Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Silek wyslalam Ci emailem przepis
    Amelka ma popoludniowa drzemke.Potem troche po bryka mlesio i lulu
    A pogoda strasznie sie popsula
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      mam pytanko robicie same zupki czy kupujecie???


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        witam ja poki co daje tylko sloiczki bo moj maly nie chcial jesc moich zupek, chyba mu nie smakowaly
        Patryczek


        http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

        Skomentuj


          majajula ja robie sama zupki.Amelka je takie zupki jak my np.pomidorowa z ryzem , krupnik, dzis jadla rosołek.
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Ja tez dawalam rozne zupki ale nie jako jako jeden z posilkow tylko na sprobowanie bo nie chcial wiecej jak tylko lyzka lub dwie
            Patryczek


            http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

            Skomentuj


              ale dzisiaj ciężki dzień był. marysia strasznie marudziła. prawie nie spała. może to ta pogoda. dzisiaj pierwszy raz jadła rosołek i chyba nie lubi marchewki.




              Skomentuj


                witam a u nas dziś było chłodno ale słonecznie, wybraliśmy się na spacerek a potem byliśmy na basenie Michalina padła jak kawka.Tak ja zmęczyło pływanie. Dawno nie była więc była w szoku co się dzieje do chwili gdy znalazła się w wodzie
                efcia
                Michalinka ma 7 miesięcy

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej moge sie do was przyłaczyc??moj snek urodzil sie 17 marca duzo ciekawego u was mozna sie dowiedziecto jak przyjmiecie mnie?
                  http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

                  Skomentuj


                    zapraszam. ja też tutaj odniedawna. moja córeczka jest z maja




                    Skomentuj


                      dziś jak byliśmy na basenie stanęłam na wagę, i tak się zastanawiałam czy doszłyście już do swojej wagi sprzed ciąży bo u mnie minęło prawie 7 miesięcy i brakuje mi 4 kg do sukcesu, tyle tylko że ja krótko karmiłam piersią a wiem że tak najszybciej sie zrzuca to co podczas ciąży się przybrało. No to jak tm u Was
                      efcia
                      Michalinka ma 7 miesięcy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witamdziubdziunia moja Michalina z 25 marca więc twój synuś jest 8 dni starszy
                        efcia
                        Michalinka ma 7 miesięcy

                        Skomentuj


                          ja też krótko karmiłam piersią, ale już prawie doszłam do swojej wagi. a w ciąży przytyłam 21 kg.




                          Skomentuj


                            no to moje gratulacje mi zawsze cięzko było się odchudzać bo ja za bardzo kocham gotować i jeść ale trzeba będzie się wziąc za siebie bo zima za pasem i wiem że przez zimę mogę przybrać jeszcze troszeczke
                            efcia
                            Michalinka ma 7 miesięcy

                            Skomentuj


                              efa2002 mi teżź ciężko się odchudzać. dzięki marysi schudłam. nie pozwoli mi posiedzieć. a wieczorem jestem już tak zmęczona że zapominam o jedzeniu kolacji. a jak sobie przypomne to już jestem w łóżku i nie chce mi się wstawć.




                              Skomentuj


                                moniaB to masz dobrze bo ja mam taki organizm że jak jetem głodna to nie usnę więc musze coś zjeść a Michalina należy do spokojnych dzieci, narazie, więc tez nie naganiam się przy niej
                                efcia
                                Michalinka ma 7 miesięcy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X