Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Facebook

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Facebook

    Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
    o Ty spryciulko szczesciarko Majeczka to ma z TOba dobrze:P Sprytna mamuśka Ale co sie dziwic ze wygrywasz jak robisz cudowne zdjecia Ktore zasluguja na numer jeden
    Teraz już coraz rzadziej biorę udział, bo i czasu mniej.Ale Ty chyba już też coraz mniej, co ?Takie przynajmniej moje odczucie. ..



    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Facebook

      ja juz prawie w ogole, pracuje od 8do 16, potem po dzieci do przedszkola, potem gotowanie, zabawa, kapanie czas na spanie i nei ma kiedy zasiac czasami do tego kompa, tyle co w pracy ale w pracy nei bede grala hahha

      Skomentuj


        #63
        Odp: Facebook

        Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
        To na pewno widziałaś misie Roszpunka Zerknij sobie na FB https://www.facebook.com/pages/Roszp...930669?fref=ts Piękne tworzy ona te misie i jeszcze każdy ma swoje unikatowe ubranko.
        Tak właśnie zauważyłam,że trochę podobne jesteśmy ...oczywiście nie mówię o wyglądzie zewnętrznym
        znam znam dziewczyna ma talent ogromny i tworzy takie cuda że ehhhhh dorosły potrafi się zakochać a córcia pewno szczęśliwa z posiadania takiego MIsiaczka

        Skomentuj


          #64
          Odp: Facebook

          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
          To na pewno widziałaś misie Roszpunka Zerknij sobie na FB https://www.facebook.com/pages/Roszp...930669?fref=ts Piękne tworzy ona te misie i jeszcze każdy ma swoje unikatowe ubranko.
          Tak właśnie zauważyłam,że trochę podobne jesteśmy ...oczywiście nie mówię o wyglądzie zewnętrznym
          a jeszcze sobie przypomniałam znasz może Muffisie - kobietka też robi cudne misie i ma dar w dłoniach - my mamy lale i przytulankę od niej i Zośka je uwielbia

          Skomentuj


            #65
            Odp: Facebook

            Gdzie takie misi można kupić ?

            Skomentuj


              #66
              Odp: Facebook

              w internecie :P maja fanpag to sobie popatrz

              Skomentuj


                #67
                Odp: Facebook

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                a jeszcze sobie przypomniałam znasz może Muffisie - kobietka też robi cudne misie i ma dar w dłoniach - my mamy lale i przytulankę od niej i Zośka je uwielbia
                Znam Muffisie też robi cuuuuda. W ogóle tego jest cała masa na Fb i ja dostaję oczoplasu od tych rzeczy.Tylko niestety czesto mega drogie są. ..no ale za piękno i jakość w tym przypadku warto zapłacić jak się ma



                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Facebook

                  [QUOTE=truskawka91;345153]Gdzie takie misi można kupić ?[/QUOT
                  Na FB Wystarczy odnaleźć stronkę Roszpunka albo Muffisie i napisać na priv.



                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Facebook

                    Na fb mam polubione mnostwo stron, mam taka fajna " przerob moje zdjecie" ludzie wysylaja im swoje foty a oni im przerabiaja lae tak smiesznie ze z niektorych to sie przestac smaic nei moge czasami az palcze ze smiechu hhhahaha

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Facebook

                      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                      Na fb mam polubione mnostwo stron, mam taka fajna " przerob moje zdjecie" ludzie wysylaja im swoje foty a oni im przerabiaja lae tak smiesznie ze z niektorych to sie przestac smaic nei moge czasami az palcze ze smiechu hhhahaha
                      Wiem nawet o jakiej stronce mówisz też czasami kulam się ze śmiechu. Fajnie im to wychodzi.Też chciałabym tak przerabiać fotki ale to pewnie dużo zabawy z tym jest



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Facebook

                        Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                        Wiem nawet o jakiej stronce mówisz też czasami kulam się ze śmiechu. Fajnie im to wychodzi.Też chciałabym tak przerabiać fotki ale to pewnie dużo zabawy z tym jest
                        na pewno duzo zabawy ale efekty sa mega smeiszne haah TYle smeichu z jednej zwyklej fotki, rewel.eacja!! Czesto to przregladam i sie bawie swietnei rpzy tym..

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Facebook

                          Ja także korzystam z FB, kiedyś miałam też NK, ale się stamtąd wykasowałam, bo zauważyłam, że już w ogóle nie wchodzę na NK tylko siedzę na FB.
                          FB służy mi bardziej do utrzymywania znajomości, nie gram w konkursy, nie lubię w ogóle konkursów na lajki, czyli kto ma więcej znajomych -
                          Nie gram w gry, bo dla mnie to strata czasu.
                          Dużo chatuje, czytam i w ogóle mam mnóstwo polubionych fanpageów i dużo polityki

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Facebook

                            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                            Na fb mam polubione mnostwo stron, mam taka fajna " przerob moje zdjecie" ludzie wysylaja im swoje foty a oni im przerabiaja lae tak smiesznie ze z niektorych to sie przestac smaic nei moge czasami az palcze ze smiechu hhhahaha
                            siostra mi pokazywała tą stronę Jest się z czego pośmiać

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Facebook

                              Długo nie mogłam się przekonać do Fecebooka, koleżanki mnie namawiały, ale ja byłam nieugięta, ale w końcu założyłam i nie żałuję he he

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Facebook

                                Ja mam dłuższy czas i lubie czasem tam wejsć choć ostatnio mi się nie chce, mam jakiś odwyk od internetu ogólnie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X