Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Remont

    Remont to według mnie idealna okazja, żeby wymienić drzwi wejściowe Nie wiem jak u was, ale u mnie zawsze był z nimi problem - szybko się niszczyły, dlatego często były wymieniane. Ostatni model został zamówiony i sprawdza się świetnie, do tej pory najbardziej wytrzymały
    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:47. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Remont

      Im więcej czytam na temat remontów takich dość sporych i związanego z nim bałąganu tym bardziej cieszę się, że udało mi się namówić męża na kupno nowego mieszkania. Nie wyobrażam sobie tego placu budowy, na którym miałabym ewentualnie mieszkać, żeby poprawiać coś ciągle w mieszkaniu z rynku wtórnego. A niestety, mi takie mieszkania w starym budownictwie kojarzą się z koniecznością ciągłych remontów.. Dlatego my szukaliśmy dobrego dewelopera, polecanego przez znajomych, a potem sprawdzaliśmy lokalizację inwestycji i szczegółową ofertę. Koniec końców padło na xxx Dlaczego? Głównie dlatego, że dla nas jest to doskonała lokalizacja. Niedaleko pracujemy, niedaleko dziecko ma przedszkole, do tego duże markety w pobliżu, więc i z zakupami problemu nie będzie. I blisko jest kino i basen, więc zawsze można wyskoczyć gdzieś z dzieckiem
      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:48. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Remont

        Na szczęście remont przed przyjściem maleństwa przechodziliśmy rok temu. Co więcej, gruntowny remont całego mieszkania, bo trzeba powitać nowego członka rodziny w odpowiedniej aranżacji był dla nas stresujący. Wyrobiliśmy się tydzień przed przyjście na świat Antosia
        Dzisiaj remont robi moja siostra, która spodziewa się bliźniąt. Oj tak, będzie u nas sporo dzieciaczków Szukamy sprawnej ekipy remontowej, aby poszło im szybciej z racji bliźniaków.
        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 14:02. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Remont

          Wiecie może kupić dobrej jakości szafki nocne?? Ja się właśnie zastanawiam nad tym dość poważnie.
          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 14:03. Powód: link
          Niektórzy mężczyźni mają zbyt wiele pieniędzy, by zachować resztki zdrowego rozsądku.

          Skomentuj


            Odp: Remont

            Podczas remontu zauwazyliśmy na szczescie ze cos jest nie tak z piecykiem gazowym. Jestem ze slaska i na szczescie szybko udalo sie skontaktowac z firma i udalo sie opanowac sytuacje. Jak posiadacie takie piecyki w domach to polecam sprawdzac czesto zeby nie doszlo do tragedii!
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 14:03. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Remont

              miałam jakieś problemy z rurą i zalała mi całą łazienkę i od dłuższego czasu wyczuwalna jest wilgoć i nieprzyjemny zapach.. czy ktos mial podobny problem i sobie z nim poradził? wydaje mi się ze konieczne będzię osuszanie zalanej podłogi
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:30. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Remont

                Najlepiej to zlecic remont jakiejs profesjonalnej firmie, ktora ogarnie calosc za nas. Sa na rynku firmy, ktore maja w swojej ofercie nawet opcje wykonczenia czy remontu pod klucz
                Czy nie lepiej zlecic calosc jednej firmie, niz kilku wykonawcom?
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:31. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Remont

                  Remonty niestety nie należą do łatwych i przyjemnych i trzeba byłoby wszystko odpowiednio wcześniej właściwie zaplanować. Na pewno też przydadzą się odpowiednie do tego narzędzia, a co się przyda, W sieci jest pełno list, które uwzględniają przydatne narzędzia remontowo-budowlane, które warto mieć.
                  Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:31. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Remont

                    My mamy wkrótce remont całego domu. Już wiem, że to będzie masakra...

                    Skomentuj


                      Odp: Remont

                      Kochana, zwróć uwagę przy remoncie na oświetlenie. Wcale to nie jest taka łatwa sprawa. Ja po remoncie łazienki właśnie z tym miałam kłopot. Zdecydowałam się zastosować światło akcentowane - daje je np. . Ty możesz kinkietów użyć do oświetlenia dolnego pomieszczenia w swoim domu.
                      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:32. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Remont

                        planuje już od dłuższego zrobić małe zakupy meblowe. Chciałam kupić meble do pokoju dziennego i pokoju mojego Krzysia, ale mam cały czas problem z wyborem firmy meblarskiej. Generalnie najbardziej chyba podobają mi się meble od VOX. Mają całkiem fajny design produktów tylko zastanawia mnie jak wygląda ich trwałość i utrzymanie czystości. Wole się upewnić bo nie chciałabym zmieniać mebli za kolejne dwa lata dlatego jak macie jakieś doświadczenie na ich temat to napiszcie, będę bardzo wdzięczna
                        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:33. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Remont

                          Noszę się właśnie z zamiarem remontu domu, ale nie do końca wiem w jakie narzędzia muszę się zaopatrzyć. Sam pewnie wszystkiego nie zrobię bo jak podglądam trwający remont u sąsiada to tam już chyba dwie ekipy pracują na okrągło. Co ważne, sąsiad polecił mi przecinarkę do betonu firmy Husqvarna, dzięki której zaoszczędził dość sporo kasy, ponieważ sam wycinał niepotrzebne ściany i elementy betonowe. Zainteresowany takim rozwiązaniem postanowiłem sprawdzić posiadane już informacje i upewnić się, że zmierzam we właściwym kierunku. Co ciekawe, dowiedziałem się, że Husqvarna zaopatruje w swoje przecinarki oraz tarcze nie tylko brygady budowlane, ale również zespoły ratunkowe na całym świecie. Czytając o wszystkich zaletach przecinarek Husqvarny powstał następny dylemat. Wybrać przecinarkę spalinową czy elektryczną ? Jak rozwalę pół chaty to czy nie będę miał problemów z prądem ? A może spaliny w miejscu pracy będą mi za bardzo dokuczać ? Sam jeszcze nie wiem, dlatego chcę Was kochani forumowicze prosić o radę.
                          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:41. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Remont

                            Ja z kolei mam problem z wyborem grzejników do salonu i kuchni. Koniec remontu zbliża się wielkimi krokami i mam bardzo mało czasu na podjęcie decyzji co do wyboru grzejnikow i tak szczerze mówiąc liczę na Waszą pomoc. Znajomy polecił mi ten sklep internetowy z grzejnikami . ofertę mają bardzo duża a także stosunkowo tanią i chyba kupie je właśnie tam. Problem w tym, ze nie wiem jakie grzejniki są najlepsze. Może ktoś z Was będzie w stanie mi pomoc?
                            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:42. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Remont

                              Zmiany w biurze warto zacząć od podłogi. Szukając wykładzin do poszczególnych pomieszczeń biurowych lub całościowego rozwiązania podłogowego z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt w bogatym portfolio Forbo.

                              Skomentuj


                                Odp: Remont

                                Ja w trakcie remontu wymieniałem rolety. Długo myślałem nad tym co warto kupić. Jak widać, ich rolety tworzone są z najlepszej jakości materiału. Do tego wyglądają bardzo estetycznie i pasują świetnie do wielu wnętrz. Nie spodziewałem się takiego produktu w tej cenie.
                                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:43. Powód: link
                                Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X