Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Remont

    witajcie,
    my niedawno remontowaliśmy nasze poddasze, przy okazji zmieniliśmy dachówkę i wstawiliśmy okna dachowe wysokiej jakości, polecam i wam! okna dachowe są niezawodne i wyglądają super!
    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:37. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Remont

      W dzisiejszych czasach jedno jest pewne - trzeba postawic na jakosc materialow jakie sie kupuje. To zadna sztuka zaoszczedzic by pozniej za rok czy dwa znow robic wszystko od nowa. Tak zawsze mawial moj znajomy .. zrob w najlepszym standardzie na jaki Cie stac i bedziesz miala spokoj na dlugie lata. W sumie to nawet przy obrabianiu parapetow po dociepleniu styropianem sie tego trzymalam. Dosc dlugo zajelo mi znalezienie odpowiedniego produktu i w koncu postawilam na Paradyz Jedno co moge powiedziec to plytki jakosciowo sa bardzo dobre. Zainstalowane byly dobre kilka lat temu i zupelnie nic sie z nimi nie dzieje. Do tego sa latwe w utrzymaniu czystosci co jest duzym plusem jak ma sie do obskoczenia jakies 20 okien
      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:38. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Remont

        A to na pewno. Warto przed pracami zrobić listę rzeczy, które będą niezbędne.

        Skomentuj


          Odp: Remont

          To ja jeszcze dodam coś od siebie i zasugeruję firmę jeżeli potrzeba wymienić/naprawić okna. Sprawdź tę stronę po szczegóły i konkrety - Korzystaliśmy z ich usług przy usterce okien i za dobrą cenę wykonali solidną robotę.

          Skomentuj


            Odp: Remont

            Ostatnio przy remoncie miałam już po prostu dość. Mąż wziął się za niego bez potrzebnych narzędzi i cały czas czegoś brakowało. Postanowiliśmy zamówić w sieci wszystko co potrzebne i dopiero zacząć na nowo, chociażby ten rysik - . W sklepie praxer zamawialiśmy większość rzeczy, przyszło jedną paczką, wszystko sprawnie i szybko. Polecam!
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:38. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Remont

              Jak chcecie wymienić okna to sprawdzi się na bank Domarol z Torunia My właśnie mamy ich okna i jesteśmy zadowoleni. Są szczelne, energooszczędne, solidnie wykonane. Kupicie tez u nich moskitiery czy rolety wewnętrzne i zewnętrze, my się od razu kompleksowo zaopatrzyliśmy.
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:39. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Remont

                Ja remontowałam kuchnię. To trochę trwało długi czas, ale już jestem po remoncie i dobieram dodatki. Zdecydowałam się na firany do kuchni bo jak dla mnie to ważne ale okno wyglądało dobrze.
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:40. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Remont

                  Nasz remont musieliśmy zacząć od osuszania. Poprzednia ekipa nieuszczelniła dokładnie instalacji wodnej i mieliśmy więcej pracy, ale znaleźliśmy dobra firmę która szybko poradziła sobie z wilgocią
                  Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:53. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Remont

                    Podczas remontu domu istotną sprawą jest wymiana ogrzewania. My akurat zastanawiamy się nad gazem płynnym w naszym przyszłym domu.Przedewszystkim w domu bedzie czysto i instalacja jest bezobsługowa, co bardzo jest ważne dla mnie bo często zostaje w domu sama.
                    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:52. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Remont

                      Podczas remontu mieszkania zdecydowałam sie też na wymiane mebli. Po obejrzeniu mebli w kilku salonach meblowych jakos nic mi sie nie spodobało i postanowiłam znaleźć firme, która wykona mi meble na wymia-takie jak ja chce.
                      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:54. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Remont

                        Nie wiem jak was, ale mnie z mężem przeraża sprzątanie po remoncie... Dlatego zastanawiam się czy nie wynajać jakiejś poznańskiej firmy sprzątające
                        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:54. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Remont

                          Czy znacie jakiś sklep, w którym można zamówić nagrzewnice wodne? Potrzebuję takiego urządzenia do swojego biura i nie wiem, na jaką ofertę się zdecydować. Ostatnio znalazłam atrakcyjne cenny tych produktów na stronie wentylatorsklep czy ktoś z was korzystał z usług tej firmy i może podzielić się swoim doświadczeniem?
                          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:55. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Remont

                            Jakbyście potrzebowali solidnych kartonów to mogę podzielić się namiarami na firmę sprzedającą kartony. Ta solidna firma to WOK Kartony od nich są wytrzymałe i nie kosztują wiele. U nas przy przeprowadzce sprawdziły się ale i przy generalnym remoncie mieszkania też z nich korzystaliśmy. Leżą na razie w piwnicy, siostra niedługo się przeprowadza, jej też jeszcze posłużą.
                            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:55. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Remont

                              Ja właśnie zakończyłem generalny remont mojego domu. Ostatnią kwestią, którą zaplanowałem jest skuteczna niwelacja hałasów dochodzących z ulicy. Planuję inwestycję w ekrany dźwiękochłonne oraz
                              tłumiki hałasu. Jeśli znacie jakieś sprawdzone i godne polecenia firmy zajmujące się montażem i sprzedażą to proszę o odpowiedź
                              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:56. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Remont

                                Właśnie zabieram się za remont. Plan działania już przygotowany, niestety nie posiadam wszystkich niezbędnych narzędzi. Znacie jakiś sprawdzony i godny polecenia sklep internetowy gdzie dostanę pasty diamentowe, trzpienie szlifierski oraz filce polerskie? Zależy mi też na możliwie jak najszybszej dostawie.
                                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:57. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X