Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: za dużo słodyczy

    A od kiedy podawałaś dziecku takie chrupki kukurydziane?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: za dużo słodyczy

      moje dzieci chyba około 9 mies tak zaczeła
      A co do chipsów ja sama nie jadam nie kupuję i dlatego jak dzieci zobaczą to najeść się nie mogą Tak samo nie kupowałam petitków lubisiów raz kupiłam i jak sama spróbowałam przecież to sam cukier i to niby na śniadanie dla dziecka zdrowe reklamują Tak samo jogurty Wolę jogurt naturalny z owocem czy dżemem ( tak podaję też z dżemem z żurawiny) wymięszać i takie nawyki dzieciom wprowadzić od małego

      Skomentuj


        Odp: za dużo słodyczy

        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
        A od kiedy podawałaś dziecku takie chrupki kukurydziane?
        Jak już dobrze sama siedziała, aby się nie zakrztusiła, no i musisz zobaczyć chrupki bo niektóre strasznie się do podniebienia przyklejały, więc chrupek i popijać na bieżąco

        Skomentuj


          Odp: za dużo słodyczy

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          moje dzieci chyba około 9 mies tak zaczeła
          A co do chipsów ja sama nie jadam nie kupuję i dlatego jak dzieci zobaczą to najeść się nie mogą Tak samo nie kupowałam petitków lubisiów raz kupiłam i jak sama spróbowałam przecież to sam cukier i to niby na śniadanie dla dziecka zdrowe reklamują Tak samo jogurty Wolę jogurt naturalny z owocem czy dżemem ( tak podaję też z dżemem z żurawiny) wymięszać i takie nawyki dzieciom wprowadzić od małego
          Po ciąży jak właśnie chciałam spalić trochę kalorii i ograniczyć spożywaną "chemię" to też przerzuciłam się na jogurty naturalne z owocami i otrębami. Nie kupuję już reklamowanych jogurtów tylko sama sobie wszystko mieszam. Czytając skład tych kupnych można się przewrócić ;p

          Skomentuj


            Odp: za dużo słodyczy

            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
            Jak już dobrze sama siedziała, aby się nie zakrztusiła, no i musisz zobaczyć chrupki bo niektóre strasznie się do podniebienia przyklejały, więc chrupek i popijać na bieżąco
            oj to jeszcze się wstrzymam. Synuś niby siedzi ale jeszcze się kiwa jak pijany zając :P

            Skomentuj


              Odp: za dużo słodyczy

              chodzi o to aby mały nie kiwnął się z chrupaskiem,

              Skomentuj


                Odp: Pomysły na prezent na chrzest

                Ja idę niedługo na chrzciny córki mojego brata i mam zamiar kupić jej ubranka. Wychodzę z założenia że ubranek nigdy dość. Ostatnio trafiłam na wirtualna przymierzalnię ubranek dla dzieci na http://przymierzanko.pl/ubranka/producer/8 i przymierzyłam kilka ubranek na wirtualnego manekina. Udało mi się stworzyć dwa ładne zestawy na zimę i chyba je kupię w sklepie. Muszę tylko w końcu wybrać się na zakupy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Pomysły na prezent na chrzest

                  Każdy ma swoje gusta ale moim zdaniem dziecko szybko z ubranek wyroście i po prezencie. Wolałabym kupić coś co zostanie na pamiątkę

                  Skomentuj


                    Odp: Pomysły na prezent na chrzest

                    Myślę podobnie ubranka to można kupić jak się idzie do malucha, albo jako dodatek, ale sam prezent na chrzest to nie wybrałabym ubranka;/

                    Skomentuj


                      Odp: prezenty na chrzest

                      Z tymi pamiątkami też nie ma co przesadzać, ja wybieram tylko takie najbardziej symboliczne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezenty na chrzest

                        póki co wszystkie są symboliczne i szkoda mi wyrzucić np. rysunków które wg mnei ładnie wygladają pierwszych napisów mama czy tata, nie spomnę o odbiciu stópki pierwszych spioszkach które miała na sobie po porodzie czy skarpetkach

                        Skomentuj


                          Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                          Tak jak poradziła na forum jedna z mamusiek: dobrym rozwiązaniem jest też gotowanie dziecku lekkich kompocików np. z jabłek czy gruszek (najlepiej oczywiście ze znanego pochodzenia)

                          Skomentuj


                            Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                            W samodzielnie przygotowywanych produktach zwykły cukier można zastąpić np. przez ksylitol albo stewię.

                            Skomentuj


                              Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                              Cukier jest wszędzie dlatego warto czytać skład poszczególnych produktów, bo w niektórych jest mniej a w niektórych więcej. Na początku najlepiej sztuczne produkty zastąpić swoimi własnymi.

                              Skomentuj


                                Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                                o fakt Mikka masz rację, w poczatkach rozszerzania diety tak jak kompoty kisiele mozemy sami przygotować bez zbednych ilosci cukru, jednak dla starszego dziecka które od czasu do czasu chce ciastko, to juz z tym cukrem jest gożej, aby go uniknąć

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X