Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

o co chodzi z parabenami?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: o co chodzi z parabenami?

    Tak, ja np alterrę kupiła przez przypadek i byłam zaskoczona jakością biorąc pod uwagę cenę.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: o co chodzi z parabenami?

      Rosyjskie kosmetyki są świetne. Mają troche wyższą cenę, ale na dłuższą metę naprawdę warto. Ja kupuję w sklepie internetowym Lawendowa Szafa. Jak to zwykle z ziołami bywa - ich działanie widać dopiero po jakimś czasie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: o co chodzi z parabenami?

        Czy od kosmetyków z parabenami dziecko może mieć wysypkę?

        Skomentuj


          #19
          Odp: o co chodzi z parabenami?

          Może. Ale może też zareagować na inne składniki kosmetyku, bo nie tylko parabeny mogą działać drażniąco na delikatną i wrażliwą skórę.
          Mama małej Dziewczynki. Z wykształcenia biotechnolog, a z życia zaangażowana kura domowa. Propagatorka ekologicznie świadomego stylu życia. Pasjonatka zdrowej i ciekawej kuchni. Blogerka: http://dobreposilki.blogspot.com/

          Skomentuj


            #20
            Odp: o co chodzi z parabenami?

            Zaczął mnie interesować temat naturalnych produktów do pielęgnacji i ziół, ale powiem Wam, że kiedyś kupiłam sobie szampon - podobno w 100% naturalny i nie sprawdził się u mnie zupełnie. Natomiast ciekawi mnie jak u was działają płukanki ziołowe na włosy. Stosujecie?

            Skomentuj


              #21
              Odp: o co chodzi z parabenami?

              Jestem mamą przewrażliwioną na punkcie środków chemicznych w kosmetykach. Bardzo ostrożnie dobieram produkty do pielęgnacji ciała całej mojej rodziny. Jestem alergikiem, dodatkowo obciążonym innymi schorzeniami i wolę nie ryzykować dodatkowych podrażnień i ewentualnych chorób którymi straszą. Generalnie chodzi o wpływ niektórych środków chemicznych na gospodarkę hormonalną - głównie gospodarkę damską od lat używam kosmetyków, płynów do prania itp organicznych zaopatruje się w sklepie http://www.bio-beauty.pl/?sl=PL oraz w zaufanej aptece internetowej http://www.i-apteka.pl/pol_m_Kosmety...iczne-692.html do tej pory nie zawiodłam się na żadnym z zakupionych produktów. Do pielęgnacji skóry dziecka używam kosmetyków Born to Bio zachęcam do zapoznania się z tymi produktami bo bezpieczeństwo nasze i naszych rodzin to sprawa bardzo ważna a chemii dookoła mamy i tak zbyt dużo...

              Skomentuj


                #22
                Odp: o co chodzi z parabenami?

                Jalubię te z Lawendowej szafy - sklep internetowy z kosmetykami z Rosji, Syberii .. Robią też super promocje nafb.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: o co chodzi z parabenami?

                  grawal - ale co lubisz z lawendowej szafy?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: o co chodzi z parabenami?

                    ja tam najczęsciej zamawiam u swoich konsultantek z avon i oriflame, czasem sobie pozwolę na cos luksusowego, ale zasadniczo po co przepłacać chyb aże zalezy mi na czymś konkretnym z naturalnych kosmetyków

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: o co chodzi z parabenami?

                      Te syberyjskie kosmetyki są jakieś zupełnie inne. Ja kupowałam w innym sklepie. Nie jest to taniocha, ale znowu nie takie drogie. Nie są tak mocno pachnące, mają mniej dodatków i tak się nie pienią. Przez to wydają się mało wydajne. Ale uwielbiam np szampon jajeczny W sumie to moja babcia też robiła sobie takie kuracje na włosy. Polecam. Podrażnień brak.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: o co chodzi z parabenami?

                        W obecnych czasach to strach cokolwiek włożyć do buzi i nanieść na ciało
                        Ja od kilku dobrych lat używam ZIAJA. Mają mnóstwo kosmetyków bez parabenów i za przystępną cenę. Osobiście bardzo sobie cenię.



                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: o co chodzi z parabenami?

                          parabeny to konserwanty i nie ma co tego ukrywać przedłużają one życie kosmetyków - polecam wybierać te kosmetyki bez ich zastosowania, przeważnie sa to droższe kosmetyki ale warte swoje ceny

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: o co chodzi z parabenami?

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            parabeny to konserwanty i nie ma co tego ukrywać przedłużają one życie kosmetyków - polecam wybierać te kosmetyki bez ich zastosowania, przeważnie sa to droższe kosmetyki ale warte swoje ceny
                            Niekoniecznie droższe Ziaja za przystępną cenę a cuda działa Oczywiście trzeba uważać,bo nie wszystkie ich produkty są bez tego świństwa . Polecam moje ulubione kozie mleko z kosmetyków Ziaja



                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: o co chodzi z parabenami?

                              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                              Niekoniecznie droższe Ziaja za przystępną cenę a cuda działa Oczywiście trzeba uważać,bo nie wszystkie ich produkty są bez tego świństwa . Polecam moje ulubione kozie mleko z kosmetyków Ziaja
                              ja też lubię kosmetyki z Ziaji i cenowo są to kosmetyki super - teraz z Ziaji można dostać całą gamę kosmetyków i także używam koziego mleczka tak jak Ty

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: o co chodzi z parabenami?

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                ja też lubię kosmetyki z Ziaji i cenowo są to kosmetyki super - teraz z Ziaji można dostać całą gamę kosmetyków i także używam koziego mleczka tak jak Ty
                                A no widzisz... jakie my podobne Plus dla nich jeszcze za praktyczne opakowania. Uwielbiam kosmetyki w dozownikach. Bardzo praktyczne w codzienym użytku



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X