Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mutsy..

    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    ja polecam musty urban rider next (koniecznie skórzana rączka a nie piankowa)
    dla mnie wizualnie najładniejszy z mutsy a czy najwygodniejszy nie wiem bo innych nie używałam i odpadły właśnie z wizuala
    dzięki za opinie a dlaczego skórzana rączka? w większości widzę, że są piankowe..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mutsy..

      nadal jestes tym wozkiem zainteresowana od mnie?? bo nie zrobilam fotek bo czasu nie mialam a nic nie odp na priv wiec pomyslalam ze olalas temat....
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: Mutsy..

        ja też mam ciągle do sprzedania hehe


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Mutsy..

          kupiłam dziewczyny, dziękuje za zainteresowanie..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Mutsy..

            Witm.Ja mam wlasnie zamiar kupic wozek mutsy.Najbardziej podoba mi sie na stelazu 4raider i na gondoli joy silverPlanuje kupic uzywany i tak sie zastanawiam czy oplaca sie kupic wszystko osobno.tzn stelaz,gondole,spacerowke,fotelik.Na niektorych aukcjach zadbany stelaz mozna kupic dosc tanio,ale pytanie czy dokupujac do tego wszystkiego adaptery,kosz itd nie wyjde na tym drozej?co myslicie?No i czy do stelaz pasuja wszystkie rodzaje gondoli i spacerowek?

            Skomentuj


              Odp: Mutsy..

              myślę że wyjdzie Ci drożej choćby za same przesyłki
              czasem trafia się naprawdę super okazje z wieloma dodatkami
              ja np kupiłam zestaw stelaż gondolka właśnie joy silver siedzisko plus ochraniacz 2 folie (na gondolę i spacerówkę) śpiworek na zimę (rewelacyjny śpiworek)
              fotelik ze śpiworkiem dokupiłam oddzielnie łącznie wyniosło to 1370 zl bo miałam przesylkę gratis a fotelik mąz odebrał na przeciwko swojej pracy
              niestety z dokupieniem kosza zwlekałam i już 1,5 roku go nie dokupiłam bo 100zł plus przesyłka używnay chodzi

              mi się urban rider podoba bo ma skrętną oś a nie kółka z możliwością blokady które kręcą się każdy w inną stronę tu w urbanie nie mam takiego utrudnienia


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: Mutsy..

                MAJAJULA.dzieki za info.To rzeczywiscie niedrogo kupilas.Ja szczerze to wlasnie boje sie tych wozkow ze skretna osia nigdy takim nie jechalam i jakos tak wydaje mi sie dziwnie jak np.chce wozkiem tylem skrecic czy cos,ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.Mam nadzieje,ze znajde cos fajnego,mam jeszcze troszke czasu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mutsy..

                  Konwalia ja miałam sztywne wózki ze skrętnymi kołami 3 kołowe (zapp) i skrętna oś wypada najlepiej choć ze 2 tyg dziwnie mi bylo


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: Mutsy..

                    adaptery kupisz do fotelika maxi cosi, ja mam jeszcze te male skretne koleczka na przod do wpiecia
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Jaki wózek dla dziecka?

                      Z okazji narodzin pierworodnej mój ukochany brat otrzyma ode mnie wózek dla malucha Ale kogo mam spytać, jaki najlepiej wybrać, jak nie mamy? Dlatego też, drogie panie - który będzie najlepszy? Z jakimi funkcjami? Ja się nie znam kompletnie, więc będę bardzo wdzięczna za pomoc!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki wózek dla dziecka?

                        Musiałabyś napisać czy chcesz 2w1, 3w1, czy samą gondolę na początek no i przede wszystkim jaki masz budżet. Ja na facebooku widziałam że Navigator ma teraz wyprzedaż więc warto zerknąć bo to dobre wózki a tańsze nawet o 600 zł jeśli mówimy o 3w1. Daj znać to coś poszukamy

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki wózek dla dziecka?

                          Florko, dziękuję za odpowiedź. Nie mam zielonego pojęcia o wózkach, o 2w1 i 3w1 - co to jest? Zapytam przyszłych rodziców, co by najbardziej chcieli i dam znać na forum. A które są lepsze? Dzięki za info o Navigatorze

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki wózek dla dziecka?

                            2w1 to gondola i spacerówka a 3w1 to gondola, spacerówka i fotelik 0-13 kg. 3w1 to największy wydatek ale i zakup na długie miesiące czy lata. To zalezy tak jak napisałam od budżetu jaki masz na wózek przeznaczony.

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki wózek dla dziecka?

                              My mamy wózek wielofunkcyjny, na inne nawet nie patrzyliśmy, interesował nas tylko taki all-in-one. Mamy Orbita Baby G2, sprawdza się super, i faktycznie wszystko w sobie ma - gondola, siedzisko do spacerówki, adapter do fotelika, kołyska... U nas wykorzystujemy na co dzień w zasadzie wszystko.

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki wózek dla dziecka?

                                To zależy od tego jaki rodzice chcą wózek 2w1 czy 3w1 - 3w1 ma możliwość montowania fotelika-nosidła do ramy wózka.
                                No i przede wszystkim - ile masz na to pieniędzy.

                                Ja osobiście przy drugim dziecku bez zastanowienia wzięłabym Quinny Buzz.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X