Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skuteczna reklama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Skuteczna reklama

    Wszystko zależy od profilu działalności przedsiębiorstwa, nie mniej jednak w większości przypadków warto, aby firma była obecna w sieci. Podstawa to profile w mediach społecznościowych, warto zarejestrować firmę także na platformie xxx dzięki której można tworzyć aukcje zakupowe, zaprezentować swoje usługi, a nawet za jej pośrednictwem stworzyć sklep internetowy.
    Last edited by disne; 14-07-2020, 09:58. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Skuteczna reklama

      Dobra i skuteczna reklama, to ta w którą się wkłada serce.
      Last edited by disne; 14-07-2020, 09:59. Powód: reklama w podpisie

      Skomentuj


        #18
        Odp: Skuteczna reklama

        Napisane przez bukgrzegorz Pokaż wiadomość
        Dobra i skuteczna reklama, to ta w którą się wkłada serce.
        i rozum
        Last edited by disne; 14-07-2020, 10:00. Powód: reklama w podpisie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Skuteczna reklama

          Jeśli zależy ci na skutecznej reklamie to w pierwszej kolejności polecam wykonac coś takiego jak xxx identyfikacja wizualna Poza tym postaw na reklamę w internecie, pozycjonowanie, adwords itd.
          Last edited by disne; 14-07-2020, 10:00. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Skuteczna reklama

            Najlepszą reklamę zawsze robią klienci i trzeba pamiętać że jeden nie zadowolony klient może nam odebrać to na co pracowaliśmy kilka tygodni albo miesięcy . Można ją tylko dodatkowo wzmocnić przez wizytówki, plakaty czy internet.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Skuteczna reklama

              Jest wiele mozliwości reklamy, nie zapominajcie o darmowych portalach ogłoszeniowych gdzie można wrzucić [Bxx reklamowe.
              Last edited by disne; 14-07-2020, 09:57. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Skuteczna reklama

                Według mnie warto zainwestować w torebki foliowe , jeżeli prowadzimy własny sklep. Jest to tradycyjna forma reklamy, którą według mnie naprawdę warto stosować.
                Last edited by disne; 14-07-2020, 09:57. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Skuteczna reklama

                  Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                  Najlepszą reklamę zawsze robią klienci i trzeba pamiętać że jeden nie zadowolony klient może nam odebrać to na co pracowaliśmy kilka tygodni albo miesięcy . Można ją tylko dodatkowo wzmocnić przez wizytówki, plakaty czy internet.
                  Zgadzam się z Tobą Zadowoleni klienci są najlepszą reklamą i to oni napędzają nam nowych klientów. Uważam, że najmniej skuteczne są ulotki bo większość z nich trafia do śmietnika.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Skuteczna reklama

                    Również się zgadzam, dlatego bardzo ważne jest to, aby dbać o klienta i działać tak, aby czuł się ważny zarówno przed dokonaniem zakupów, jak i po. Powiadomienia sms to dobre rozwiązaniem, bo klienta ma kontrolę nad całym procesem zakupowym i wie kiedy spodziewać się przesyłki. Ja jestem zadowolona, jeżeli po dokonaniu zakupów w sklepie internetowym otrzymuję potwierdzenie i dokładnym termin realizacji.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Skuteczna reklama

                      Napisane przez milanowa Pokaż wiadomość
                      Również się zgadzam, dlatego bardzo ważne jest to, aby dbać o klienta i działać tak, aby czuł się ważny zarówno przed dokonaniem zakupów, jak i po. Powiadomienia sms to dobre rozwiązaniem, bo klienta ma kontrolę nad całym procesem zakupowym i wie kiedy spodziewać się przesyłki. Ja jestem zadowolona, jeżeli po dokonaniu zakupów w sklepie internetowym otrzymuję potwierdzenie i dokładnym termin realizacji.
                      tak, ja też bardzo lubię powiadomienia sms, już nie pamiętam gdzie ale ostatnio gdzieś widziałam że oferują też płatne powiadomienia, warto zwracać na to uwagę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Skuteczna reklama

                        Takie sms;owe powiadomienia to bardzo fajne rozwiązanie. Lubie jak wiem co sie dzieje i na jakim etapie jest np. przesyłka. Wtedy wiem co robić i jak planować sobie czas.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Skuteczna reklama

                          Ja obecnie prowadzę swoją firmę oraz wiem,że skuteczną reklamą są gadżety reklamowe. Warto jest zainwestować w koszulki reklamowe bo jest to coś praktycznego oraz zauważyłam,że klient jest o wiele bardziej zadowolony gdy dostanie koszulkę niż na przykład smycz czy tez notesik.

                          Zamawialiśmy je ostatnio tutaj;
                          xxx- w hurtowni w dobrej cenie mozna zamówić dla siebie koszulki wykonane metodą sitodruku.
                          Last edited by disne; 14-07-2020, 09:57. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Skuteczna reklama

                            W internecie skuteczna jest z pewnością reklama na Facebooku i w AdWords, natomiast z tradycyjnych form reklam, nadal skuteczne są te na witrynach sklepowych lub samochodach - tutajxxx trafiłam na sporo naklejek reklamowych do takich form promocji.
                            Last edited by disne; 14-07-2020, 09:57. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Skuteczna reklama

                              Warto pomyśleć też o tym, by reklamę dopasować do rodzaju firmy, zasięgu działania czy rodzaju klientów. Wtedy będzie ona mieć najlepszy efekt. I te podstawy są ważne, np. ulotki, plakaty, reklama internetowa.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Skuteczna reklama

                                Na pewno warto pomyśleć o założeniu własnej strony www. To najprostszy sposób, żeby zaistnieć w sieci i zapewnić sobie zainteresowanie klientów.
                                Jest sporo firm, które oferują xxx]. To najprostsza opcja, jeśli zależy nam na czasie. Dodatkowo możemy zdecydować się na pozycjonowanie, co zapewni naszej stronie odpowiednio wysoką pozycję w wyszukiwarce.
                                Last edited by disne; 14-07-2020, 09:57. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X