Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielkanoc 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wielkanoc 2013

    Gdzie spedzacie wielkanoc kobietki?/
    W domku?? U tesciowej? U mamusi?? a moze wyjezdzacie gdzies rodzinnie??



    My w tym roku jedziemy do mojej babci na wies Uwielbiam spedzac z nia kazde swieta, wtedy czuje ze ten czas jest naprawde ywjatkowy, tak samo magiczny jak wigilia
  •    
       

    #2
    Odp: Wielkanoc 2013

    My spędzimy te święta u moich rodziców. Już nie możemy się doczekać. Pierwsze świeta naszego synka. Już wyobrażam go sobie z koszyczkiem

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wielkanoc 2013

      pierwsze siewta razem to naprawde cos ekscytujacego!! Nasze pierwsze swieta tez byly cudowne ale i kazde kolejne spedzone wspolnie sa niezapomniane Ja osobiscie uwielbiam swieta bo sa takei rodzinne i cieple

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wielkanoc 2013

        ja spędzam w domu, ale tak w sumie nawet wole, bo na wyjazdach to źle się czuję i jak wracam to jestem bardziej zmęczona niż zwykle

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wielkanoc 2013

          najpierw śniadanie w domu, potem idziemy do teściów a po południu w niedziele wyjeżdżamy do moich rodziców

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wielkanoc 2013

            u nas tez bedzie maraton po rodzince a pozniej wieczor w naszym gronie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wielkanoc 2013

              WItam,

              ja uciekam na wieś do rodziców, a w lany poniedziałek musze zaliczyć teściów.
              Lubię święta na wsi, inaczej pachna i inaczej smakują.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wielkanoc 2013

                w ogole jakie siweta moje miasto zasypane sniegiem i nadal sypie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wielkanoc 2013

                  jak juz ktorys rok z kolei lany poniedzialek bedzie bez tradycji;/ pamietam ze jak bylam mala zawsze w lany poniedzialek bylo tak goraco ze czlowiek caly mokry nawet nie musial sie przebierac bo bylo to dla niego ochlodzenie|:P a teraz??

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wielkanoc 2013

                    U mnie tez sypie , a ja w kuchni 2 dni-mam dość juz wszystko zapiete na ostatni guzik , jaja gotowe,sałatki, obiad na jutro- basta ,będe teraz lezeć niedziela w domu, a lany u dziadków na wioske
                    Last edited by koliberek71; 30-03-2013, 19:45.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wielkanoc 2013

                      My mamy pierwsze święta w gronie swojej trójeczki.. i pierwsze święta zarazem, które spędziliśmy sami, na plus odpoczynek i relaksik w zaciszu domowym a minus - brak całej gromady rodzinnej, ale na kolejne święta Bożego Narodzenia nadrobimy i wybierzemy się w rodzinne strony.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X