Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ksiazki godne polecenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ksiazki godne polecenia

    Hej dziewczyny jakie mozecie polecic ksiazki dla 14 miesiecznego dziecka?? Niedlugo moja mala ma imieniny a ze uwilbia ksiazki chcialam jej jakas sprawic ale nie mam pomyslu na nic nowego bo ma juz w swojej bibliotece Basie, Franklina, ulice sezamkowa itp a chcialabym zainteresowac ja czyms nowym macie jakies pomysly?? z gory wielkie dzieki




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....
  •    
       

    #2
    Odp: Ksiazki godne polecenia

    Zdaje się że moja w tym wieku jeszcze Kamyczki (Kajtusie) lubiła słuchać. A z książek do oglądania, to obrazki dla maluchów z tej serii:

    są superowe.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ksiazki godne polecenia

      Moje dziecię uwielbia wszelkie rymowankiW użyciu od dłuższego czasu jest Tuwim.Konopnicka.Brzechwa
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ksiazki godne polecenia

        Chemical- też kolekcjonujemy te książki. Są bajeranckie. Nawet dla starszych dzieci. Dla maluchów mnóstwo obrazków i powodów, do szczegołowego opowiadania na dany temat, dla starszych dzieci świetny przewodnik w odkrywaniu nowości i poszerzaniu wiedzy.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ksiazki godne polecenia

          Tak, są super!

          BTW: Na empik.com jest teraz promocja 3 książki w cenie 2. Można sobie zamówić odbiór w księgarni - to bez kosztów wysyłki.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ksiazki godne polecenia

            A my polecamy książeczki Obrazki dla malucha, są dla dzieci w rożnym wieku. Mój synek ma 13 miesięcy i na razie ogląda obrazki, ale dzięki tym książeczką wie jak wygląda większość zwierzątek.


            Skomentuj


              #7
              Odp: Ksiazki godne polecenia

              Dla dzieci w tym wieku liczą się głównie obrazki,bo to główna atrakcja podczas przeglądania stron. Jest wiele książek godnych polecenia i wydaje mi się,że warto szukać ich w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ksiazki godne polecenia

                Dzieci około roku faktycznie najbardziej interesują obrazki, ale z czasem zaczyna i tekst wciagać. Dlatego ja tez proponuję małe, kwadratowe książeczki z tekturowymi stronami i wierszami np. Brzechwy. (z serii wydawniczej Biblioteczka Niedźwiadka). Kosztują około 2,50-3 zł.
                Początkowo wybierałam je pod katem obrazków, tak aby były jak najbardziej interesujące dla synka. Teraz już mamy spora kolekcję i przechodzimy na dłuższe historie, ale nadal wierszyki są atrakcyjne i zna je niemal wszystkie przynajmniej częściowo na pamięć.
                Łukasz 11.10.2007

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ksiazki godne polecenia

                  ja tez polecam ksiazeczki z serii obrazki dla malucha, sa kolorowe, maja piekne obrazki, a dzieci w tym wieku wola ogladac niz sluchac. u mnie sie sprawdzaja.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ksiazki godne polecenia

                    Mogła bym polecić ich wiele, dużo chyba zależy od wieku dziecka- mój 3,5 latek bardzo lubi opowiadania Franklina, kubusia puchatka i Auta- zigzak

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ksiazki godne polecenia

                      A moze książeczki do kapieli? Ciekawe urozmaicenie


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ksiazki godne polecenia

                        Jak to książeczki do kąpieli? Nie bardzo rozumiem o co chodzi,jeśli możesz to wrzuc link z taką książeczką

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ksiazki godne polecenia

                          A ja napiszę coś o książeczkach, ale z nieco innej beczki. Mianowicie o "Angielskim z Maksem"- to bardzo kolorowe i wesołe książeczki, które nie dość, ze się podobają dzieciom to jeszcze je czegoś uczą.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ksiazki godne polecenia

                            dzięki za wszystkie informacji,przyznam ze w temacie książeczek jestem trochę do tyłu... Ale cały czas ciekawi mnie jaka to jest książeczka do kąpieli...

                            Pozdrawiam

                            www.amko.com.pl

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ksiazki godne polecenia

                              Amco, są takie książeczki wykkonane z czegoś jak gruba folia, a w srodku miękkie wypełnienie. Dziecko moze zginać i gryźć. Poza tym są też takie, które mają rysunki zmieniajace barwę pod wpływem wody (lub śliny ).

                              Np. cos takiego http://www.canpolbabies.com/produkty...gory:31/page:1
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X