Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkoła dla kosmetyczki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

    Ja tylko potwierdzam. Zawodowe szkolenie daje dużo więcej niż jakiekolwiek studia. Chcecie mieć zawód to musicie się temu bez reszty poświęcić. Jeśli tego nie zrobicie, no nawet nie liczcie, że kiedykolwiek będziecie fachowcami.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

      Salon kosmetyczny to dobry pomysł Ale może zamiast szkoly dla kosmetyczki to warto się wybrać na studia? Moja znajoma wiem, że i kosmetologie kończyła i podyplomowe studia dyplomatyczne Dzisiaj tez chyba głównie jako kosmetyczka pracuje

      Skomentuj


        #33
        Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

        wydaje mi się, że w fachu kosmetyczki ważne jest wykształcenie i wiedza ale chyba nie jest do końca istatone czy to technikum, studium itp. Warto odbywać jak najwięcej praktyk i zbierać doświadczenie

        Skomentuj


          #34
          Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

          Wykształcenie, ale praktyczne, nie wiedza teoretyczna. Teoria kompletnie nic nie daje. W większości jest zbędna. Każdy od swojej kosmetyczki wymaga konkretnych umiejętności. Zakładam, ze wy również, zgadza się? Tak więc radzę właśnie takie podejście do tematu!

          Skomentuj


            #35
            Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

            Są szkoły, które oferują różne kursy np. http://fam-makeup.pl/kursy.html 10 godzinny kurs makijażu, więc nie są to dwa lata nauki, ale nic nie zastąpi nauki w dobrym salonie na praktykach.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

              No do takiej gdzie Cię nauczą tego wszystkiego!

              Skomentuj


                #37
                Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                Beauty lux nauczy cię wszystkiego. Nie jest to prosty temat, ale na pewno pozwoli się rozwinąć. Wiem ile sama uzyskałam, ile to trwało i jakie wynikały z tego korzyści, ale jednak docelowo zyskałam dokładnie to co chciałam - mam zawód!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                  Szkolenia zawodowe robiłam w beauty lux, to była kwestia kilku miesięcy poświęconych na naukę i zdecydowanie pozwoliło mi to dojść do tego, do czego chciałam. Pewnie, że wszystko trwało, ale najważniejsze, że cele mam zdecydowanie zrealizowane.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                    Wszystko się zgadza, kursy doszkalające są niezbędne. Jeśli ktoś przestaje się rozwijać, to właściwie może zwijać już swój biznes. Warto również zastanowić się nad szkoleniem ze sprzedaży u http://m-a-s.biz.pl/ bo dzięki temu można zwiększyć swoje zyski. Zastanówcie się nad tym

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                      Wszystko zawsze zależy od szkoły i odpowiedniego zaangażowania. To są tematy, które wymagają ciągłego rozwoju - będzie zaangażowanie, będzie systematyczność, to wtedy na bank zauważycie korzyści. U mnie dojście do tematu trochę czasu wymagało, ale cele zrealizowałam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                        Szkolenia dla kosmetyczek robią różnicę, ale to już było wiele razy powiedziane. Sama tak właśnie dochodziłam do zawodu i tego, czego oczekuję. W tym momencie powiedzmy, że cele mam zrealizowane, a jak to będzie wyglądało dalej, to dopiero czas pokaże. Na razie nastawienie będzie pozytywne.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                          Sporo jest teraz szkół kształcących kosmetyczki. Dobrze jest już na tym etapie zdecydować się na jakąś konkretną specjalizację i pod tym względem szukać szkoły.
                          Tu np. fajna opcja dla wizażystek i charakteryzatorek: http://fam-makeup.pl/kierunki/charak...enny_dwuletni_ . Kiedy już znajdziemy odpowiednie dla siebie kierunki, na pewno warto zwrócić też uwagę na lokalizację poszczególnych szkół, bo to też na pewno ma znacznie.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                            Wszystko zostało zrobione szkoleniami zawodowymi i radzę wam dokładnie taką samą drogę. W kosmetyce liczą się konkrety, a nie bzdury. Cały czas trzeba stawiać na rozwój, mocno nad sobą pracować i dopiero dzięki temu można coś konkretnego osiągnąć.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                              Z tego co wiem w tym zakresie można zdobyć wiedzę chociażby w szkołach policealnych

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Szkoła dla kosmetyczki?

                                Pamietajcie, że głównie chodzi o to, aby te szkolenia były profesjonalne, faktycznie potrafiły przygotować do pracy, bo właśnie ma w tym momencie kluczowe znaczenie. I teraz pytanie - czy potraficie się tak solidnie w to wszystko zaangażować, aby wejść na wyższy poziom?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X