże wyzwanie i musimy przekonać jeszcze sporo osób, że warto - potrzebujemy wsparcia i dobrego słowa :-)
                    Dzięki Waszemu wsparciu - to się na prawdę może udać.

                    Podajemy link do profilu FB, gdzie można zobaczyć przedpremierowy odcinek bajki:

                    https://www.facebook.com/OfficialAgiBagi?ref=hl

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                      Ja polecam jazdę na rowerku Nic tak nie cieszy maluszka jak jazda na swoich 4 kółkach w gronie najbliższych Sama wiem po moim chrześniaku, który jest w niebo wzięty! Na urodzinki planuję mu kupić nowy rowerek firmy Merida [HTML]http://www.rowerymerida.pl/[/HTML], bo słyszałam, ze są one bardzo dobre

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                        A ja stawiam na wspólne podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc. Moje dzieciaki to uwielbiają W zeszłym roku odkrywaliśmy uroki Krakowa a w tym jedziemy do Poznania. Udało nam się znaleźć pokoje gościnne blisko centrum z placem zabaw - http://www.nocleg-poznan.pl/ i chyba się tam zatrzymamy. W centrum mają kosmiczne ceny a w nest od osoby zapłacimy 80 złotych. Mam już plan co będziemy zwiedzać więc dzieciaki na pewno nie będą się nudzić

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                          Wspólne pieczenie ciasteczek, ozdabianie muffinek, czy robienie pizzy, dzieci komponują swoje ulubione warianty. Teraz jak cieplej będzie to piknik z dzieci można zrobić Albo ze starszymi nawet biwak, choćby w ogródku-ale to już typowo lato

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            Wspólne pieczenie ciasteczek, ozdabianie muffinek, czy robienie pizzy, dzieci komponują swoje ulubione warianty. Teraz jak cieplej będzie to piknik z dzieci można zrobić Albo ze starszymi nawet biwak, choćby w ogródku-ale to już typowo lato
                            mi sie wlasnie marzy wyjazd na piknik - moze uda sie w majowy weekend

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              mi sie wlasnie marzy wyjazd na piknik - moze uda sie w majowy weekend
                              jak pogoda dopisze to też się wybierzemy

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X