Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Insomnia duphaston to progesteron a ten hormon jest odpowiedzialny za "zagniezdzenie sie " i podtrzymanie ewentualnej ciazy i ogolnie u kobiet ten hormon wystepuje w II fazie cyklu,czasami kobiety maja go za malo(potwierdzone badaniami ) wiec wtedy go musza brac zeby zaciazyc,on podnosi temp ciala,po nim kobiety moga miec objawy ciazowe,zmiana nastrojow, zwiekszony apetyt itd. ja przez 4 miechy ja przytylam 8 kg i zasada jest taka; jesli trzeba go brac a kobieta stara sie dziecko to zaraz po owulacji sie go bierze az do dnia terminu @ po czym robi sie test ciazowy i jesli jest negatywny albo dostaje sie @ nie bierze sie go dalej...a jesli sie zaciazy to sie go bierze zeby czasem nie poronic....bo w pierwszych dniach/ tygodniach kobiety plamia i to jest najczestsza oznaka niskiego progesteronu....

    ginka Ci zalecila duphaston zeby uregulowac Ci cykl bo to tez ku temu sluzy.....jak widac progesteron wazny hormon

    a czy robilas sobie badania hormonow???
    mnie sie wydaje ze sie napalilas za bardzo;p ale uda sie niedlugo
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      jak bedzie "po" to nogi do gory
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        FROCH ma rację nogi do góry nam pomogły hi hi fajnie kochana że wpadłaś na stare śmieci co u ciebie?





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          ulcia04 a mi wlasnie nic nie mowila na temat, zeby odczekac troche po tabletkach..? moze dlatego, ze tylko pol roku je bralam? nie wiem sama hehe przy pierwszej ja tak mialam przez 3 miesiace i nic, a potem zapomnialam, bo mialam troche spraw i .. poszlo hehe

          pola_ola to umawiamy sie na luty w grupie zawsze razniej

          Miss a ja wlasnie sie zastanawiam co jest, ze czuje sie jakby ciut okraglejsza, przysiegam, albo to odstawienie tez tak dziala, bo waga mi sie podniosla o 2,5kg!! ojjj ciezki zywot kobiet nie,zadnych badan nie robilam, jak bylam na wizycie to przed wypisaniem tylko zrobila USG i powiedziala, ze wszystko gra.

          Dziewczyny bede miala na uwadze te "nogi" po "wszystkim" odwroce sie do sciany pupa i nogi do gory wyciagne

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kruszynka strasznieeee dlugo mnie nie bylo laura juz 4 lata w lutym a ja pamietam pierwsze grudniowe dni i noce w ciazy na forum, ciekawe co tam jeszcze u Diabelecke,az pomalu nicki sie przypominaja
            A tak poza tym to nic ciekawego sie nie dzieje, stare biedy. Ostatnio chec na dzidziusia drugiego przywolalo wspomnienia o forum

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było widze jakies zmiany troszeczkę postaram sie nadrobić ale nie wiem czy mi sie uda wszystko może jest ktoś kto pisał dawno dawno pozdrowienia

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dziewczyny "nogi do gory" wczoraj 3 razy i dzis z rana 2 razy :P hehehe ale teraz tak mysle, ze to jeszcze za wczesnie jeju, dni plodne musze policzyc

                evellka0601 jak dawno dawno? po wpisach widze, ze jest troszke aktywnych weteranek forum ;D

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  My również pozdrawiamy i życzymy aby szybko udało ci się zajść w ciążę

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    nikola dzieki ale musze Wam powiedziec, ze to trudne nie myslec i nie chciec tak bardzo jak tylko @ sie konczy to odrazu myslenie 24h/dobe hehe

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam Mamusie,co tam sie nie odzywacie, u mnie bez zmian,po owulacji "powiedzmy"- patrzac na suwaczka ponizej chyba po .. i czekamy do 18 lub 21 bo juz sama nie wiem czy mam cykl 25 czy 28 dniowy

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kruszyna masz moze jakies wiesci od Dotki? Jak sobie radzi z Malutka? Mam nadzieje, ze u nich wszystko dobrze.

                        Ty tez juz niedlugo rodzisz, ale ten czas leci


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Właśnie cisza nie odzywa się :/ po paru dniach w domu wysłała mi maila z opisem i fotkami , mała jest śliczna z tego co pisała było ok jak sie odezwie to dam znać i może wstawie fotki





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Jeszcze z 7tygodni i się zacznie ha ha nawet nie mam czasu myśleć że jestem w ciąży tylko Na koniec dnia umieram ze zmęczenia, cyprian co chwilę jest chory wiecznie lekarza . . .





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Pewnie jest zaaferowana byciem Mama
                              W takim razie czekam na jakies wiesci jesli sie odezwie


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                                Jeszcze z 7tygodni i się zacznie ha ha nawet nie mam czasu myśleć że jestem w ciąży tylko Na koniec dnia umieram ze zmęczenia, cyprian co chwilę jest chory wiecznie lekarza . . .
                                Wspolczuje chorob Cyprianowi. A te 7 tyg zleca migusiem.
                                Ty jestes ze Zlotoryi?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X