Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    pradipa moze jajecznice na wodzie sprobuj podac - czy jeszcze nie chcesz jajek?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
      Obiad robiony nie swoją ręką zawsze najlepiej smakuje

      Kurcze ja ciągle na śniadanie daje małemu manną z płatkami i owocem, jaglaną z owocem albo placuszki i nie mam pojęcia co innego wymyślić :/
      Zaciekawiły mnie placuszki. Mogłabyś napisać co to za placuszki robisz maluchowi na śniadanka? Każda nowość mile widziana w jadłospisie małego łakomczucha

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        dziś fasolka

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          u nas dzis pomidorowa na rosołku i makaron z zielonymi warzywami

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            U nas szpinak dziś króluje, będzie tarta szpinakowa

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              U nas dziś babcia szaleje w kuchni bo ja muszę jechać z dziadkiem do lekarza i muszę pozałatwiać resztę spraw których nie zdązyłam w zeszłym tygodniu.
              Dla mnie i Zuzi makaron ze serem na słodko, a dla reszty fasolka po bretońsku

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                wczorajsza fasolka i jeszcze dosmażę placki z jabłkami

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Laranarobilas mi smaczka na takie placuszki - a robisz drozdzowe czy jakie? ja dzis mam pustke w glowie odnosnie obiadu wiec hmmm glowkuje

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    U mnie dzisiaj kapuśniaczek :-) chodził za mną od kilku dni i w końcu wczoraj wieczorem nagotowałam cały gar :-) mąż nie przepada za zupami więc pewnie sam sobie coś zrobi albo wymyśli co ja mam mu zrobić.
                    Wczoraj trochę z niego żartowałam;-P powiedziałam do niego tak : Kochanie, co chcesz jutro na obiad..( tutaj on się zastanawia) a ja do niego - sobie zrobić :-)))))
                    Uhahałam się bardzo bo tak sie skupiał na myśleniu co by tu zjeść..

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                      U mnie dzisiaj kapuśniaczek :-) chodził za mną od kilku dni i w końcu wczoraj wieczorem nagotowałam cały gar :-) mąż nie przepada za zupami więc pewnie sam sobie coś zrobi albo wymyśli co ja mam mu zrobić.
                      Wczoraj trochę z niego żartowałam;-P powiedziałam do niego tak : Kochanie, co chcesz jutro na obiad..( tutaj on się zastanawia) a ja do niego - sobie zrobić :-)))))
                      Uhahałam się bardzo bo tak sie skupiał na myśleniu co by tu zjeść..
                      hehe dobre

                      Mnie strasznie dziś nie chce się gotować....chyba dziś pizze zaserwuje na obiadek może, o ile mi się zachce ją zrobić Bo na razie to mi tylko cche się jeść...a z robieniem gorzej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                        hehe dobre

                        Mnie strasznie dziś nie chce się gotować....chyba dziś pizze zaserwuje na obiadek może, o ile mi się zachce ją zrobić Bo na razie to mi tylko cche się jeść...a z robieniem gorzej
                        Też mam takie dni, że nic mi się nie chce więc doskonale Cię rozumiem
                        A pizza fajny pomysł, jak się nie chce..pod warunkiem, że się ją zamówi he he ;-)

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                          Też mam takie dni, że nic mi się nie chce więc doskonale Cię rozumiem
                          A pizza fajny pomysł, jak się nie chce..pod warunkiem, że się ją zamówi he he ;-)
                          Powiem Ci, że własnie ztydzień temu tak było...od rana jka tylko wstałam miałam robić pizze, mijała godzina za godziną.... juz było południe i stwierdziłam, że przecież mamy zamrożone kotlety, więc je odgrzała, a pizza miała być zaserwowana przez mnie na kolację...i koniec końców małżonek nie doczekał sie po koło 20 powiedziałam, że w sumie to taka domowa nie jest tak dobra jak ta z pizzerni i mąż jechał po pizze...więc taką to pyszną pizze zrobić, że szok

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Dobrze, ze nie tylko ja tak mam..:-) podniosłaś mnie na duchu, ze nie jestem wyjątkiem w tej kwestii he he..

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                              Dobrze, ze nie tylko ja tak mam..:-) podniosłaś mnie na duchu, ze nie jestem wyjątkiem w tej kwestii he he..
                              no cóż do masterchef'a raczej by mnie nie wzięli

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                                Dobrze, ze nie tylko ja tak mam..:-) podniosłaś mnie na duchu, ze nie jestem wyjątkiem w tej kwestii he he..
                                hehe witam w klubie też mam takie dni - szczególnie teraz gdy przesilenie wiosenne w powietrzu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X