Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Mleczna droga"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konkurs "Mleczna droga"

    Kocham,kocham,kocham tak kocham ! tą małą istotkę dla której jestem całym światem, która nadaje mi sens życia, to ona zarządza moim czasem i jest najlepszym przyjacielem

    Chronię aby nic złego jej nie spotkało, to chyba normalne gdy się kogoś tak kocha.Dbam aby nikt nie zakłócił jego snu, nie przeszkodził mi w jedzeniu, nie przestraszył, nie przerwał jego zabawy

    Badam jest małą na początku kompletnie bezbronna osobą muszę pilnować i kontrolować jego zdrowie tylko tak uniknę poważnych zachorowań. W ten sposób poświęcając mu każdą wolną chwilkę pokazuję jak bardzo go kocham.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Konkurs "Mleczna droga"

      Kocham więc chronię,
      Chronię więc badam!

      Skomentuj


        #18
        Odp: Konkurs "Mleczna droga"

        Kocham, chronię, badam...
        Najlepiej rozumienie jakiegoś zagadnienia podać ma przykładzie z życia, a że jest ono tak bogate w różne sploty wydarzeń, ja pamięcią nie muszę sięgać daleko, tylko do dnia wczorajszego.
        Moje Słoneczko miało chrypkę. Pierwsza myśl: co tam, mała chrypka, przejdzie. I zaraz włączenie lampki o nazwie "kocham i chronię" i decyzja o pójściu do lekarza.
        Niewinna chrypka okazała się po badaniu ostrym zapaleniem gardła, wymagającym leczenia antybiotykiem. A ja wdzięczna byłam lampce.
        I myślę, że nie zaszkodzi tutaj troszkę wręcz nadgorliwości.
        Lepiej zbadać się o 53 razy za dużo, niż o 1 raz za mało.
        Dużo zdrówka dla Wszystkich!

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konkurs "Mleczna droga"

          Kochamy swoje dzieci chroniąc je poprzez badania przeciwko chorobom i bakteriom. Miłość rodzica do dziecka to również dbanie o jego zdrowie i dobrą kondycję, o jego uśmiech na twarzy i poczucie bezpieczeństwa.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konkurs "Mleczna droga"

            Napisane przez Redakcja_mamacafe Pokaż wiadomość
            Codziennie troszczysz się o swoje dziecko, robisz wszystko, by było zdrowe i rozwijało się prawidłowo. I na pewno właśnie dlatego bierzesz udział w naszej akcji "Kocham, chronię, badam". Dla wszystkich troskliwych rodziców przygotowaliśmy więc wyjątkowy konkurs.

            Zadanie konkursowe:
            Napisz, jak rozumiesz hasło "kocham, chronię, badam".

            Nagrody:
            20 puszek mleka następnego NAN Pro dopasowanego do wieku dziecka.


            Konkurs trwa od 5 do 18 listopada.

            Przeczytaj Regulamin >>
            Kocham jedno słowo a tak wiele znaczy. Jest to wszystko co robimy bezinteresowwnie dla dobra drugiego człowieka. Ciepło, bliskość, czułość, zrozumienie, troska, empatia, chęć przebywania z drugą osobą, poczucie odpowiedzialności, oddanie,poświęcenie, ochrona. Kocham więc jestem skłonna oddać za bliską mi osobę swoje życie. Kochać to także chronić, czyli unikać niebezpieczeństw, stosować profilaktykę. Badać to rzecz niezbędna nierozłączna z ochroną i miłością do drugiego człoieka. Badać to chronić czyli kochać.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konkurs "Mleczna droga"

              Kocham jedno słowo a tak wiele znaczy. Jest to wszystko co robimy bezinteresowwnie dla dobra drugiego człowieka. Ciepło, bliskość, czułość, zrozumienie, troska, empatia, chęć przebywania z drugą osobą, poczucie odpowiedzialności, oddanie,poświęcenie, ochrona. Kocham więc jestem skłonna oddać za bliską mi osobę swoje życie. Kochać to także chronić, czyli unikać niebezpieczeństw, stosować profilaktykę. Badać to rzecz niezbędna nierozłączna z ochroną i miłością do drugiego człoieka. Badać to chronić czyli kochać.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                Kocham... życie (swoje, bliskich)
                Chronię... zdrowie (swoje, bliskich)
                Badam... regularnie (siebie, bliskich)

                Zawsze powtarzam... LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ

                Sama przeżyłam trudną chorobą i bardzo długie leczenie. Wiem jak cenne jest zdrowie, nie doceni go nikt kto go nie stracił. Nie zawsze można go odzyskać, dlatego tak ważna jest kontrola. Dbajmy o siebie i bliskich.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                  Kocham bo staram się robić wszystko dla mojego dziecka co najlepsze. Dbam o nie i kocham z całego serca. Kocham bo pomimo ciężkich chwil potrafię się zmobilizować dla mojego dziecka, wstać i dalej robić swoje. Żyję miłością mojego dziecka do mnie, a ona daje mi energię i siłę.

                  Chronię przed złymi ludźmi i rzeczami. Nie narażam mojego dziecka na niebezpieczeństwa. Chronię ponieważ pilnuje żeby nic się jej nie stało. Chronię ponieważ daje jej tylko to co najlepsze wcześniej sprawdzając i upewniając się czy nie może to zaszkodzić mojemu dziecku.

                  Badam ponieważ chcę żeby była chroniona. Słowo badam sprowadza się do dwóch slow powyżej. Jeśli kochamy i chcemy chronić nasze dziecko należy je badać i sprawdzać czy wszystko w organizmie naszego szczęścia jest dobrze. Badam ponieważ pragnę żeby moje dziecko było zdrowe i miało dobre samopoczucie. Badam bo kocham całym sercem.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                    Kocham bo byłeś dla mnie ważny już w czasie planowania, chronię od samego poczęcia, badam w ciąży regularnie czy jesteś zdrowy. Już nie długo przyjdziesz na świat i wszystko się zmieni, powiem wtedy...Kocham moich synów ponad życie, chronię Was przed złem tego świata i bakterii, badam abyście nie mieli problemów w przyszłości, bo póki jesteście dziećmi to ja odpowiadam za Wasze życie i zdrowie.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                      Kocham swoje dziecko najbardziej na świecie
                      Chronię je, każdego dnia
                      Badam, dbam o jego zdrowe.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                        Kocham swoje dziecko nad życie chcę dla niego jak najlepiej, a akcja Kocham chronię badam to badania profilaktyczne i bardzo polecam, gdyż odbyliśmy wizytę u pediatry pod patronatem tej akcji w placówce Polmed. Pani doktor przesympatyczna kompetentna zbadała wszystko i cierpliwie odpowiadała na nasze pytania, bo zdrowie i uśmiech dziecka daje nam chęć do życia dla takich chwil warto żyć.
                        Moja Córeczka jest mi najdroższa – maleńka. Kiedyś nosiłam ją na rękach.
                        A teraz potrafi mnie wzruszyć i twarde me serce pokruszyć.
                        Owinęła mnie wokół swojego pazurka ta moja ukochana córeńka.
                        Potrafi mój świat kolorem wymalować, spokojną muzykę dla mnie wyczarować. Córeczko, zawsze masz we mnie oparcie, jestem cała dla Ciebie mówię to Ci otwarcie. Bo kiedy się urodziłaś padało, ale to nie był deszcz - to były łzy, płakało niebo, bo straciło swoją najjaśniejszą gwiazdę.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                          Kocham
                          chronię
                          badam

                          Badam bo chronię. Badam moje skarby , ale badam tez siebie. Zdrowa mama może sprawnie chronić. Badam bo lepiej zapobiegać niż leczyć.
                          Chronię bo kocham. Kocham moich najbliższych i poświęcę dla moich maluszków wszystko, jeśli to ochroni je przed cierpieniem.
                          Kocham i dlatego badam i chronię.
                          Wiem ,że ta moja miłość do dzieci się rozsypie ....
                          Na nic całe badanie i chronienie...
                          Moja miłość rozsypie się jak płomienie miłości po ściernisku i rozpali miłość w serduszkach moich maluchów

                          Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                            Kocham - troszczę się o nie, dbam o wszystko co mu potrzebne, by nigdy niczego nie brakowało ponieważ jest najważniejsza na świecie.
                            Chronię - przed wszystkim złym co może ją spotkać.
                            Badam - robię to bo kocham, chronię i troszczę się o najważniejszą istotę na świecie.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                              Kocham moje dzieci najbardziej na swiecie od mometu kiedy je poczulam pod sercem.
                              Chronie je przed zlem i wszystkim co może im zagrozic.
                              Badam je profilaktycznie i raz w roku robie wszystkie badania, bo kocham i chronie.
                              A wszystko to w imie matczynej miłości i troskliwości.


                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                                Kocham swoje dziecko dlatego je chronię.Badam je ,bo w ten sposób mam pewność,że prawidłowo o nie dbam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X