Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

    Oooooooooo właśnie, ostatnio była jakaś głupia moda na wrzucanie fotek swojego obiadu! Co chwile widziałam jakąś ślicznie obrobiona fotkę talerza z kartoflami i schabowym z surówką... nie wiem po co to, i na co to komu...
    Ja raz właśnie zrobiłam tak, by dać do myślenia innym...
    Walnęłam sobie fotkę zupy ogórkowej, którą robiłam pierwszy raz w życiu, fotka zupy prosto z gara, który czystością nie grzeszył, bo jak kipiało to już na maxa i napisałam, macie tu fotkę mojej zupy ogórkowej, nie to co te Wasze wyfotoszopowane tależyki...

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

      Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
      Oooooooooo właśnie, ostatnio była jakaś głupia moda na wrzucanie fotek swojego obiadu! Co chwile widziałam jakąś ślicznie obrobiona fotkę talerza z kartoflami i schabowym z surówką... nie wiem po co to, i na co to komu...
      Ja raz właśnie zrobiłam tak, by dać do myślenia innym...
      Walnęłam sobie fotkę zupy ogórkowej, którą robiłam pierwszy raz w życiu, fotka zupy prosto z gara, który czystością nie grzeszył, bo jak kipiało to już na maxa i napisałam, macie tu fotkę mojej zupy ogórkowej, nie to co te Wasze wyfotoszopowane tależyki...
      i co miałaś jakiś fajny odezw my ze znajomymi się śmialiśmy ze brakuje tylko jeszcze zdjęć z toalety
      właśnie z mamami wrzucającymi zdjęcia dzieci- niektóre rywalizują ze swoimi koleżankami ,której dzieci ma więcej lubię to, komentarzy "śliczna, piękny, najsłodszy ". Wszytsko jest fajne ale trzeba podejść do tego ze zdrowym rozsądkiem.

      Skomentuj


        #33
        Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

        To nie widziałam czy to na fb była akcja obiadowa ?Chyba za krótko mam fb bo nie widziałam Ale dodawanie 5 takich samych zdjęć to paranoja Nie rozumię czegoś takiego ?

        Skomentuj


          #34
          Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          To nie widziałam czy to na fb była akcja obiadowa ?Chyba za krótko mam fb bo nie widziałam Ale dodawanie 5 takich samych zdjęć to paranoja Nie rozumię czegoś takiego ?
          Lara w okresie tego największego bumu na wszelkie top shefy i master shefy, kuchenne rewolucje, na fejsie zapanowała moda na cykanie zdjeć wszelakich posiłków które się przygotowało, czy jadło np. zdjęcie kanapek, kawki, ciasteczek, obiadu, to była jakaś paranoja trzeba było przewinąć milion pićset zdjęc takich obiadowych fot zanim znalazło się to czego się szukało
          Dlatego ja już wole ten boom na słodkie dzieciaczki

          Skomentuj


            #35
            Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

            haha to te obiadowe talerzyki tez mi się w oczy rzuciły :P No cóż każdy robi to co lubi i to co lubi to robi :P Ale fakt toalet nie było - ale pewnie za chwilę się pojawią

            Skomentuj


              #36
              Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

              Ha ha widzę spodobało się stwierdzenie "milion pińcet" ha ha ha.

              Skomentuj


                #37
                Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                też często używam tego zwrotu "milion pićsęt" tym bardziej , gdy mowa o nawale zdjęć nic nie wnoszących tak naprawdę, i nikogo nie interesujacych. Uważam ,że zdjecia jak są ładne, dobrze zrobione to nawet bardzo duża ich ilość nie nudzi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                  mi tez ta akcja z posilkami jakos sie nie obila o oczka ale ja facebookowa jestem od nie dawna

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                    Ja też od niedawna i nie zdażyło mię czegoś takiego widzieć Ale za to oblewanie wodą to pamiętam beznadziejne bo gwiazdy tv chyba to zaczęły

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                      Lara- oblewanie wodą to niby cel był szczytny, szkoda że ludzie zrobili z tego show, wcześniej były nominacje typu - wypij butelkę piwa na raz i przy najmniej u mnie z tym była jakas plaga, dziewczyny nawet doiły jak ... ach szkoda gadać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                        Nie wiem niby szczytny ten cel ale w gruncie rzeczy marnowali tą wodę bo inny modlą się o taką krople wody a co dopiero o wiadro takiej wylanej wody

                        Beatric masz rację że zdjęcia zrobione ładnie zupełenie inaczej się ogląda niż ktoś wrzuci mase zdjeć np z jednego dnia tylko inaczej ułożona ręka czy noga

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                          u mnie ten ice baked chalenge tak zmodyfikowali, że już zapomnieli o stwardnieniu bocznym ale się nominowali, ze jak tego nie zrobisz to wisisz mi obiad,flaszkę czy kolację
                          A jeszcze co do zdjęć pociech- jak jest takie śliczne dziecko to jeszcze fajnie, każdy się rozczula, ale nie którzy wrzucają tak nie korzystne zdjęcie swojego Maleństwa że po prostu wstyd.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                            Oooooooo tak tak, przypomniałyście mi o tym IBC, tak, dużo się o tym mówiło, że wodę się wylewa, marnuje a dzieci np. w Afryce modlą się chociaż o kroplę.
                            A wracając do tematu zdjęć dzieci, he he zobaczymy w lutym, pewnie zawale Was miliardem zdjęć mojego pierworodnego

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                              Ladybzyk - my tu o zagrożeniach a ty o miliardach zdjęc
                              Mam zdjęcia na fb ale to chyba tak jest że większość z nas tak po prostu chce pokazać swój skarb i się pochwalić

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                                Ladybzyk - my tu o zagrożeniach a ty o miliardach zdjęc
                                Mam zdjęcia na fb ale to chyba tak jest że większość z nas tak po prostu chce pokazać swój skarb i się pochwalić
                                Hej, a czytałaś wątek czy tylko kilka pierwszych zdań? Bo w ogóle nie rozumiem Twojej przytyczki...ale nie ważne...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X