Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
    Ja już mam ugotowaną zupkę pieczarkową. Robiłam pierwszy raz, okazała się bardzo łatwa w przygotowaniu. Do tego mi bardzo smakuje, zobaczymy co mąż powie jak wróci z pracy...
    Pieczarkową uwielbiam ,Ostatnio jadłam u teściowej pieczarkową z mięsem mielonym Była bardzo smaczna ,ja przeważnie na szyi z indyka robię tak mi smakuje

    Dziś u nas na szybko spaghetti z sosem

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      Lara5, ja zrobię spaghetti jutro W soboty mam zwyczaj robienia szybkich obiadów (bo sprzątanie).

      A dzisiaj będzie na słodko: pierogi, część ze śliwkami część z truskawkami (mam zamrożone owoce).

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        U mnie dziś kapuśniaczek na golonce także mąż zadowolony a za mną jeszcze chodzą placki ziemniaczane i chyba po niedzieli będę smażyć

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          Dzisiaj ziemniaczki i kotleciki z mięsa mielonego (lub jak ktoś woli klopsy). Całość została dopełniona sałatką ze słoika: ogórki, cebulka, papryka, marchewka - wszystko w zalewie przygotowane latem.

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            Ja dzisiaj robię kotleciki z kaszy jaglanej i ziemniaków z salsą paprykową i sałatką ze szpinaku, pomidorków koktajlowych oraz orzechów.

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              Ugotowałam dzisiaj po prostu rosołek. Podany został z makaronem, ale niestety z paczki - nie robiłam sama. I posypany pokrojoną w kosteczkę marchewką i natką pietruszki (suszoną).

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                Dzisiaj, pierwszy raz w życiu, podjęłam się przygotowania żeberek. Trzymajcie kciuki, aby się udały...
                Do tego obowiązkowo sos, kasza i starte buraczki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Ja miałam dziś na obiad pełnoziarnisty makaron z szynką parmeńską, pomidorkami koktajlowymi, czosnkiem i oregano. Przepis znalazłam na blogu Qchenne inspiracje.

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                    Ja miałam dziś na obiad pełnoziarnisty makaron z szynką parmeńską, pomidorkami koktajlowymi, czosnkiem i oregano. Przepis znalazłam na blogu Qchenne inspiracje.
                    Smerfetkaaa8 - bardzo fajny i przede wszystkim zdrowypomysł na obiadek. Chyba ja też kiedyś się na taki skuszę. Dzięki za podpowiedź i wskazanie ciekawego bloga.

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      U mnie dziś barszczyk czerwony Dostałam pół worka buraków od teściowej to i korzystam
                      a makaron domowy to i ja dawno nie robiłam a tak go uwielbiam Niestety sklepowy szybciej się robi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                        Smerfetkaaa8 - bardzo fajny i przede wszystkim zdrowypomysł na obiadek. Chyba ja też kiedyś się na taki skuszę. Dzięki za podpowiedź i wskazanie ciekawego bloga.
                        Ja bardzo często robię coś z tego bloga - prowadzi go dietetyczka, więc te posiłki są pełnowartościowe i zbilansowane. Polecam!

                        A co dziś? Naleśniki ze szpinakiem, jarmużem, fetą i suszonymi pomidorkami.

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          ach teraz mam smaka na te naleśniki ze szpinakiem ale muszę obejść się smakiem Dziś robię na szybko makaron z sosem pomidorowym Bo jeszcze tyle przygotowań do świąt i lepimy dziś uszka

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Tak, z uwagi na przygotowania do świąt, ja też idę na łatwiznę. Rozmrażam zrobione wcześniej pierogi. Wczoraj były z soczewicą a dzisiaj będą z mięskiem.

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              Dziś u mnie barszczyk biały Zostało dużo wedlin resztek to akurat do barszczu pójdą Chociaż teraz stwierdzam że jeszcze zjadłabym barszczu czy kapusty wigilijnej Żołądek się już przyzwyczaił do obżarstwa

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Dzisiaj miałam rosołek z makaronem (niestety znowu kupnym a nie robionym samemu) oraz pieczoną kaczkę z ziemniakami, sosem i tartymi buraczkami.

                                A na jutro jeszcze nie mam pomysłu...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X